Обява

Свий
Няма добавени обяви.

сузуки лияна 1.6 4x4 106 к.здрави ли са.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: сузуки лияна 1.6 4x4 106 к.здрави ли са.

    Муфата се "чупи" обикновенно като спича. Тогава кърти кардани ,скорости... Затова трябва замисляне. Ако колата не пада от крика ,значи си имате кола с предно
    Или муфата превърта свободно или кардана липсва ,или строшени скорости.
    Калин Владов,09РСПБЗН

    Коментар


    • #17
      От: сузуки лияна 1.6 4x4 106 к.здрави ли са.

      При тия не може да спече, защото силикона е четвърт чаена лъжичка...самата муфа е с размер на консерва копърка от кръглите... Просто умира незабелязано, и в първата киша, "задния мост не върти, ама усещам как ме бута" и прочие глупости...
      Животът е харизан кон според мен...

      Теди

      Коментар


      • #18
        От: сузуки лияна 1.6 4x4 106 к.здрави ли са.

        mi6ozuki----лианата е толкова здрава-калката и всяка кола от този клас-все пак е ЯПОНСКА-а те са производители на автомобили.а тези със задвижване 4х4-са превъзходни при сняг и кал,пясък и киша-дори и джип се замисли и не превзе коловоза,както направих аз с моата лиана-само че при прехода направих кантар и увиснах с четирите колела във въздуха-бутнаха ме малко и отново превземах коловозите от сяг.относно муфата-изкарва си целия нормален живот на колата,при условие че се използва правилно,а не на дрифт,ръчна спирачка или каквото и да е ненормално каране.проблеми създава тампона на скоростната кутия-просто се отлепя гумата от метала и започва едно тропане и блъскане при спиране с двигател-това е единствения проблем при мен-колата е вече на 16 години.ПОМАГАЙТЕ В ТЕМАТА!!!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X