Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Запалителни бобини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Запалителни бобини

    За Гранд Витара става въпрос щом толкова има значение за вас, макар че от толкова много постове само двама човека ми казаха в прав текст "да" или "не". Не напразно написах в началото да пишат хора които са запознати със симптомите при лошо запалване и устроиство на запалителна бобина. И не не е касета отделни бобини са, без кабели.

    Коментар


    • #17
      От: Запалителни бобини

      Само че един е шанса Витарата да думне бобини,друг е шанса някой Фолсваген или Ауди да не ги думне бобините и т.н. за различните марки и производители.Според мен търсиш под вола теле.Провери си всички температури на колата в режим живи данни,ако имаш достъп до диагностика,най-вече температурния датчик за водата.Провери и нещата към които petkov_bb те е насочил.

      Коментар


      • #18
        От: Запалителни бобини

        Огледай самите бобини. Едва ли и 4-те са заминали. Ако някоя има пукнатина по лака - сменяй първо нея. Гледай внимателно, че трудно и не винаги се вижда. Скоро търсих проблемна бобина на колата на брат ми и я намерих, 2-3 разбирачи като им я показвах и питах викаха, че май нищо и нямало и да сме сменяли една по една докато намерим коя е проблемната.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • #19
          От: Запалителни бобини

          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
          Огледай самите бобини. Едва ли и 4-те са заминали. Ако някоя има пукнатина по лака - сменяй първо нея. Гледай внимателно, че трудно и не винаги се вижда. Скоро търсих проблемна бобина на колата на брат ми и я намерих, 2-3 разбирачи като им я показвах и питах викаха, че май нищо и нямало и да сме сменяли една по една докато намерим коя е проблемната.
          Ползават се т.н. разрядници или направени с възможност за промяна на разтоянието между електодите.
          Оглед и лотария бяха в миналото.

          Коментар


          • #20
            От: Запалителни бобини

            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
            Огледай самите бобини. Едва ли и 4-те са заминали. Ако някоя има пукнатина по лака - сменяй първо нея. Гледай внимателно, че трудно и не винаги се вижда. Скоро търсих проблемна бобина на колата на брат ми и я намерих, 2-3 разбирачи като им я показвах и питах викаха, че май нищо и нямало и да сме сменяли една по една докато намерим коя е проблемната.
            1+ за съвета, утре ще ги огледам, макар че при смяната на свещите нищо не забелязах. Но не знаех че са възможни толкова миниатюрни пукнатини както ти казваш.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X