Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

    Здравейте, колеги. Макар и малко закъснял искам и аз да добавя към този чудесен форум поредния автомобил JEEP GC, който закупих преди 6 месеца. Макар и закъснял с похвалата си, бих искал да потвърдя,че това е страхотен автомобил. Искам да изкажа също огромните си благодарности към Жоро от Варна (slowtraveler), без чиято помощ и моментално откликване на въпросите ми, едва ли щях да се престраша да си купя този нов за мен автомобил. Смея да призная, че е нов като концепция за мен, след като 10 години преди това карах само БМВ с дизелови двигатели, а преди това само VW.
    Ще се радвам в бъдеще, ако мога и аз да помагам на някои от вас, ако ви трябват части от Германия или каквато и да е информация от немския JEEP форум, тъй като аз и там следя редовно темите. Така ще е поне до 2020 година,когато смятам да се прибирам обратно да живея в България и ще сложа на моя хубавец български регистрационни номера. Вече имах възможност да се запозная (освен със Жоро) с някои хора по телефона, като Деди Влади и Еди Рангелов и ще се радвам да мога да се запозная и с други. Готов съм да помогна на всекиго от вас, само да ми е по силите и възможностите.
    Иван
    JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
    Тел: +359 887 847261

  • #2
    От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

    Честито и много безаварийни, чакамЕ снимки!
    ''Максималния размер на вашето изображение (за подпис) е 500 на 80 пиксела или 2.0!!! Кб (което е по-малко).''??? ... УникалнаТА НЕдомислица!

    Коментар


    • #3
      От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

      Честито,колега!Само безаварийно...

      Коментар


      • #4
        От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

        Честито, колега!
        Добре дошъл сред нас...
        Кога ще видим "хубавеца"...?
        Jeep Grand Cherokee WK2 6,4 SRT

        Коментар


        • #5
          От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

          Колеги, аз снимки направих, ама откъде да знам, че тук не мога да кача файлове с големи размери? Едната снимка е 6,59 МБ. Ще трябва да редуцирам първо обема на файловете и тогава да ги кача. Или ще снимам на ново колата с по-малка резолюция.
          JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
          Тел: +359 887 847261

          Коментар


          • #6
            От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

            Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
            Колеги, аз снимки направих, ама откъде да знам, че тук не мога да кача файлове с големи размери? .
            Преоразмери ги с Paint на 50% и няма да имаш проблем с качването.
            jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

            Коментар


            • #7
              От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

              Ето сега вече ги имам, снимах колата по време на обедната си почивка Цветът му се води "черна перла". Специално съм му избрал номер тук свързан с историята на България.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180320_121255.jpg
Прегледи:1
Размер:1.07 МБ
ID:5784295Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180320_121348.jpg
Прегледи:1
Размер:1.39 МБ
ID:5784296Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180320_121357.jpg
Прегледи:1
Размер:1.12 МБ
ID:5784297
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180320_121246.jpg
Прегледи:1
Размер:1.29 МБ
ID:5784294
              JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
              Тел: +359 887 847261

              Коментар


              • #8
                От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

                Новото си е ново! Много да те радва!
                jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                Коментар


                • #9
                  От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

                  Да, действително много си ме радва, имам още 3 години остатъчна гаранция от производителя, после може да се възползвам от предложението на Балкан Стар във Варна за продължение на още две години (поне така ми казаха псоледния път като бях там). Не искаха малко пари във всеки случай, в крайна сметка те искат бизнес, дано предлагат и нещо към това,което продават, а не да вземат да се скатаят, ако се развали нещо по време на тази продължена гаранция. Жоро ми каза, че е с добри впечатления от тях, не знам дали и с другите им представителства ще е същото (аз смятам да я поддържам към Софийския им клон). Vankala, виждам,че сме адаши, ти от къде си и къде си поддържаш колата? Аз лично след като говорих с Еди Рангелов, останах с добри впечатления от него и след гарантийно е много възможно да ходя при него.
                  JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                  Тел: +359 887 847261

                  Коментар


                  • #10
                    От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

                    Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
                    . Vankala, виждам,че сме адаши, ти от къде си и къде си поддържаш колата? Аз лично след като говорих с Еди Рангелов, останах с добри впечатления от него и след гарантийно е много възможно да ходя при него.
                    Като се строши ще му мисля,макар че тя моята е 2002г.
                    За сега само гориво и масла. Още като я купувах имах проблеми,но вече са в историята.
                    jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                    Коментар


