Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джанти 16 цола от Опел Фронтера В - на Терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джанти 16 цола от Опел Фронтера В - на Терано

    Здравейте ,някой слагал ли джанти 16 цола от Опел Фронтера В на Терано -Маверик .Навил съм се за едни 16ки за лятото и въпроса ми е за централния отвор и гайките ?Проблема е ,че джантите са на 350 км и ще пътуват по куриер ,не са ми под ръка да ги пробвам .На Нисана главината я меря 100мм ,на опеловите продавача ми казва че също е 100? Ако и двете са точно 100 май няма да влезе .Ясно е че 2 мм при стругар ще стане ,,но ако някой е слагал и сподели ще черпя!Другия ми въпрос е дали ще станат гайките от железнита джанти?
    "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
    Кольо.

  • #2
    От: Джанти 16 цола

    Оригиналните 16" от Фронтера Б са с ЕТ+38 и мисля, че ще ти стоят доста навътре на Форд-Нисана.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Джанти 16 цола

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Оригиналните 16" от Фронтера Б са с ЕТ+38 и мисля, че ще ти стоят доста навътре на Форд-Нисана.
      Точно ,да не опират ли ,че 245 /75/16 мисля да слагам ?
      "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
      Кольо.

      Коментар


      • #4
        От: Джанти 16 цола

        Освен, че може да опират отвътре, ше изглежда и доста тъпо.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Джанти 16 цола от Опел Фронтера В - на Терано

          На моето Терано съм карал гуми 245/75/16 на оригиналните джанти и не ми опираха никъде.
          Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

          Коментар


          • #6
            От: Джанти 16 цола от Опел Фронтера В - на Терано

            Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
            На моето Терано съм карал гуми 245/75/16 на оригиналните джанти и не ми опираха никъде.
            На този размер съм се спрял или 31ци ,горе-долу по калкулатор са еднакви ,но ми се ще джантите да са около 0ет , Джоу е прав в момента съм с -10 ако отида на +38 е почти по 5см навъте от страна .Между другото се оглеждам и за метални оригинални Нисански теранови ,винтилите са им добре предпазени ,който е късал в кал знае за какво пиша.
            "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
            Кольо.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X