Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    С какво масло караш и на какви интервали го сменяш?

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Първоначално публикуван от endurodrz Преглед на мнение
      Здравейте колеги, .................Другото което ме интересува е какви са вариантите за офроуд капки.Четох, че от рмз 250 и д-р 350 стават.Благодаря
      Какви си тези офроуд капки ? Аз се сещам само, че като вали дъжд има офроуд капки.......

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
        Какви си тези офроуд капки ? Аз се сещам само, че като вали дъжд има офроуд капки.......
        Капли
        0888 074 049

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Пичове, както често се случва, моя проблем с разхода се оказа съвсем друго нещо - засякох че километража ми дава почти 50 процента отклонение в повече и оттам сметките ми излизат неверни. Разгледах в мануала и видях че има електронна настройка на километража до +30%, направих го но пак остават едни +20% грешка които няма как да коригирам. Изкажете някакви предположения защо чак толкова много греши? Гумите са ми Michelin Cross AC10 с размерите по мануал - предна 80/100-21 и задна 120/90-18

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Да не мериш в мили?

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Не знам колко ви е важен толкова разхода.Моя се кара само в пътеки и честно казано не знам колко гори.Преди излизане му пълня резервоара,и после пак така.
              Yamaha Yz450F
              Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
              Всичко с ''рошави''гуми!

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Здравейте. Някой може ли да ми каже какъв диаметър е болта който свързва шарнира с рамата на мотора (swingarm pivot bolt) и има ли вариант да са се образували ръбове по него които да му пречат да излезе. След 4 дневно пръскане с проникващо масло, днес щях да съборя един каменен зид с 5 тонния крик и пак не излиза проклетника. Пробвах варианта с обратен чук, загряване и охлаждане със спрей и умерено удряне с чук и бронзов избивач но нищо не помага. По-назад в темата е обсъждано изваждането на въпросния болт с ГОЛЯМ чук, но ме е страх да блъскам толкова за да не повредя картерите. Има ли по-цивилизован начин? Благодаря!

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Още един ентусиаст в DR-Z отбора

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_10210552819644846.jpeg
Прегледи:1
Размер:695.5 КБ
ID:5779186

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_10210552819484842.jpeg
Прегледи:1
Размер:651.3 КБ
ID:5779187

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_10210552819564844.jpeg
Прегледи:1
Размер:690.6 КБ
ID:5779188

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_10210552819364839.jpeg
Прегледи:1
Размер:660.4 КБ
ID:5779189

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Тест

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      След година търсене на дрз си купих ттр600- и маи само липсата на стартер си му е минусНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2239.JPG
Прегледи:1
Размер:438.2 КБ
ID:5781547

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Ако ще го караш по асфалт, не е чак такъв минус. Стартера си трябва най-много за в гората и деретата.

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Някакво съдействие за изработка на понижаващи линкове ?
                          Във Варна не открих кой да ги изработи.
                          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                          0899187766

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Пак аз -търся предна спирачка -лост с помпата и спирачния апарат ,моля за съдействие
                            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                            0899187766

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Здравейте колеги, започнах да чета темата, но съм все още на 18-19 страница и с интерес ще я прочета цялата, но съм решил да си купувам ДРЗ може ли да си кажете мнението за текущо продаващите се в България, набелязал съм тези два за сега, днес ще ходя да ги гледам
                              https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...32036040851096
                              https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...33908082078066

                              Според вас заслужават ли си и ако има някой който иска да си продава собствения но не го е пуснал може да ми сподели на лично

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Гледай за документи!
                                Аз имах ДРЗ 400 и го карах няколко години - супер машина но не подлежеше на регистрация защото документите бяха изгубени някъде между предишните собственици. Продадох го за 2400 лева, ако можеше да го регистрирам въобще нямаше да се замисля за продажба. Та имай си едно на ум защото много продавачи ще ти кажат "абе карай, това е мотор за гората - не ти трябва номер" но на практика не е точно така.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 1 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X