Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регулиране на сходимост на Терано2, молба за читав майстор във Варна !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регулиране на сходимост на Терано2, молба за читав майстор във Варна !

    Здравейте колеги от Варна ! Моля да ме насочите към добър майстор който наистина знае как се регулира правилно Нисан Терано 2, писна ми да ме кръщават че всичко е наред, а предна лява гума я пили. Малко предистория през м. декември сложих чисто нови гудиър м /т за смених селенови втулки отивам на реглаж, качване-сваляне 18лв. всичко е наред казва майсторчето в сервиза над Метро името на сервиза Ж.....Добре казвам щом казваш,и така 2,500 км. забелязах че предна лява се пили от външната страна размених гумите на кръст и след около 2000 км. същото положение, разрових форума един колега Дамян мисля че се казваше бе споменал за много свестен майстор посока Виница няма споменавам името му колегите от Варна ще се сетят зад спирката сервиза с плочките, отивам надъхан добре ме посрещнаха майстора изглежда сериозен от старото поколение мисля си аз това е човека обясних му проблема, седна зад волана покара джипа вкара го на стенда огледа за хлабини оказа се долен ляв шарнир и външен десен накрайник са за смяна,окей сменям ги! Аз завършил ДВГ и не са ми непонятни аутомобилите, отивам отново реглаж отново покара джипа всичко е наред вече според майстора, казвам му а наклоните как са, а той от НАКЛОНИ ГУМИ НЕ СЕ ИЗНОСВАТ!!! ДА АМА НЕ !!! проблема продължава ами те гумите ще им се ибе майката! Нали не са давали те пари за гуми! Най ме е яд да си плащам и да ме ебават!!!

  • #2
    От: Регулиране на сходимост на Терано2, молба за читав майстор във Варна !

    Е първия майстор не провери ли за хлабини.Оправянето на наклоните не е приятно за повечето майстори.....
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • #3
      От: Регулиране на сходимост на Терано2, молба за читав майстор във Варна !

      Не!!!

      Коментар


      • #4
        От: Регулиране на сходимост на Терано2, молба за читав майстор във Варна !

        В сравнение с другите,на Тераното наклоните се правят най-лесно. И въпреки това,никой(с малки изключения) не ебава да ги пипа. То бива мързел,ама чак толкова.

        п.п А защо "майсторите" карат колата,че не мога да се сетя за причина!!???
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • #5
          От: Регулиране на сходимост на Терано2, молба за читав майстор във Варна !

          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
          Е първия майстор не провери ли за хлабини.Оправянето на наклоните не е приятно за повечето майстори.....
          Приятно неприятно знаеш ли от 82година насам колко неприятни ремонти съм правил на какво ли не но в крайна сметка нали затова се казва АВТОМОНТЬОР ИЛИ МЕХАНИК и затова се е цанил те сегашните майсторчета учат занаят по автоморгите там и овчар с пети клас до обед ще се научи!

          Коментар


          • #6
            От: Регулиране на сходимост на Терано2, молба за читав майстор във Варна !

            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
            В сравнение с другите,на Тераното наклоните се правят най-лесно. И въпреки това,никой(с малки изключения) не ебава да ги пипа. То бива мързел,ама чак толкова.

            п.п А защо "майсторите" карат колата,че не мога да се сетя за причина!!???
            Не знам колега, но последния който споменах така практикува, направи ми впечатление и при други клиенти правеше същото.

            Коментар


            • #7
              От: Регулиране на сходимост на Терано2, молба за читав майстор във Варна !

              Има ли разпечатка след последния реглаж ? Този майстор на баира не дава , но може да се отиде на друго място и да се види дали е необходима корекция . Има графика по която се смятат дебелините на подложките за корекция ( ако се налага ) .

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled1.png
Прегледи:1
Размер:52.5 КБ
ID:5783563

              Коментар


              • #8
                От: Регулиране на сходимост на Терано2, молба за читав майстор във Варна !

                Ако е само за регулиране - Сервиз Тандем, срещу Метро.
                Един с гола глава, много е добър. Мисля че само той регулира там.
                "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

                Grand Cherokee Limited 2.7CRD

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X