Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И още едно 5.7 HEMI във форума :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И още едно 5.7 HEMI във форума :)

    Здравейте, колеги!
    Нaмерих си по-голямо братче на Grand-а 3.1 и от няколко дни съм горд собственик на Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI ))
    Засега само малко снимки от днешното дамско рали, където му беше официалното представяне , техническите въпроси друг път...

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10.jpg
Прегледи:1
Размер:242.2 КБ
ID:6143965Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9.jpg
Прегледи:1
Размер:242.7 КБ
ID:6143966Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8.jpg
Прегледи:1
Размер:273.9 КБ
ID:6143967Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7.jpg
Прегледи:1
Размер:260.2 КБ
ID:6143968Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:264.1 КБ
ID:6143969Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:173.3 КБ
ID:6143970Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:232.5 КБ
ID:6143971Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:226.1 КБ
ID:6143972Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:237.9 КБ
ID:6143973Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:192.8 КБ
ID:6143974
    Jeep Grand Cherokee WK2 6,4 SRT

  • #2
    От: И още едно 5.7 HEMI във форума

    Еми аЙ честито и само КЕФ!!!!
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • #3
      От: И още едно 5.7 HEMI във форума

      ))
      Прикачени файлове
      Jeep Grand Cherokee WK2 6,4 SRT

      Коментар


      • #4
        От: И още едно 5.7 HEMI във форума

        Честит!
        И базаварийно!
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          От: И още едно 5.7 HEMI във форума

          Под капака май доста тесничко...

          Честита да ти е!
          "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

          Grand Cherokee Limited 2.7CRD

          Коментар


          • #6
            От: И още едно 5.7 HEMI във форума

            Ухааа, блага рабта!

            Със здраве и сърцато да се кара и шес'сеем цифрени километри да изкара!
            Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

            Няма вече Диско,няма вече Pinz...

            Коментар


            • #7
              От: И още едно 5.7 HEMI във форума

              Честито! С здраве да си го караш и много безаварийни километри!
              Jeep Grand Cherokee WG 2.7 CRD 2004 Facelift
              Моят канал: https://www.youtube.com/channel/UCtDVShnVmcfYEPWh8igsSNg?view_as=subscriber

              Коментар


              • #8
                От: И още едно 5.7 HEMI във форума

                добра колекцияда си все така щастлив и само масла и гуми

                Коментар


                • #9
                  От: И още едно 5.7 HEMI във форума

                  Честито! Голяма машина.

                  Коментар


                  • #10
                    От: И още едно 5.7 HEMI във форума

                    Благодаря на всички!
                    Да не отварям нова тема. Някой знае ли какъв стандарт е медията на таблото? По голяма е от двойния DIN стандарт.
                    Искам да я сменя, но всички на пазара е по-малко като размер.
                    А лесно ли се връзва или си трябва специалист?
                    Jeep Grand Cherokee WK2 6,4 SRT

                    Коментар


                    • #11
                      От: И още едно 5.7 HEMI във форума

                      Провери дали се продават пластмасови преходници за модела и си слагай която 2дин навигация ти хареса.

                      Коментар


                      • #12
                        От: И още едно 5.7 HEMI във форума

                        Здравейте отново!
                        Благодаря на всички за пожеланията.

                        Сега дойде ред и за малко технически въпроси....
                        1. Едно от нещата, които ме притеснява е, че на няколко пъти на дълъг път при скорост около 60 км/ч и движение на 4-та, кутията се "замисля" дали да върне на трета, претриса леко и влиза в авариен режим, светва чек енджина и не мога включа на директна, а включва най-много до трета предавка (и на таблото си свети 3-та). Гася, паля и се оправя, остава да свети само чек енджина, но предавките работят. При теста с ключа показва Р 0700, което е грешка в трансмисията. Ходих при един приятел, който си е купил диагностика за неговото HEMI и там ми показа Р 2706 - ms solenoid circuit. След като смених маслото и филтъра на кутията, ми го е правила само веднъж и то пак на дълъг път. В града не ми се е случвало, но тя там рядко включва четвърта. Във всички такива случаи след няколко паления чек енджина спира да свети и всичко е точно. Някаква идея на какво може да се дължи и задължително ли трябва да отварям кутията? В нашия град не се намира майстор, който да се ангажира с подобно нещо. Приемам съвети как да постъпя...
                        2. Другата грешка, която ми показва е P 0571, което е грешка в круиз контрола. Когато го включа, на таблото светва cruise, но не мога да го set-на. Натискам SET и не се случва нищо. Това изобщо нямам идея как се оправя и кого да търся, нито на какво може да се дължи. Това не е голям проблем, мога да карам и без него. Някакви идеи на какво може да се дължи проблема и важно ли е да го оправям?
                        3. Светеше ми и грешка за грешно масло, но след като му сипах 5W20, тя спря да се появява.
                        4. Грешката за налягането в резерваната гума, доколкото разбирам е непооправима, особено при наличие на газова бутилка на нейното място. Така ли е?
                        5. Системата за лесно сядане работеше, но аз нещо разбутах сега не знам как да я включа отново. Може ли помощ. Паметта на седалката работи, но искам като изгася и да се връща в крайно задно положение. Иначе ако я разбурам ръчко и натисно Поз. 1 - всички настройки се въщат както си ми е удобно на мен.
                        6. Как се задейства автоматичното прибиране на огледалата? Бях откачил акумултора и при поставянето му огледалата се сгънаха, явно работи. Не знам обаче как да го задействам от дистанционното или от някое копче вътре.

                        Засега това са ми въпросите. Ще съм благодарен на всякаква помощ.
                        Jeep Grand Cherokee WK2 6,4 SRT

                        Коментар


                        • #13
                          От: И още едно 5.7 HEMI във форума

                          Първоначално публикуван от toper78 Преглед на мнение
                          ... 6. Как се задейства автоматичното прибиране на огледалата? Бях откачил акумултора и при поставянето му огледалата се сгънаха, явно работи. Не знам обаче как да го задействам от дистанционното или от някое копче вътре.

                          Засега това са ми въпросите. Ще съм благодарен на всякаква помощ.
                          От кръглото копче на шофьорската врата. Не си ли си изтеглил "Мануел" (с) дядо Владо, демек "Owner's Manual"?

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:folding_Mirrors.jpg
Прегледи:1
Размер:167.3 КБ
ID:5784334

                          За соленоида на скоростната кутия - доколкото знам, не се сваля и не се отваря кутия, за да се смени, пипа се само в "мозъка" на кутията и не е чудо голямо, стига да си намериш на нормална цена въпросния клапан.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #14
                            От: И още едно 5.7 HEMI във форума

                            Здрасти и честито , в Русе май имаше кой да свърши работа питай Дядо Владо !
                            Еди Рангелов : 0885 088 444
                            Няма незаменими има незабравими хора !!!

                            Коментар


                            • #15
                              От: И още едно 5.7 HEMI във форума

                              http://www.atra.com/Manuals/Individu...4/2014_116.pdf

                              http://www.americanpowertrainwarehou...ector-fits-04/



                              Другата грешка - смени си стоп машинката. Първо оправи нея, после клапаните в кутията.

                              Ако не си ходил - отиди си смени клемореда - безплатно е!
                              Най ме е страх от хора без мечти...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X