Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за инсталиране на Аудио система на УАЗ 452 (Фургон)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за инсталиране на Аудио система на УАЗ 452 (Фургон)

    Здравейте, имам си една уазчица и искам докато си прекарвам дърва с нея да мога да си пускам сръбската музика за да може идилията да е пълна. Виждал съм хора с УАЗ-ки и ГАЗ-ки с CD-та и други устройства с флашки но няма кой да ми помогне. Моля някой тук, който е правил нещо такова да помогне, да обясни кое как къде да свържа, защото съм начинаещ. Благодаря предварително!

  • #2
    От: Помощ за инсталиране на Аудио система на УАЗ 452 (Фургон)

    За гуми , мостове и лебедки за УаЗ ще намериш авери тук . За музиката в УаЗ е малко трудно ..........................
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за инсталиране на Аудио система на УАЗ 452 (Фургон)

      Ще ползваш евро букса предполагам. Важните кабели са ти три. Черен червен и жълт. Червеният е + трябва да си го хванеш от някъде, най- добре от контактният ключ за да може като махнеш ключа да се гаси само за да не го забравяш.Черният е - няма значение от къде го хващаш. Жълтият е за антената ако имаш автоматична но ти нямаш. Другите кабели от изходната букса са ти по двойки за говорителите , 2 сини 2 лилави и т.н. Не можеш да ги объркаш.Горе долу е това. Няма да е лошо да сложиш и един бушон 5-10А.

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за инсталиране на Аудио система на УАЗ 452 (Фургон)

        За сръбско 5А няма ли да дойде мало мали.

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за инсталиране на Аудио система на УАЗ 452 (Фургон)

          В УАЗ за да чуеш музика, била тя и сръбска, трябва да вложиш около 25 кв.м. звукоизолация. В 452 не си спомням как е, ама в 469 сгодно място за говорители няма. Трябват външни и да прежалиш място където най-малко ще пречат.

          Трябва и конзола за радиото, защото фабрично няма. Най-евтино е да се изреже от кола в морга.

          Свързването е най-лесно - по инструкцията на радиото.

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за инсталиране на Аудио система на УАЗ 452 (Фургон)

            Аз бих сложил един ВЕФ или Селена на батерии на капака на двигателя,отдолу една агнешка кожа да не прегрява и газ!
            МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

            Коментар


            • #7
              От: Помощ за инсталиране на Аудио система на УАЗ 452 (Фургон)

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              В УАЗ за да чуеш музика, била тя и сръбска, трябва да вложиш около 25 кв.м. звукоизолация. В 452 не си спомням как е, ама в 469 сгодно място за говорители няма. Трябват външни и да прежалиш място където най-малко ще пречат.

              Трябва и конзола за радиото, защото фабрично няма. Най-евтино е да се изреже от кола в морга.

              Свързването е най-лесно - по инструкцията на радиото.
              На 469 съм сложил два говорителя зад таблото за единия си има отвори пробити а другия зад таблото пак от дясно. Радиото съм го сложил с ширина мое производство под под контрол ключ без да режа нищо по таблото.
              Хубаво е да не е на контактния ключ за да може да слушаш по инерция и на място. Оригиналния контактен ключ има позиция на дясно за радио.
              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

              Коментар


              • #8
                От: Помощ за инсталиране на Аудио система на УАЗ 452 (Фургон)

                Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                Оригиналния контактен ключ има позиция на дясно за радио.
                Аз оригиналния контактен ключ го сменям всяка година. Не знам как е при вас ама аз не бих му възлагал допълнителни функции, много бързо се разшляква.

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ за инсталиране на Аудио система на УАЗ 452 (Фургон)

                  Най-лесно може да решиш проблема с една преносима колонка с "Bluetooth" и автономно захранване.
                  Избираш нещо което ти е в бюджета и може да слушаш каквото ти е кеф и където ти е кеф.

                  Успех
                  Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                  Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                  Opel Campo 3,1 TD '99
                  Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ за инсталиране на Аудио система на УАЗ 452 (Фургон)

                    То със слушалки към телефона е още по-лесно.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помощ за инсталиране на Аудио система на УАЗ 452 (Фургон)

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      То със слушалки към телефона е още по-лесно.
                      Ама мОмите на село нЕма да чуват музиката ..................
                      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ за инсталиране на Аудио система на УАЗ 452 (Фургон)

                        За српското ше трее як алтернатор и кондензатор поне 1 фарад
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помощ за инсталиране на Аудио система на УАЗ 452 (Фургон)

                          И преносим хладилник за бирата

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помощ за инсталиране на Аудио система на УАЗ 452 (Фургон)

                            Само като идея -пускаш си от телефона, свири доволно, че да я чуеш. Местиш си я навсякъде в кабината, а след това и на друго място можеш да я слушаш.
                            Китайка за 100 кинта с много добро качество и дългодържаща батерия - модели бол.

                            Само като идея

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помощ за инсталиране на Аудио система на УАЗ 452 (Фургон)

                              ето нещо в помощ от руските сайтове
                              https://www.drive2.ru/l/3130641
                              основният дефект на автомобила е зад волана:confused:

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X