Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хюндай старекс или Митсу делика?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хюндай старекс или Митсу делика?

    След като продадох джипа си, и онзи ден газих няколко дена непочистена уличка из Добринище и я качвах от трети опит, и гледайки доста от местните с тези машинки реших да си купя такава.

    При аналогични пари, старекса е по-нов с 5-6 години. Прочитайки руските форуми, изобщо не е лоша машина, правеше се там, където и галопера и основен проблем е ръждата. При някои партиди я има предостатъчно, при някои практически я няма изобщо.

    Митсубишито е 2.8, с този двигател паджерото имаше добра динамика, палеше при -15 /повече тази зима не е имало/ от четвърт, ама докато загрее тресеше и вибрираше. Външи забележки които да водят до вибрации нямаше. Уж здрави тампони и генерация. по форумите пишат, че имали проблеми с някакъв вал и затова тресат, масово е и всички си ги карат така, но е дразнещо и то доста.

    Някои минуси за Старекса от някой с личен опит. Говорим за поколението до 2007г.
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

  • #2
    От: Хюндай старекс или Митсу делика?

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=183906 Тук има някакви огризки по темата.
    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

    Коментар


    • #3
      От: Хюндай старекс или Митсу делика?

      Аз не знам да има
      Делика с ляв волан. Има L400, но те май ги нямаше с 2.8 и суперселект и са поорязани откъм екстри. Също Деликите ги внасят от Англия, т.е. трудно ще се намери без ръжди.

      Иначе тъй като предлагането на тези модели не е голямо, аз бих избрал най-запазеното и без ръжди, без толкова да наблягам на марката.

      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #4
        От: Хюндай старекс или Митсу делика?

        Добър вариант е Л400 4х4 бензин, ако намериш без ръжди..След газификация- добро вървене и нисък разход. А Деликата е само с десен волан.
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #5
          От: Хюндай старекс или Митсу делика?

          А на кое му викат Спейс Гиър? Щото аз знам, че това е другото име на Деликата В момента се мярка един бензин 2.4 4х4 в един от автопродавалниците.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #6
            От: Хюндай старекс или Митсу делика?

            Това Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0828.jpg
Прегледи:1
Размер:529.6 КБ
ID:5783395, на колегата който ни подържа климатиците през какви калища мина , а нямаше свестни гуми . Със едни хубави и високи АТ мисля че ще е много проходим.
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X