Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХОНДА ХРВ 2WD КЪМ 4WD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ХОНДА ХРВ 2WD КЪМ 4WD

    ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТЕЛИ ИМАМ ВЪПРОС ОТНОСНО ХОНДА ХРВ ИМАМ ТАКЪВ АВТОМОБИЛ САМО ЧЕ Е САМО С ПРЕДНО ТА ВЪПРОСА МИ Е ЛЕСНО ЛИ МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ И КАКВО Е НУЖНО

  • #2
    От: ХОНДА ХРВ 2WD КЪМ 4WD

    Добре дошъл във форума!

    Тук пишем с малки и главни букви. На отделни изречения. Ползваме и препинателни знаци.

    Накратко отговор на въпросът ти: Продай тази и си купи 4х4. Ще спестиш пари, време и много нерви.
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #3
      От: ХОНДА ХРВ 2WD КЪМ 4WD

      А другия вариант е да си закупиш едни хубави зимни гуми и с това да си приключш драмата в живота.

      Коментар


      • #4
        От: ХОНДА ХРВ 2WD КЪМ 4WD

        Неискам да си я продавам защото съм се занимавал по нея, няма гнило обслужена е и си я харесвам

        Коментар


        • #5
          От: ХОНДА ХРВ 2WD КЪМ 4WD

          Супер лесно става само ти трябват пари. Когато ги набавиш пиши на лично да се разберем.

          Коментар


          • #6
            От: ХОНДА ХРВ 2WD КЪМ 4WD

            Е кажи му поне колко пари горе-долу А, че с пари всичко става - на всеки е ясно
            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

            Коментар


            • #7
              От: ХОНДА ХРВ 2WD КЪМ 4WD

              Ми колко пари да трябват.

              Трябват за друга кутия от 4х4 заедно с кардана задния мост и разни дребни части по окачването на задния мост и т.н.
              А и за майстор дето ще направи демонтажа на едните детайли и кадърно ще монтира новите на колата и ще я вживи за нов 4х4 живот,без, последващи детски болести от недоглеждане и пропуски на това онова.

              Сега като пиша виждам че колегата дето е писал първи със съвет да се замени направо колата си е прав от всякъде.

              Сумата за гореизброените части и манипулаций никак няма да е приятна и сигурно ще е по -голяма от сумата необходима за подмяна на возилото с такова фабрично 4х4.

              Ама то питащият трябва да си прецени дали кефа(нуждата ) си струва главоболието де.

              Аз бих сменил возилата мое мнение.
              Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
              Място и хора към които да принадлежи ...

              Коментар


              • #8
                От: ХОНДА ХРВ 2WD КЪМ 4WD

                автомобила ми е отличен майсхора ми ще е баща ми защото се занимава с това с двигстели и ходова част исках продхо да знам ако взема някоя блъсната дали е лесна замяната върху моята

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X