Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2WD към 4WD!?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 2WD към 4WD!?!

    Здравейте,накратко имам въпрос.Възможно ли е на джип който е фабрично само на задно,и ако имам донор модел,година,двигател и тн. са същите но е 4х4 да се направи хватката от донора да се прехвърли каквото е нужно та джипа да стане 4х4?
    Някой правил ли го е и какво горе долу трябва да се свали от донора?
    Pathfinder 4.0L

  • #2
    От: 2WD към 4WD!?!

    Зависи.
    Иначе кардани раздатка преден мост
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: 2WD към 4WD!?!

      Тва е ясно но по съм любопитен за електрониката...там лесно ли ще се нагодят нещата?Колите са 2011г исузу д-мах и превключването на предавките е с копчета.
      Имаи друго исузуто не съм го гледал отдолу но разбрах че при тойотите хай лукс отдолу модел само на задно и модел 4х4 нямат нищо общо
      Pathfinder 4.0L

      Коментар


      • #4
        От: 2WD към 4WD!?!

        Цената на операцията ще я обезмисли. Да не говорим дали въобще някой е правил подобно нещо у нас.

        Коментар


        • #5
          От: 2WD към 4WD!?!

          Няма невъзможни неща! Въпроса е дали ще ти хареса финансово...

          Коментар


          • #6
            От: 2WD към 4WD!?!

            Първоначално публикуван от RIFLE Преглед на мнение
            Тва е ясно но по съм любопитен за електрониката...там лесно ли ще се нагодят нещата?Колите са 2011г исузу д-мах и превключването на предавките е с копчета.
            Имаи друго исузуто не съм го гледал отдолу но разбрах че при тойотите хай лукс отдолу модел само на задно и модел 4х4 нямат нищо общо
            На по-традиционните "жипове" електрониката около 4х4 задвижването се състои в копче и 1-2 електромагнита (соленоида) които са свързани директно с копчето. И евентуално датчик за положение който пък светва лампа на таблото.

            Ако има електронно управляем съединител нещата може да загрубеят.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X