Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota 4runner 2.4TD 2L-T

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Toyota 4runner 2.4TD 2L-T

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    То се знае, отборът е само един - Тойота.
    Хи-хи-хи. Честно да ти кажа за 26 годишна кола съм изключително изумен и удивен от характеристиките му. Ся като я обслужа ще я тествам истински, че ся повече от 3500 оборота и 90км./ч. не съм развивал, че ме е шубе нещо да не скине.
    В този ред на мисли, някакъв каталог за части, с диаграми за тойота би ми влезнал идеално в употреба.

    Коментар


    • #17
      От: Toyota 4runner 2.4TD 2L-T

      Тая кола за работен кон и за в гората не става. Прекалено лъскава и запазена изглежда. Дупнишките джамбази все повече взеха да ми се издигат в очите.

      Честито!
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #18
        От: Toyota 4runner 2.4TD 2L-T

        Честито и много да те радва А части слагай само скъпи и качествени, за да ти излезе по-евтино !
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #19
          От: Toyota 4runner 2.4TD 2L-T

          Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
          Тая кола за работен кон и за в гората не става. Прекалено лъскава и запазена изглежда. Дупнишките джамбази все повече взеха да ми се издигат в очите.

          Честито!
          Мерси. Определено да - лъскава и запазена е не само на снимки. ДОста време не е карана, но това не и пречи да е в добро здраве. Определено съм я прежалил за леко планинско каране и работно добиче. И да ти кажа, че от цяла дупница май тази Тойота и едно Терано ставаха за нещо.Поне имаха база. Това в ценовия диапазон 10к...

          Коментар


          • #20
            От: Toyota 4runner 2.4TD 2L-T

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            Честито и много да те радва А части слагай само скъпи и качествени, за да ти излезе по-евтино !
            Мерсии, определено да. Сега търся някой подробен каталаог и ще заръчам утре да са при мен че да я почвам до ден два, че ми е много мерак да я джиткам

            Коментар


            • #21
              От: Toyota 4runner 2.4TD 2L-T

              На пръв поглед е като от магазина. Айде честито!

              Коментар


              • #22
                От: Toyota 4runner 2.4TD 2L-T

                Първоначално публикуван от noname12 Преглед на мнение
                На пръв поглед е като от магазина. Айде честито!
                Абе не баш. Търся табло, че това е яко нацепено. Има доста електрически неща за правене. Но като цяло бива става

                Коментар


                • #23
                  От: Toyota 4runner 2.4TD 2L-T

                  Eто ти некви ръководства за разглеждане. Може и да има нещо полезно - http://viamobile.ru/page.php?id=853
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #24
                    От: Toyota 4runner 2.4TD 2L-T

                    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                    Eто ти некви ръководства за разглеждане. Може и да има нещо полезно - http://viamobile.ru/page.php?id=853
                    Благодаря Коко, дръпнах ги още вчера. Има само за бензиновите ДВГ, иначе останалото е идентично Даже и един вирус гепих от руските братя . Ноо това е цена на безплатния обяд
                    Последно редактирано от I.Stoyanov; 20-03-18, 08:27.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Toyota 4runner 2.4TD 2L-T

                      Много брЪз въпрос - по рама термостата трябва да е 88*, има опционален на 82*, какъв да монтирам. Колата е с климатик

                      Коментар


                      • #26
                        От: Toyota 4runner 2.4TD 2L-T

                        Разбира се 82. Оригинал от Люцкан заедно с гарнитурката.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • #27
                          От: Toyota 4runner 2.4TD 2L-T

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          Разбира се 82. Оригинал от Люцкан заедно с гарнитурката.
                          Абе и аз така си мисля, особено за лятото. Тоя термостат е на толкоз "труно" място, че нищо не ми пречи да карам с летен и зимен термостат

                          Коментар


                          • #28
                            От: Toyota 4runner 2.4TD 2L-T

                            Здравейте, събирането на части за Койтота върви с пълна сила. Обаче се колебая скакви гуми и джанти да я обуя. Харесъл съм едни джанти 7J x 15 ET-10 и гуми 31/10.5/R15. Питането ми е тези джанти и гуми ще опират ли някаде, ще я лифтна или по-скоро докарам до фабричния вид с "трънски" пружини и леко "натягане" на торсионите. Джантие са метални. Чудя се дали да не взема гуми 31/9.5/R15. Фен съм на по-тесните и високи гуми. Джипа ще се кара предимно градско/селско и в планината.




                            Благодаря

                            Коментар


                            • #29
                              От: Toyota 4runner 2.4TD 2L-T

                              Тойотата е с нов ангренажен комплелт, нова водна помпа, всички външни ремъци, нов антифриз, масло, всички филтри.
                              Предницата е абсолютно изрядна - всичко е оригинално Тойота. Гресирах я.
                              Карданите също са гресирани.
                              Маслата навсякъде са проверени.
                              Остава някой дрн да регулирам калпаните.
                              Отпред има 70% накладки.
                              Отзад поне 50%

                              На дневен ред сега са по-дразнещите ел. Дефекти.

                              - невинаги работещото бавно задно стъкло.
                              - моторчето на парното;
                              - шофьорския механизъм на стъклото.
                              Смазване на всички други подяижни възли в купето.

                              Търся НЕНАЦЕПЕНО табло, че това немога да го преглътна. Става въпрос за цялото табло, не това с уредите.


                              Поздрави, утре и снимки, че днес окъснях...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Toyota 4runner 2.4TD 2L-T

                                Колега имам табло но трябва да вида в какво състояние е и ще ти пиша

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X