Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Айде и аз при вас с Тери :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Айде и аз при вас с Тери :)

    Здравейте,

    След малко обикаляне и гледане на гробници от всякакви марки /Гранд Чичо, МЛ-и и т.н./ това тераканче /2002г., 2.9 нафтЪ, 150катъра, ръчка/ ми хвана окото, та реших да пробвам - чувал съм, че са с гени на Паджеро и са корави машини.
    Взех го от човек, който го е обслужил и уж се е грижил за него.
    За сега - като завиваш на място се чува някакво изпукване отпред /като от тампон на макферсон/, а понякога като я запаля на студ и в движение и мига лампата за подгрева/четох подобна тема именно за Теракан, но изводът от там е "не се знае" /.
    Поради някаква незнайна причина металаната оригинална решетка за кучета в багажника е хваната с болтове с кръгли/изпилени глави и няма развъртане, а искам да я махна и продам на някого с кучета, на мен не ми е нужна.
    Ще се радвам на помощ занапред от колеги, имали/имащи подобна машинка. Освен това имам налудничавата идея да му купя по-натам автоматична с.к. и да ги заменя. Но за това- по-нататък, да видим първо дали ще се разбираме.
    Наздраве!
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Айде и аз при вас с Тери

    За болтовете - пред флекса или телоподаващото (заварява им се глава и се отвиват), всички са равни. Това ако са болтове, а не нитове. Ама не вярвам да са нитове.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Айде и аз при вас с Тери

      Честито и само да те радва!
      За спиралата за подгрева може да погледнеш - http://myterracan.ru/forum/index.php/topic,14841.0.html

      Коментар


      • #4
        От: Айде и аз при вас с Тери

        Няма ли вариант да свалиш капачетата на захвата на задните колани и да развъртиш болтовете. После като свалиш решетката решения бол. От снимките ти не виждам каква е решетката ,но предполагам е като моята Натиснете снимката за да я уголемите

Име:решетка.jpg
Прегледи:4
Размер:99.7 КБ
ID:5784320
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • #5
          От: Айде и аз при вас с Тери

          Честито! С едно леко уточнение - няма абсолютно нищо общо с Паджеро.
          Решетката при мен е друга. Предполагам и при него не е като твойта
          Между другото - тая боя не ми се вижда оргинална. Боядисван ли е?

          Коментар


          • #6
            От: Айде и аз при вас с Тери

            Честито и от мен и много безаварийни километри!
            Относно пукане в макферсона - невъзможно е понеже няма макферсон а обикновен амортесьор, та от него не ще да е ! Т.е. може тампоните му!
            За болтовете болката - "Спарки" е написал прекрасна рецепта и е на едно и също мнение с мен!
            Боята може и оригинална да бъде, когато си го поръчваш при дистрибутора и седите точка по точка да разглеждате въпросника с офертата, ако имаш пари може и розов да излезе!
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • #7
              От: Айде и аз при вас с Тери

              Много благодаря на всички!
              Моята решетка е цяла, предполагам като на колегата vaso22.

              Ще я мислим как и дали да я развъртим, за сега ми свърши вече два пъти работа като товарих багаж и ски до горе, та на нея си връзвах и прикрепях нещата - отлично!
              Изкатерих се от Белица до Семково по непочистен снежен път с як наклон и лигав сняг - в хижата си бяха легнали, отпред нямаше нито една кола/джип и тия не можаха да асимилират, че някой е успял. А е имало по техни думи няколко опита през деня и още в началото на няколкокилометровия снежен ад са правили обратен. Нямаше и следи от гуми по пътя нагоре.

              Това, което потракваше след смяна на кормилни щанги, биалетки и хебел - изчезна. Всичко което беше разбито/тръгнало и т.н. бе подменено.

              Остава здраве и късмет!

              За пребоядисването - как да рзбера?
              Прикачени файлове

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X