Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доверен сервиз на Армеец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Доверен сервиз на Армеец

    Моля за препоръка. Търси се бързина и качествена работа, щетите са леки.
    Става въпрос за гр. София.

  • #2
    От: Доверен сервиз на Армеец

    Бегай далече от доверените сервизи. "Доверието" не е спечелено с бърза и качествена работа.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #3
      От: Доверен сервиз на Армеец

      Виж тия. Ако работят с Армеец, това е твоето място.

      Коментар


      • #4
        От: Доверен сервиз на Армеец

        Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
        Виж тия. Ако работят с Армеец, това е твоето място.
        Това е официалният на Шкода . И аз добри отзиви чувам за тях.

        Коментар


        • #5
          От: Доверен сервиз на Армеец

          +1 и като качество и като коректност.

          Коментар


          • #6
            От: Доверен сервиз на Армеец

            Може и да има някакъв проблясък в тунела, но за качество на лакобояджийско покритие (ако е правено около Нова година) можете да ми говорите през септември месец. Тогава ще ви покажа евентуалните дефекти.

            П.П. Е, ако ми покажете/докажете, че всеки шлайфист тича из халетата с лична инфрачервена лампа под мишница, може и да няма какво да ви показвам на есен.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #7
              От: Доверен сервиз на Армеец

              Ше боядисваме брони. Чак толкова да гледаме с лампи - нема нужда. Достатъчно е боята да не е на портокали нюанса да не е друг. Проблеми има не със боята, а с луфтове, откачане закачане, щипки и т.н. Искам адекватна работа.

              Коментар


              • #8
                От: Доверен сервиз на Армеец

                Точно тази лампа служи за друго а споменатите от мен дефекти, които обикновено се дължат именно на бързата работа без лампа, се получават и по броните.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • #9
                  От: Доверен сервиз на Армеец

                  На жена ми и отказаха ремонт в два "доверени" сервиза на Армеец - Автомотор корпорация Дианабат (под моста на автогара Юг) и Омникар Ауто срещу Икея. Щетата е боядисване на броня. Писахме мейл, да видим.
                  По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Доверен сервиз на Армеец

                    Първоначално публикуван от VHS Преглед на мнение
                    На жена ми и отказаха ремонт в два "доверени" сервиза на Армеец - Автомотор корпорация Дианабат (под моста на автогара Юг) и Омникар Ауто срещу Икея. Щетата е боядисване на броня. Писахме мейл, да видим.
                    Колега, тези двата не са ли официални сервизи? Ако колата не е до 4 г. или не е доплатено за официален сервиз мисля, че няма да дадат възлагателно за тях.

                    Моята предишна кола като стана на 4г. си доплатих за официален сервиз(+30%) и при първата щета искаха да ми откажат за официалния преди да видят клаузата с доплащането в полицата.
                    При теб има ли я тази клауза?

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X