Обява

Свий
Няма добавени обяви.

странно подскачане на ниски обороти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • странно подскачане на ниски обороти

    Фронтера Б КБ 2.2 2002 набор
    Странно прекъсва в преходните обороти межу празен ход и "леко" подаване на газ, на 1 колата почва да подскача като скакалец "лашка' се
    на място понякога като че ли прекъсва в същите обороти
    ако някой е имал подобен проблем ще съм благодарен да сподели решението му
    много гадно се кара почти без газ и на 2 и 3

  • #2
    От: странно подскачане на ниски обороти

    Да ..................
    Имал съм подобен проблем............................по много причини. Сега да започнем две страници изброяване на възможностите.
    Като начало, някой да се пробва на живо да Я "огледа" -запалителна система,горивна и т.н.. Когато има първична иформация може да се мисли за "насоки".

    Коментар


    • #3
      От: странно подскачане на ниски обороти

      Смяна на свещите със правилните .......... ( не със тези ) ........който са по каталог, проверка на налягането на горивото, проверка на ламбда сондата и последно и най важно присъсвието на катализатор.!.?.
      МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

      Коментар


      • #4
        От: странно подскачане на ниски обороти

        Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
        Смяна на свещите със правилните .......... ( не със тези ) ........който са по каталог, проверка на налягането на горивото, проверка на ламбда сондата и последно и най важно присъсвието на катализатор.!.?.
        Моля да споделите кои са правилните свещи?
        Защото като отида на магазина ме питат за модела и ми дават каквото е по каталог.

        Коментар


        • #5
          От: странно подскачане на ниски обороти

          извинявам се , колата е Дизел на четене с ТЕХ поисканите стойности ги достига след около 0.5 сек. Дебитомера е нов, помпата е обслужена (сменени гарнитури) няма задрало буталце, сменени са О пръстени и е огледана откъм маркучета за излишно гориво. При по-дълъг престой (3-4 дни) ако е "вирнат" мотора трудно пали съмнения за въздух от резервоара????? ако някой е имал подобен проблем и го е решил - да пише, може и на лични ....... иначе боб мога и аз да хвърлям

          Коментар


          • #6
            От: странно подскачане на ниски обороти

            Първоначално публикуван от bisrvas Преглед на мнение
            извинявам се , колата е Дизел на четене с ТЕХ поисканите стойности ги достига след около 0.5 сек. Дебитомера е нов, помпата е обслужена (сменени гарнитури) няма задрало буталце, сменени са О пръстени и е огледана откъм маркучета за излишно гориво. При по-дълъг престой (3-4 дни) ако е "вирнат" мотора трудно пали съмнения за въздух от резервоара????? ако някой е имал подобен проблем и го е решил - да пише, може и на лични ....... иначе боб мога и аз да хвърлям
            Това е описание за лоша херметизация по горивната система. С пълен резервоар и по ниско разположен двигател -пробвано ли е?

            Коментар


            • #7
              От: странно подскачане на ниски обороти

              Провери маркучите за входяща и излишна нафта.
              Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
              Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

              Коментар


              • #8
                От: странно подскачане на ниски обороти

                не ..... ще се пробва мерси

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X