Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се обезвъздушава охладителна система на Isuzu Trooper 3.0 D 2001 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как се обезвъздушава охладителна система на Isuzu Trooper 3.0 D 2001 г.

    Здравейте, искам да си сменя антифриза, някой би ли ме посъветвал какъв е начина на обезвъздушаване след това?

  • #2
    От: Как се обезвъздушава охладителна система на Isuzu Trooper 3.0 D 2001 г.

    Много прегледи и нито един отговор-защо ли?
    Срещу десетина лева, ще ВИ извършат услугата и няма да се "косите" как ,защо....ама..
    (ако идеята е -проба-грешка,никой не може да ВИ спре)

    Коментар


    • #3
      От: Как се обезвъздушава охладителна система на Isuzu Trooper 3.0 D 2001 г.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:isuzu.JPG
Прегледи:1
Размер:222.6 КБ
ID:5784376Аз го смених както е описано . Източих водата , смених термостата , налях антифриз ( към 8,6 литра събра ) , запалих , загря , долях малко и така . Защото сега го видях , та затова сега отговарям

      Коментар


      • #4
        От: Как се обезвъздушава охладителна система на Isuzu Trooper 3.0 D 2001 г.

        Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
        Много прегледи и нито един отговор-защо ли?
        Срещу десетина лева, ще ВИ извършат услугата и няма да се "косите" как ,защо....ама..
        (ако идеята е -проба-грешка,никой не може да ВИ спре)
        Абсолютно съм съгласен с колегата.

        Щом те затруднява смяната на антифриза, когато отваряш предният капак, с повече от проверка на нивото му не се ангажирай лично. Същото се отнася и за маслото.
        Имай предвид, че нивото на охладителната течност се гледа при студен двигател.
        Течността за чистачките може да си я доливаш ако искаш да не се чувств(ув)аш безучастен.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Как се обезвъздушава охладителна система на Isuzu Trooper 3.0 D 2001 г.

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Абсолютно съм съгласен с колегата.

          Щом те затруднява смяната на антифриза, когато отваряш предният капак, с повече от проверка на нивото му не се ангажирай лично. Същото се отнася и за маслото.
          Имай предвид, че нивото на охладителната течност се гледа при студен двигател.
          Течността за чистачките може да си я доливаш ако искаш да не се чувств(ув)аш безучастен.
          Да ти (ви ) спомена , че десетте лева може да ви излезат разправия Добре е винаги да обсъдите с такъв клиент , уж мижитурка , за какво става дума.
          Шот моа смените антифриза и да се окажете виновни за куп неща.Нема нужда да ги изброявам!
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • #6
            От: Как се обезвъздушава охладителна система на Isuzu Trooper 3.0 D 2001 г.

            Не разбирам какво удоволствие ви доставя да се правите на професори. Човекът съвсем ясно е питал има ли някаква процедура за обезвъздушаване на двигателя. Не виждам нищо профанско във въпроса, по-добре от мене знаете че има случаи в които се налагат такива неща.

            бтв аз затова избягвам да ходя по сервизи, щото Ганю разбирачев ги разбира работите и него книгата му требе само у кенефа ....

            Коментар


            • #7
              От: Как се обезвъздушава охладителна система на Isuzu Trooper 3.0 D 2001 г.

              Първоначално публикуван от Ilia801 Преглед на мнение
              Не разбирам какво удоволствие ви доставя да се правите на професори. Човекът съвсем ясно е питал има ли някаква процедура за обезвъздушаване на двигателя. Не виждам нищо профанско във въпроса, по-добре от мене знаете че има случаи в които се налагат такива неща.

              бтв аз затова избягвам да ходя по сервизи, щото Ганю разбирачев ги разбира работите и него книгата му требе само у кенефа ....
              Никой не се прави на професор, но щом колегата задава подобен въпрос, въобще не му е работа да се занимава с това, защото може да си направи скъп/и проблем/и, за това и всички му препоръчват да даде на някой 20лв., и да си ги спести.

              ... а и точно който поне е чел, няма да задава подобни въпроси.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #8
                От: Как се обезвъздушава охладителна система на Isuzu Trooper 3.0 D 2001 г.

                Първоначално публикуван от Ilia801 Преглед на мнение
                Не разбирам какво удоволствие ви доставя да се правите на професори. Човекът съвсем ясно е питал има ли някаква процедура за обезвъздушаване на двигателя. Не виждам нищо профанско във въпроса, по-добре от мене знаете че има случаи в които се налагат такива неща.

                бтв аз затова избягвам да ходя по сервизи, щото Ганю разбирачев ги разбира работите и него книгата му требе само у кенефа ....
                Не , бе колега.У кенефа ползваме тоалетна хартия и вода.Кво ГанЮФско виде?И бършем съшите работи , като теб.
                Шо не изказа специален ред за обезвъздушаване , ми тръгна да гледаш с кво си търкаме у кенефа гъзот?!!
                И не е твоя работа да определяш кой и какъв "Ганьо , Ганю , или Гонзо" в технически форум!
                Капито , колега!Дръж се прилично и не ходи по сервизи!
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • #9
                  От: Как се обезвъздушава охладителна система на Isuzu Trooper 3.0 D 2001 г.

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  Никой не се прави на професор, но щом колегата задава подобен въпрос, въобще не му е работа да се занимава с това, защото може да си направи скъп/и проблем/и, за това и всички му препоръчват да даде на някой 20лв., и да си ги спести.

                  ... а и точно който поне е чел, няма да задава подобни въпроси.
                  В някои близки чужбини с тия 20лв не можеш на Жеко в сервиза да кажеш "Добър ден". Ти знаеш ли защо пита и на какъв зор е? Кажете му каквото знаете и го оставете да се оправя, тя колата си е негова. Като си я строши пак ще си е негова.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Как се обезвъздушава охладителна система на Isuzu Trooper 3.0 D 2001 г.

                    Точно за да му спестим проблеми, а не да му гледаме сеира, го съветваме да не бара нищо. Ако 20лв. го притесняват, другите ядовете които ще го споходят могат да го доведат до самоубийство, щото тоя мотор стигне ли до отваряне, по-добре друг или да хвърли джипа.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #11
                      От: Как се обезвъздушава охладителна система на Isuzu Trooper 3.0 D 2001 г.

                      Първоначално публикуван от Ilia801 Преглед на мнение
                      В някои близки чужбини с тия 20лв не можеш на Жеко в сервиза да кажеш "Добър ден". Ти знаеш ли защо пита и на какъв зор е? Кажете му каквото знаете и го оставете да се оправя, тя колата си е негова. Като си я строши пак ще си е негова.
                      Колега ,Жеко се казва Милен и е наемен работник в автосервиз.Носи повече отговорност за това , което ще се случи с автомобила , отколкото ако го прави у гаражо.И се е научил за некои проблеми да праща клиентите на отговорно место.поради ред причини.
                      Принципно моделът не дава ядове със специално обезвъздушаване , за привикнал упражнението.
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Как се обезвъздушава охладителна система на Isuzu Trooper 3.0 D 2001 г.

                        Те за това само четем.?.!.
                        МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                        Коментар


                        • #13
                          От: Как се обезвъздушава охладителна система на Isuzu Trooper 3.0 D 2001 г.

                          Пълниш радиатора догоре слагаш капачката и караш

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X