Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Гайката на предната зъбчатка проблем ли е ако се развие с гайковерт,че с тречотка не поддава?

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Има си и на дълги глаксон.

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Първоначално публикуван от rambinio Преглед на мнение
        Има си и на дълги глаксон.
        мерси, значи за сега ще карам а зимата ще правя.

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Първоначално публикуван от rambinio Преглед на мнение
          Гайката на предната зъбчатка проблем ли е ако се развие с гайковерт,че с тречотка не поддава?
          По-добре с голямо рамо отколкото гайковерт за развиването,
          За завиването - никакъв верт, стяга се на килограми.
          http://vbox7.com/play:84ee5e6e

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Здрвейте колеги! преди 2 седмици купих drz 400e 2005. Много съм доволен но забелязах че десния капак му е пукнат леко и сълзи и това ме дразни. Та въпроса ми е дали ако го залепя с течен метал ще държи. И другото което е не мога да намеря тази гарнитура и ако някои знае от къде мога да е поръчам.
            Благодаря предварително

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              С течен метал става, ама трябва да го свалиш капака и да обезмаслиш хубаво и отвътре, че аз отвътре не обезмаслих и не стана добре. Впоследствие си купих нов капак с гарнитура (общо 200 и не помня колко лв от Миркат), но капака издържа 1 каране без да е пукнат и сега сълзи, но едва забележимо и си го карам така. А гарнитурата ми остана, че не можаха да ми я сложат чисто новата и си карам със старата (ако имаш предвид гарнитурата на капака на съдеинителя). Тъй че ако те интересува пиши ЛС да се разберем, ако пък искаш си поръчай от Миркат.

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                С течен метал става, ама трябва да го свалиш капака и да обезмаслиш хубаво и отвътре, че аз отвътре не обезмаслих и не стана добре. Впоследствие си купих нов капак с гарнитура (общо 200 и не помня колко лв от Миркат), но капака издържа 1 каране без да е пукнат и сега сълзи, но едва забележимо и си го карам така. А гарнитурата ми остана, че не можаха да ми я сложат чисто новата и си карам със старата (ако имаш предвид гарнитурата на капака на съдеинителя). Тъй че ако те интересува пиши ЛС да се разберем, ако пък искаш си поръчай от Миркат.
                Мерси колега но се оправих обаче го залепих от външния край защото един майтор ме наплаши и ми каза че ако не хванел добре течния метал може да падне парче вътре, да запуши маслените канали, аз се отказах и го залепих от външния край сега почти не се забелязва.

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Имах предвид да го обезмаслиш отвътре, а не да го лепиш отвътре. Както и да е, безаварийно каране пожелавам.

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Продават по ибей и прочее онлайн магазини предпазни капаци за тия на картера по 30тина долорес ако се не лъжа,
                    Не са кой знае каква сложнотия и който има алуминче под ръка може да импровизира.

                    И аз се каня и засега си оставам с каненето, като за гардовете на радиаторите
                    http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Айде за много каранки, разходки, скитанки, житканки и т.н. през новата 2017
                      Прикачени файлове
                      http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                      Коментар


                      • От: До: Suzuki DRZ400

                        Извинете за идиотския въпрос. Значи липсва ми болта на обтегача на ангренажната верига този който натяга маи пружината. Та въпроса ми е дали има проблем да се кара така за момента че в това хубаво време ...... Благодаря предварително !

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Болт номер 9 от тази схема ли? http://images.cmsnl.com/img/partslis...97478_209f.gif
                          Обтегачите са няколко вида.
                          Ако под болта се вижда шлиц за отвертка и не стърчи пружина през отвора, болтчето е само тапа. По-добре е да го има разбира се. Иначе ще излиза масло и ще влиза прахоляк в обтегача.
                          Ако обаче през отвора за болта излиза спираловидна пружина, работата е по-сериозна. Без болт е опасно да се кара.
                          A Lone Rider

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Първоначално публикуван от galinvayov Преглед на мнение
                            Болт номер 9 от тази схема ли? http://images.cmsnl.com/img/partslis...97478_209f.gif
                            Обтегачите са няколко вида.
                            Ако под болта се вижда шлиц за отвертка и не стърчи пружина през отвора, болтчето е само тапа. По-добре е да го има разбира се. Иначе ще излиза масло и ще влиза прахоляк в обтегача.
                            Ако обаче през отвора за болта излиза спираловидна пружина, работата е по-сериозна. Без болт е опасно да се кара.
                            Колега благодаря при мен е само тапа значи защото вътре се вижда място за отверка даже аз го бях свалял но ми стана чудно защото гледам резба има болт няма.

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Пичове, някой удължавал ли е скоростното лостче, или се намират готови?
                              Че с твърд чепик ми стана трудно да ги сменям предавките.
                              http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Би трябвало да има всякакви, но явно ще трябва питане по магазините. Поне за други марки съм виждал различни като дължина и извивки.
                                EXC TPI 2019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X