                    • #11
                      От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

                      Значи здрава машинка се е оказала. Аз се возих в едно като твоето в Родопите, само че с десен волан и бях очуден как бяга по баира към Пампорово на 6-та предавка и почти нищо не му се беше налагало да му сменя собственикът, а колата беше на 200.000 км производство 2006. Освен това ходихме към една къща строена в гората по един черен път, по-скоро по лунен пейзаж и доста доволен останах от това,което видях като проходимост на колата.
                      JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                      Тел: +359 887 847261

                      Коментар


                      • #12
                        От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

                        Страхотен Джип.Браво и добре дошъл в отбора!
                        Grand Cherokee WJ
                        Dodge Caliber
                        E 430 4-matic-T(S210)
                        GLK

                        Коментар


                        • #13
                          От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

                          Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
                          Страхотен Джип.Браво и добре дошъл в отбора!
                          Мерси, колега. както казваха в редовете на Българската армия:"Ще се стараем" Чака ме път и идване с него до БГ, дано се върна с него, а не със самолета
                          JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                          Тел: +359 887 847261

                          Коментар


                          • #14
                            От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

                            Здравейте, отново,колеги. Бих искал да споделя, какво ми се случи с колата,след като направих най-големия си преход с него до момента,откакто съм го закупил. Натоварих го целия с поне 400 кг багаж и предполагам,че почти съм достигнал максималната му разрешена по талон маса от 3 тона. Изминах разстоянието от Хамбург през Мюнхен до София безпроблемно със средна скорост 130 км/ч. На излизане от Мюнхен на магистралата реших да го тествам,колко може да развие като скорост и на почти 200км/ч на таблото сработи ограничителят. Разходът на гориво при тази скорост макар и за кратко беше 18литра/100 км. Пристигнах в София с него, оставих го на платен паркинг и след няколко дена заминах с него за родната ми Варна. Върнах се обратно минавайки през Смолян към София и след което почти празен се прибрах в Хамбург. Изминах точно 6056 км и средният ми разход на гориво беше 9,1л/100 км, при положение,че влизайки в Германия не карах с 130км/ч, а със 160-170.при 130км/ч разходът ми си беше 8л/100км.Искам да споделя още нещо относно предлаганич допълнителен химикал AD BLUE в България по бензиностанциите: на 2 места питах за цена и качеството му и на двете ми казаха, много низка цена от 1 лев за литър, но не ми препоръчаха да слагам от него, а само от затворен в туби от по 5 или 10 литра. Благодарих на момчетата,които ми спестиха главоболията и ще си напълня тук, тъй като тук в Германия в туби тази течност е по-евтина от тази в тубите в БГ по бензиностанциите. Другото нещо,с което съм се заел с него тук сега е да му използвам наличието на вградения заводски отоплителен елемент, като му купих специален кабел от САЩ на 110 волта и тороидален траф оттук на 2 киловата, въпреки,че за отопление елементът дърпа към 650 вата (просто разликата в цената между трафа на 1 кВат и 2 кВата беше само 5 евро). Намерих начин да изведа кабел от мазето на къщата си и да го пробвам,как работи това чудо и дали има смисъл да се ползва зимата или лятото,след като този елемент подгрява целия блок на двигателя и предполагам,че така затопля маслото и водата. Единственото,което ми трябва сега да намеря тук, п амакар и трудно поне 10 м дълъг кабел на 110 волта и поне 10 Ампера.Много трудно ще се намери това,но може да прибегна до един малко по нежелан за мен метод. Като заработи системата ще се разбере дали може да се ползва и до каква степен има смисъл да се топли маслото и водата така предварително. Вярно е,че се намаляват емисиите, няма студен старт и разходът в началото докато загрее колата е голям,ако не е топла водата,но....
                            JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                            Тел: +359 887 847261

                            Коментар


                            • #15
                              От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

                              Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
                              ... да му използвам наличието на вградения заводски отоплителен елемент,
                              ...Като заработи системата ще се разбере дали може да се ползва и до каква степен има смисъл да се топли маслото и водата така предварително...
                              Никакъв смисъл няма да намериш (ако намериш, ще е внушение), освен ако не го палиш в Канада, Русия, Швеция-Финландия-Норвегия при температури под -40 градуса по Целзий.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X