Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за конкретен Steyr

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мнение за конкретен Steyr

    Ще те хванат, ще те хванат - официалната заплата на инспектора е около 600лв. Всички дърварки ги изловиха и са в сервизите да им сложат защити и да ходят шофьорите на курс за автокранисти. Борето

    Коментар


    • #17
      От: Мнение за конкретен Steyr

      Тоест ако камиона се води специален не се изисква документи за крайност и кранова книга?
      harley davidson-fan

      Коментар


      • #18
        От: Мнение за конкретен Steyr

        Първоначално публикуван от джамал Преглед на мнение
        Тоест ако камиона се води специален не се изисква документи за крайност и кранова книга?
        Не ти трябва нищо такова, поне не на този етап от нашето съществуване. Както споменах и данъка е доста надолу

        Коментар


        • #19
          От: Мнение за конкретен Steyr

          Ако камиона има кран трябва да има ревизионна книга!!!!! При нас имаше следния случай . Шофьора има книжка за кранист. Крана няма ревизионна книга. Шофьора пътува само с пътен лист без пътна карта за състоянието на крана. Така го пускат от фирмата собственик. Направиха акт на фирмата собственик и понеже шофьора има книжка за автокран на него по милост -- 300лв. Знай че СПЕЦИАЛЕН означава нестандартен и нищо повече - никакви привилегии. Специални са пожарните, линейките, автокрановете. Актовете на http://www.damtn.government.bg/index...mid=31&lang=bg не могат да се обжалват. Борето
          Ако пък решиш да имаш всичко - трябва ти договор за поддържане на крана 250-500лв. на година с месечни, тримесечни и годишни прегледи. Ревизионна книга, преглед на 6месеца от Инспекцията - вече приближава 100лв. Ако вземеш стара машина ще смениш почти всички маркучи и от време на време и К маншети. Трябва ти оборудване - въжета, сапани, колани . От тази година искат платен преглед на цялото оборудване включително и на чисто ново със сертификат!!! Дотук още не си почнал работа. Ремонтите по крана - под 1000лв. няма .Ако можеш сам трябва да се криеш - става като на запад. Хайде стига толкова
          Последно редактирано от boreto2; 29-03-18, 10:22.

          Коментар


          • #20
            От: Мнение за конкретен Steyr

            Незнам дали важи всичко това за бордови камион с кран...

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от boreto2 Преглед на мнение
              Ще те хванат, ще те хванат - официалната заплата на инспектора е около 600лв. Всички дърварки ги изловиха и са в сервизите да им сложат защити и да ходят шофьорите на курс за автокранисти. Борето
              Мене няма . Аз вдигам само в двора на завода и си затварям портала . Иначе като крана е сгънат в транспортно положение никой не може да ми иска каквито и да било документи за него . Сложили са го някога на камиона седи си там даже не знам какво е До тук три пъти са ме спирали и дума не са обелили за крана .

              Първоначално публикуван от boreto2 Преглед на мнение
              Ще те хванат, ще те хванат - официалната заплата на инспектора е около 600лв. Всички дърварки ги изловиха и са в сервизите да им сложат защити и да ходят шофьорите на курс за автокранисти. Борето
              Във вторник трябва да дойде ужасния кран . 110 тона на метър и 40 метра стрела . Камиона е Волво в момента пътуват от Естония насам . Втори такъв в България няма .
              Последно редактирано от Чавдар (V93); 02-04-18, 06:14.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #22
                От: Мнение за конкретен Steyr

                Ето на това искам снимки!
                harley davidson-fan

                Коментар


                • #23
                  От: Мнение за конкретен Steyr

                  Първоначално публикуван от джамал Преглед на мнение
                  Ето на това искам снимки!
                  Ако всичко върви по план утре трябва да са в България .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мнение за конкретен Steyr

                    Развитие нещо?
                    harley davidson-fan

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мнение за конкретен Steyr

                      Дойде във вторник ама аз още не съм го виждал . Тия дни ще ходя да го видя .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X