Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    А пък в 829 пишеш, че се монтира в прибрано положение, като ключето се върти по часовниковата стрелка, докато не го застопори така. Е сега наистина се обърках, или нищо не зацепвам или не мога да чета правилно. Но в крайна сметка, нали затова питам, че после да не ме боли главата
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
      А пък в 829 пишеш, че се монтира в прибрано положение, като ключето се върти по часовниковата стрелка, докато не го застопори така. Е сега наистина се обърках, или нищо не зацепвам или не мога да чета правилно. Но в крайна сметка, нали затова питам, че после да не ме боли главата
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Пешо ти е обяснил как може да разбереш дали веригата ти е за смяна като използваш обтегача.Сега ще ти го обясня и аз:в разтегнато положение(разпънат докрай обтегач)го слагаш на мястото му(вкарваш го в ''дупката'')и леко го притискаш.Ако корпуса на обтегача допре корпуса на двигателя=веригата е за смяна,ако има няколко мм разстояние=веригата си заминава,ако разстоянието е повече=веригата си е добре.Сега вече,взимаш ключето,навиваш обтегача и ще видиш как буталото му се прибира,прибираш го докрай и ''законтряш''ключето в най близкия процеп на обтегача.Слагаш гарнитурката,вкарваш обтегача в отвора(сега трябв ада опре в корпуса на двигателя),завиваш двата инбусни болта,махаш ключето,при което обтегача вътре ще се разпъне,завиваш си малкото болче и си готов.
        Yamaha Yz450F
        Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
        Всичко с ''рошави''гуми!

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
          А пък в 829 пишеш, че се монтира в прибрано положение, като ключето се върти по часовниковата стрелка, докато не го застопори така. Е сега наистина се обърках, или нищо не зацепвам или не мога да чета правилно. Но в крайна сметка, нали затова питам, че после да не ме боли главата
          Да караме подред : Първо попита как се монтира новият обтегач - отговорихме ти няколко души . После попита как да провериш чрез обтегача ( има и друг начин , но този е най - лесен ) дали веригата ти е за смяна - пак ти отговорихме . Просто подхвана нещата на обратно и за това се обърка . Някой път на вид лесни и елементарни неща , човек не може да ги разбере веднага . Естествено , че първо ще провериш състоянието на веригата - нали за това взе нов обтегач . Иво в последния си пост е обединил отговора и на двата ти въпроса . Аз пък съм ти написал абсолютно същото , само че в два поста - по ред на въпросите ти . Пиша ти го още веднъж : проверка се прави в разпънато положение с изваден ключ , а монтаж се прави в прибрано положение със застопорен ключ и след това го изваждаш . Прочети още веднъж и ще разбереш . Ако не става , обади се по тел . като си при мотора или потърси адекватна помощ .

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Ахааааааа, ето че благодарение на Пешо и Иво, светлината в моя тунел се появи
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Трябва да си вземеш една 426-ца и ще научиш всичко

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Първоначално публикуван от martobg Преглед на мнение
                Трябва да си вземеш една 426-ца и ще научиш всичко
                Ко...не, благодаря Аз съм от тези, които са си взели Сузуки за да карат, а не да ремонтират
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  И аз така направих .. но след ямахата

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Здравейте искам да попитам, коя година е най читаво DRZ -400E? Благодаря!

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      От 2000 г. до 2014 г.

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Така е , но има лилави на цвят - за японския домашен пазар и те са най - безпроблемни . Търси такъв .

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                          Така е , но има лилави на цвят - за японския домашен пазар и те са най - безпроблемни . Търси такъв .
                          Да ама те са 1944г.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                            Така е , но има лилави на цвят - за японския домашен пазар и те са най - безпроблемни . Търси такъв .
                            Що лилави бе Пешо, аз попаднах да един в цвят "пепел от рози" и ми казаха, че е №1
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Един тъп въпрос имам. Еднакви ли са задните калници за различните модификации. По специално дали от SM ще стане за K ? Като гледам картинките в мануала не мога да разбера дали имат разлика, а имат различен кат. номер.

                              P.S.
                              Търсих лилав да заздравя мотора като цяло, но намерих само черен... то за това де, не че съм падал или нещо подобно, че да съм счупил калника.

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                                Един тъп въпрос имам. Еднакви ли са задните калници за различните модификации. По специално дали от SM ще стане за K ? Като гледам картинките в мануала не мога да разбера дали имат разлика, а имат различен кат. номер.

                                P.S.
                                Търсих лилав да заздравя мотора като цяло, но намерих само черен... то за това де, не че съм падал или нещо подобно, че да съм счупил калника.
                                Различни са но стават.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X