Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на компресор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на компресор

    Здравейте, порових из форума за теми за компресори, но или са стари или става въпрос за малки компресорчета и реших да пусна нова. Имам нужда от компресор, който ще се ползва за надуване на едни въздушни възглавници, които се слагат в контейнерите да уплътняват стоката. Големи са и трябва да се надуват доста, за да уплътняват добре. Понеже така или иначе ще купувам компресор искам да го ползвам и с основни инструменти като гайковерт, пистолет за боядисване и тн. като се предвижда само любителска работа в свободното време. До сега съм ползвал един райдер, който не съм сигурен колко литра му е бутилката изглежда около 25л, но работи сякаш се мъчи и като работя 1 час после цял ден ми бръмчи главата. Не съм сигурен какво ще ми върши работа, бюджета ми е до около 500лв евентуално ако няма нищо качествено и подходящо мога да дам още малко.

  • #2
    От: Избор на компресор

    Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
    Не съм сигурен какво ще ми върши работа, бюджета ми е до около 500лв евентуално ако няма нищо качествено и подходящо мога да дам още малко.
    ЗА 500 лева няма нещо много по различно,особенно пък и да е тих.
    Интернет е пълен с компресори но в тоя ценови диапазон ще е нещо компромисно !

    Коментар


    • #3
      От: Избор на компресор

      Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
      ЗА 500 лева няма нещо много по различно,особенно пък и да е тих.
      Интернет е пълен с компресори но в тоя ценови диапазон ще е нещо компромисно !
      Към кои марки да се ориентирам, понеже повечето са ми напълно непознати и ми звучат като един китайски боклук брандиран различно.

      Коментар


      • #4
        От: Избор на компресор

        Ориентирай се към италиански марки. Задвижването да е с ремък и бюджета да стане по две. За тишина - мини помещение, затворено и с принудителна вентилация.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X