Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Габаре-Тлачене (ТУ-134)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Габаре-Тлачене (ТУ-134)

    Здравейте колеги,
    Както навярно знаете - днес се навършиха 40г от мистериозната катастрофа на ТУ-134 (LZ-TUB ако не се лъжа) в района на Тлачене / Габаре...
    Някой знае ли координатите на мястото на катастрофата и откъде се стига до там (многократно съм минавал през района, но все по никое време и няма и кой да питаш от местните)?
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

  • #2
    От: Габаре-Тлачене (ТУ-134)

    Генади Цветков вероятно ще знае. А и още колега беше писал за катастрофата в темата за самолетните катастрофи.
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #3
      От: Габаре-Тлачене (ТУ-134)

      Изтървал съм тази тема.... Ще потърся - мерси Евгени...
      А ако някой се сети за координатите - ще съм благодарен да ги сподели...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #4
        От: Габаре-Тлачене (ТУ-134)

        В с. Габаре свиваш наляво за с. Върбица. Катастрофата всъщност е в неговото землище. Навсякъде са ниви само реката тече върху скала и самолета беше се забил точно там. Аз бях там на втория ден и основните части от самолета, и труповете бяха изкарани, но още се виждаха дребни части и остатъци. Единият двигател беше на 1200 м. от мястото на взрива.
        Последно редактирано от Chicho1; 16-03-18, 21:22.
        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • #5
          От: Габаре-Тлачене (ТУ-134)

          Аз свивах надясно към Върбица (откъм Бяла Слатина), и предполагам някъде около моста се свива вдясно (там кариера ли има - не знам)
          Някъде тук ли е: https://www.google.bg/maps/place/43%....8557863?hl=bg
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #6
            От: Габаре-Тлачене (ТУ-134)

            Според разказа на Чичо оставам с впечатление, че катастрофата е станала тук.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #7
              От: Габаре-Тлачене (ТУ-134)

              А, Чичо беше разправял. Сетих се...., ама късно.
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • #8
                От: Габаре-Тлачене (ТУ-134)

                Баща ми беше от Габаре и все още имам наследствена къща там,а и летата, като малък прекарвах там.Като идваш от Върбица към Габаре долу в ниското има едно мостче и веднага след него кариера и земен път в ляво,в тая посока на 200-300 метра е паднал самолета,има и паметник там.Като си ходя в Неделя,ако имам време ще ида до там да наснимам.
                Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                Враца

                Коментар


                • #9
                  От: Габаре-Тлачене (ТУ-134)

                  Благодаря колеги... Щом има увереност за района в радиус стотина метра - ще го намеря...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Габаре-Тлачене (ТУ-134)

                    https://www.facebook.com/groups/3405...8298058536957/
                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X