Обява

Свий
Няма добавени обяви.

редукторни стартери - юмз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • редукторни стартери - юмз

    Здравейте, разглеждах различни стартери за юмз и попаднах на някакви "аналогови редукторни стартери" за 130 лв. Някой може ли да ми обясни каква е разликата между тези "аналогови редукторни стартери" и "чешките редукторни стартери"? На външен вид са еднакви и имат минимални разлики.

  • #2
    От: редукторни стартери - юмз

    130 лева са защото ги купуват за 29-30 долара от Китай. Търси си истински чешки редукторен стартер или такъв на Летрика беларус. Всичко останало пак ще кара ама е върпросно колко.Има колеги ,които с китайските карат дълго време ,ние лично сме сменили няколко докаго ни писне и дадем едни пари за истински стартер и забравим за проблемите..
    https://www.alibaba.com/product-deta...215b4657jKQ3Kl

    Някъде бях набарл и сайта на самият производител.Това е през някакъв търговец.Още по-ниски са цените от производителя.

    Коментар


    • #3
      От: редукторни стартери - юмз

      Най добрия вариант е Mahle 3,2kw само че там цената си е висока

      Коментар


      • #4
        От: редукторни стартери - юмз

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-84ffdb2557a0dd6ed1ae588b1662bae3-V.jpg
Прегледи:1
Размер:89.0 КБ
ID:5784780 а този стартер чешки ли е или е някакво копие?

        Коментар


        • #5
          От: редукторни стартери - юмз

          Махле е собственика на Летрика. Някъде ги пишат - Летрика само ,някъде Летрика-Искра , някъде Махле-Летрика ,но са едни й същи 3,2 kw стартери. На моя пише Letrika 3,2 сделано в беларусий. Махле е немският гигант изкупил заводите и на летрика и на искра.Цената наистина е висока. Към 300 лева беше моя.290-300 някъде.За китайските за 2 години дадохме повече от 300

          https://www.kramp.com/shop-es/en/413...or+12V+3%2C2kW

          Коментар


          • #6
            От: редукторни стартери - юмз

            Сега гледам че китайците предлагат и по-сериозен стартер,просто нашите търговци са мизерници. https://www.aliexpress.com/item/FOR-...ceBeautifyAB=0

            Коментар


            • #7
              От: редукторни стартери - юмз

              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
              Сега гледам че китайците предлагат и по-сериозен стартер,просто нашите търговци са мизерници. https://www.aliexpress.com/item/FOR-...ceBeautifyAB=0
              Такъв в olx имаше за 170 лв.

              Коментар


              • #8
                От: редукторни стартери - юмз

                Първоначално публикуван от mishkata_mp Преглед на мнение
                Най добрия вариант е Mahle 3,2kw само че там цената си е висока
                Този няма да ми върши работа, че аз съм с пусково и няма къде да влезе.

                Коментар


                • #9
                  От: редукторни стартери - юмз

                  Тогава вземай Магнетон 3,2 kw, моите впечатления за него са добри

                  Коментар


                  • #10
                    От: редукторни стартери - юмз

                    Тука дават на тези най-фалшивите,които е показал колегата на снимката 2 години гаранция,даже гаранционна карта има в кутията.Аз го ползвам и при околна температура 0 градуса пали без проблем,подгрева не работи.

                    Коментар


                    • #11
                      От: редукторни стартери - юмз

                      Снимката е на магнетрон / чехия. И той и полските /забравих им името/ идват с 2 години гаранция.Не ,че някой ще ти я признае. Колегата качил снимката не мисля ,че е имал предвид ,че са фалшиви ,а ,че такъв му предлагат.Знам ли. Ментета са тези от линка пуснат от мен - зелена кутия с надпис Job's отгоре най-често пише Lubana и търговците разправят ,че са литовски ,латвийски и прочие. Всичко останало било Магнетрон, полски или летрика е различно от китайските.

                      Коментар


                      • #12
                        От: редукторни стартери - юмз

                        Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                        Сега гледам че китайците предлагат и по-сериозен стартер,просто нашите търговци са мизерници. https://www.aliexpress.com/item/FOR-...ceBeautifyAB=0
                        На това нещо цената с доставката е 200€

                        Коментар


                        • #13
                          От: редукторни стартери - юмз

                          Само да вметна че и Магнетон има реплика, гледай заводския номер да е вдълбан в корпуса, ако е само лепенка значи е дърво.
                          А Летринка няма откакто Mahle купиха завода, и веднага вдигнаха цената може би заради марката

                          Коментар


                          • #14
                            От: редукторни стартери - юмз

                            Последният път като говорих с Людмил Луканов имаше 3-4 останали летрики. В украинските сайтове също има тук там.Не е невъзможно да се намери ,но е трудно.Много.

                            Коментар


                            • #15
                              От: редукторни стартери - юмз

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180328_115847.jpg
Прегледи:1
Размер:389.9 КБ
ID:5784827
                              Да се похваля, купих магнетон за 198лв. с доставката.
                              Последно редактирано от rymen1968; 28-03-18, 11:12.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X