Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Да, засега на MSR +1" намирам в ибея, но излиза цифра с куриера от Щатско,
    ако не открия нещо по-достъпно ще резна моето,
    доколкото поекспериментирах със завъртане не ми пасва, че ще ги свалям по погрешка,
    около два санта плюс ще направят гимнастиката пренебрежима.
    http://vbox7.com/play:84ee5e6e

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Здравейте , да попитам колко Литра е резервата на тези моторчета ?

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        2 л.

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
          2 л.
          Благодаря колега 1.700 му сипах , има си лепенка на рамката

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Първоначално публикуван от VladiStanimirov Преглед на мнение
            Благодаря колега 1.700 му сипах , има си лепенка на рамката
            А ти какво питаш,колко масло събира двигателя или колко ти е резервата на бензин в резервора.Погледни си въпроса.
            0888 074 049

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Пичове, споделете колко ви е разхода че гледам в нета пишат 4-5л/100км пък моя (2004 DRZ400S) пета година го карам и под 8-9 не е падал...

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                6л/100 - офроуд
                Малко под 5л на асвалт

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Моя слиза и под 4 като се прибирам потен по асфалта, но според терена и мерака може и над 6.

                  Изглежда множко това 8-9, но показателно би било да сравняваш със сходни мотори, ако карате заедно.
                  http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    С моя под 4 мога да сляза само ако го бутам първите 50км Сравнявам с данни от нета, понеже не познавам друг наоколо с такъв мотор а и карам соло като цяло. Сложил съм му джет кит на JD Jettings, с Main jet 155 съм в момента но ще го сменя със 150 да пробвам как е. Регулирах наскоро и нивото в карбуратора но не се промени нищо. Преди по-малко от 1000км му смених буталото и сегментите и това също не даде разлика, освен че спря да пипа маслото. Явно в карбуратора е заровено кучето но ще пробвам с леки настройки да стигна до някакви изводи.

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      А игления клапан за нивото как е?
                      http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Игленият клапан си беше добре, нямаше следи от износване поне по иглата. Ако там има някакъв проблем, той ще е по леглото на клапана, но не съм го проверявал обстойно. Оня ден си отвих свещта и видях че имаше малко черен твърд нагар по нея, ауспуха ми също е черен отвътре (това е по-скоро от времето преди основния ремонт, когато гореше масло), което са все признаци на богата смес. Затова смених иглата със втората, която си идва в комплекта и която по указанията я дават за каране в топло и влажно време и затворих винта регулиращ сместа с един оборот (преди беше на 2,5 оборота, сега е на 1,5) Резултата е че мотора стана по-рязък и по-бързо и приятно реагираше на подаването на газ, което говори че съм направил стъпка в правилната посока. Ще го покарам малко така и ще видя как ще се отрази на разхода, а следващото което евентуално ще направя е да сменя main jet-а с по-малкия - 150

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          А какви гуми търкаляте?
                          Време им е на моите за почивка и заглеждам уж по-твърди/ издръжливи варианти като Pirelli Scorpion MX MidHard,
                          И камънак и набити черни пътища с камънак вижда моя. Някой за нещо по-рошаво да подсети?
                          Ама без лентичка, че като се направя мекица и по асфалта се прибирам
                          http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Здравейте колеги, от скоро и аз съм собственик на дрз 400( в момента пътува към Бг) който още не съм виждал и имам няколко питания.Основно ме интересува от къде мога да намеря зелен антифриз за мотора понеже са го махнали при транспортирането и в момента е без.Другото което ме интересува е какви са вариантите за офроуд капки.Четох, че от рмз 250 и д-р 350 стават.Благодаря

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Първоначално публикуван от the slow heart Преглед на мнение
                              Да, засега на MSR +1" намирам в ибея, но излиза цифра с куриера от Щатско,
                              ако не открия нещо по-достъпно ще резна моето,
                              доколкото поекспериментирах със завъртане не ми пасва, че ще ги свалям по погрешка,
                              около два санта плюс ще направят гимнастиката пренебрежима.
                              Mалко късно, но все пак...
                              Вчера си поръчах въпросният MSR от ebay с безплатна доставка до БГ. Излезе ми ~30лв.
                              Ето линк към офертата:
                              http://www.ebay.co.uk/itm/MSR-Steel-...53.m2749.l2649

                              П.П. Някой има ли идея защо започват да влизат супер трудно скоростите, когато загрее мотора?

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Благодаря, минах оригиналното през аргона и стана 3+.
                                http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X