Обява

Свий
Няма добавени обяви.

cherokee xj 4.0 /късо pajero/дискавъри тд5!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • cherokee xj 4.0 /късо pajero/дискавъри тд5!!

    Здравейте колеги предстой ми закупуване на джип и за сега везните клонят към черокито искам да си кажете мнението ще го използвам за лов в много кал и сняг за нищо друго. Бюджета ми е около 6000лв.

  • #2
    От: cherokee xj 4.0 /късо pajero/дискавъри тд5!!

    Първоначално публикуван от terorista619 Преглед на мнение
    Здравейте колеги предстой ми закупуване на джип и за сега везните клонят към черокито искам да си кажете мнението ще го използвам за лов в много кал и сняг за нищо друго. Бюджета ми е около 6000лв.
    Ако си продал предишния чиреп на който щеше да сменяш мотора каквото и да вземеш без Диско си на далавера.

    Коментар


    • #3
      От: cherokee xj 4.0 /късо pajero/дискавъри тд5!!

      ами не съм ама до края на тая седмица мисля че ще е.И ще гледам някакво чероки колко разход дава в гората около 20-25?

      Коментар


      • #4
        От: cherokee xj 4.0 /късо pajero/дискавъри тд5!!

        Първоначално публикуван от terorista619 Преглед на мнение
        ами не съм ама до края на тая седмица мисля че ще е.И ще гледам някакво чероки колко разход дава в гората около 20-25?
        Жив XJ 4.0 НА дали ще намериш в близкия век и то на посочената от теб цена..
        Ако има две свиркай

        Коментар


        • #5
          От: cherokee xj 4.0 /късо pajero/дискавъри тд5!!

          Аз съм за третото!
          Разхода ... сериозно в гората се гласи за около 25-30 ,а след яка цедка и доста време на едно място и нагоре.
          Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
          Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
          Nissan Terano 2.4i дълго с газ
          0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

          Коментар


          • #6
            От: cherokee xj 4.0 /късо pajero/дискавъри тд5!!

            разхода не ме притеснява проходимоста е най-важна!

            Коментар


            • #7
              От: cherokee xj 4.0 /късо pajero/дискавъри тд5!!

              Паджеро дизел или бензин? За диското знаем дизел.
              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

              Коментар


              • #8
                От: cherokee xj 4.0 /късо pajero/дискавъри тд5!!

                Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                Паджеро дизел или бензин? За диското знаем дизел.
                паджерото няма значение какво ще е най-важното да е късо! Паджерото е със скъпи части и страда от ръжда до колкото знам.

                Коментар


                • #9
                  От: cherokee xj 4.0 /късо pajero/дискавъри тд5!!

                  К'вото и да вземеш, ако е в стоков вариант не става нито за дълбока кал, нито за дълбок сняг. Гуми поне 33-ки и два 100% блокажа на въздух ти трябват. ЛСД-то не се брои. Доста често може да ти докара ядове вместо удоволствие.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #10
                    От: cherokee xj 4.0 /късо pajero/дискавъри тд5!!

                    Първоначално публикуван от terorista619 Преглед на мнение
                    .....в много кал и сняг....
                    За тези условия ти трябват големи хубави гуми и мощност за да ги върти джипа.
                    лифт на XJ струва скъпо, стандартната раздатка и дифове се предават над 33" гуми (питай Влади - Verter), отделно нямаш никакви блокажи.
                    Пахероса има заден блокаж и май май доста по лесно влизат 35" гуми. Отделно 3.5 бензин си има мощност да ги развърти.
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар


                    • #11
                      От: cherokee xj 4.0 /късо pajero/дискавъри тд5!!

                      Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                      За тези условия ти трябват големи хубави гуми и мощност за да ги върти джипа.
                      лифт на XJ струва скъпо, стандартната раздатка и дифове се предават над 33" гуми (питай Влади - Verter), отделно нямаш никакви блокажи.
                      Пахероса има заден блокаж и май май доста по лесно влизат 35" гуми. Отделно 3.5 бензин си има мощност да ги развърти.
                      Съгласен. Единственият проблем е намиране на такова със здрава рама.
                      8)

                      Коментар


                      • #12
                        От: cherokee xj 4.0 /късо pajero/дискавъри тд5!!

                        съгласен съм с вас както казва tola няма читави паджерота от към ръждата. До колкото XJ то поне не страда от ръжда, багажник ми трябва да има гуми 31ци ще ми вършат добра работа. Обаче във карс. бг и другите сайтове за продажба на автомобили няма има само 2 3 такива черокита.

                        Коментар


                        • #13
                          От: cherokee xj 4.0 /късо pajero/дискавъри тд5!!

                          един колега ще вкарва едно от германия Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1520948560696.jpg
Прегледи:1
Размер:158.3 КБ
ID:5783727Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1520948552905.jpg
Прегледи:1
Размер:179.9 КБ
ID:5783728 с газов инжекцион 60л. окачване rocky road +3. за 4300лв.ама не знам колко ще е читав!

                          Коментар


                          • #14
                            От: cherokee xj 4.0 /късо pajero/дискавъри тд5!!

                            Първоначално публикуван от terorista619 Преглед на мнение
                            съгласен съм с вас както казва tola няма читави паджерота от към ръждата. До колкото XJ то поне не страда от ръжда, багажник ми трябва да има гуми 31ци ще ми вършат добра работа. Обаче във карс. бг и другите сайтове за продажба на автомобили няма има само 2 3 такива черокита.
                            Да ти кажа честно, с 3" лифт и 31-ци се притеснявам от по-едри камъни. Оня ден, един от долните шарнири застърга по едно дъъълго паве.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • #15
                              От: cherokee xj 4.0 /късо pajero/дискавъри тд5!!

                              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                              Да ти кажа честно, с 3" лифт и 31-ци се притеснявам от по-едри камъни. Оня ден, един от долните шарнири застърга по едно дъъълго паве.
                              ами колега мисля че ще ми вършат работа щото тука терените са по-леки и с моя 2.1 горе долу минавах от всякъде. Има и трудни терени но те не са много, каквото и да взема мисля че ще е по-добре от моя. Ще гледам за чероки ако има даже от някъде да вкарам така и така съм свикнал. Мисля че ще е по-добре от моя в проходимост и качество!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X