Обява

Свий
Няма добавени обяви.

гуми лято зима колебание

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • гуми лято зима колебание

    искам да взема гуми за джипа гранд витара 2001 дизел 205/65/16 колебая се между всесезонни и чисто зимни без да ги сменям лято зима това е като идея кое ще предпочетете
    поздрави

  • #2
    От: гуми лято зима колебание

    Щом е като идея - и двата вида, като всеки се ползва в по-подходящите условия.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #3
      От: гуми лято зима колебание

      Изцяло зависи къде и как караш . Вариянти те са си компромис разбирасе. Аз карам с гуми АТ като главно зимата се катеря на Витоша . Първата и втората година се ядваше , на третата като се налагаше да вадя някой закъсал почна да става по трудно . На четвърта и петата ме беше срам да си предлагам услугите. Това лято купих нови гуми пак АТ , вече им знам номерата.
      емил златков
      паджеро 2.5тд
      ве стром 650

      Коментар


      • #4
        От: гуми лято зима колебание

        това ли е подходящия размер може ли да са по високи и като марка някой среден клас да препоръчате

        Коментар


        • #5
          От: гуми лято зима колебание

          Yokohama Geolander AT G015.Гумите със символ връхче. Карам с тях тази зима и се държат като зимни.
          https://www.yokohamatire.com/tires/geolandar-a-t-g015
          На сняг неутъпкан, отъпкан , мокър асфалт, сух асфалт, черен път, каманак са перфектни.
          За дълбока кал и по-сериозни изцепки не стават.

          Коментар


          • #6
            От: гуми лято зима колебание

            Преди диста време и аз не знаех те чмало зимни ,лятни и всесезони .... обаче се оказа че имало смисъл.
            Джип не съм карал ама 8г когато живях в нвмско си беше голям кеф да имам 1 чифт зимни гуми и 1 чифт лятни през съответните сезони.
            Тука дето съм сега няма къде да ги държа иначе веднага ще се оборудвам с 2 ри чифт джанти и ще мина на същата систтема със зимни и лятни.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X