Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terrano 2.7 diesel vs Pajero Sport 2.5 diesel

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Terrano 2.7 diesel vs Pajero Sport 2.5 diesel

    175 км.за моите дифове е невъзможна скорост,150 км.е тавана при мен,а дали има няма климатик не се усеща ,дали влача ремарке със 1100 кг.само баластра без масата на ремаркето се усеща при спиране само.
    При правилна експлоатация,тоя мотор е здрав и надежден,а моя е и младеж на 110 000 км.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #47
      От: Terrano 2.7 diesel vs Pajero Sport 2.5 diesel

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      175 км.за моите дифове е невъзможна скорост,150 км.е тавана при мен,а дали има няма климатик не се усеща ,дали влача ремарке със 1100 кг.само баластра без масата на ремаркето се усеща при спиране само.
      При правилна експлоатация,тоя мотор е здрав и надежден,а моя е и младеж на 110 000 км.
      Сигурно, са като на Паджеро 2ка от първите години, като на първата снимка.
      8)

      Коментар


      • #48
        От: Terrano 2.7 diesel vs Pajero Sport 2.5 diesel

        аз тук не съм съгласен с едно нещо. сравнението между Паджеро без Super Select и Терано е безсмислено (терано ще е доста по-пъргаво и проходимо).
        Super Select хубавото е, че може и на асфалт да караш 4x4, докато с Терано не. Така, че лично повече бих избрал Паджеро за асфалт.
        Относно черните пътища задния блокат на Паджеро е супер, но пак да си припомним тромавостта на дизеловите П2... не съм сигурен че су струва.
        За мен лично най-доброто за черен път в случая би било Терано с ARB

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X