Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

    Още в началото е написано другите градове да чакат.

    Коментар


    • #92
      От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Довечера ще го претегля ама е около 100 грама.
      Цели 293 грама!

      Бе не знам как ще го приемете, ама не беше ли по-лесно да съберем парите кеш?
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #93
        От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Давам 8 AGMa ма са в южно Пуерто Рико,около бахия Понсе,бирата от вас.

        160 амперови на под година,1280 ампера падат под 10 волта за 2 часа при натоварване 30 ампера,не греят и проверени под товар били ОК.........
        Ей, все едно съм ви писал Сигурен бях

        Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
        Жоро, не се съмнявам, че би го направил...... Няма да се учудя, ако Братята през океана решат да пратят акумулатор по пощата за да се включат .......
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • #94
          От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

          Първоначално публикуван от kemo Преглед на мнение
          Да организираме същото и във Варна? А все ще се намери начин да отидат до София или както имаше предложение-да се предадат тука и да се приведат парите .
          Ще пътувам до Варна следващия месец. Ако искате да се включвате съм насреща. Обозримо количество акумулатори мога да си возя (с лека кола), ако се окажете твърде продуктивни ще ги предадем на място за да нося олекотената им равностойност

          Благодаря!
          Technical Rescue Direct - life lies in courage
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

          Коментар


          • #95
            От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            При дядо има 4 и 1/2
            Взети. Благодаря!

            Понапредваме със събирането и скоро ще организирам първото извозване до пункт да "оценим" резултата.
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #96
              От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

              При дядо още два оставени днес.
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #97
                От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                Жалко, че изхвърлих старата кола заедно с акумулатора... Ще питам този-онзи и ако излезе нещо ще го имам предвид.
                Suzuki Grand Vitara 2.5 V6 H25A 2000г. | 3" сиромашки лифт

                Коментар


                • #98
                  От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                  Адмирации за страхотната идея!
                  На мен също ми е умирал колега в ръцете, почти същата история, която си описал, но така или иначе е нямал шанс в нашият случай...
                  Имам два акумутора, които даже са си ОК, просто бяха на много години и ги сменихме-оригиналните японски от хайлукса. Почти сигурно ще намеря още един гелов, които замина от седене, но тъй като са в провинцията, ще се стиковаме допълнително, като идвам в София по работа да ги донеса, или ако някой минава оттук-ще следя темата и ще се включа, когато видя шанс.

                  Поздрави,

                  Коментар


                  • #99
                    От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                    И така... днес предадох всички събрани досега акумулатори в пункт за изкупуване на вторични суровини HYDRA в София. Резултата - 1116 кг на стойност 1674 лв. 1.50 лв/кг беше няй-добрата цена, която получих, след доста обикаляне и разговори.
                    Това бяха 50 автомобилни и още толкова по-малки акумулатори от всякакви автономни захранвания. Има още 2 при Дядо Владо, които не съм прибрал и още 2-3 обещани. Събирането продължава, надявам се за още месец да съберем достатъчно.

                    Този уикенд съм във Варна, ако има желаещи да съдействат
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                      Събирането на акумулатори във Форума малко поутихна, което разбира се е очаквано - хората с които се знаем, а и много други, дадоха каквото имат... но никой не сменя акумулатора през ден (и слава Богу). Огромна благодарност на всички, които са се включили в кампанията. След последния ми пост не е правено ново предаване, имам 3 при мен, 2 чакат при Дядо Владо и днес получих 2 съобщения от колеги, желаещи да се включат - единя с цели 6 автомобилни акумулатора. Така, че работата продължава и вече съм абсолютно сигурен, че по-бързо или по-бавно ще успеем с първия дефибрилатор. Той по между друто вече е наличен при мен.

                      Ние разбира се се опитваме да разпространим кампанията не само в Offroad-Bulgaria, има активност във facebook, пращаме писма, няколко фирми също са дали акумулатори.
                      Една от групите на която много бих разчитал са клиентите на обученията по първа помощ, които са доста и освен това нескромно мога да кажа, че имат доста добро мнение за нас след като преминат обучението. Много често това са корпоративни клиенти с много служебни автомобили...

                      По тази причина решихме да изработим брошура за кампанията, ето и нейната работна версия:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:брошура сливи за смет.jpg
Прегледи:2
Размер:413.5 КБ
ID:5789328

                      Първоначално искаме да отпечатаме 2000 броя, цветно, двустранно, формат А5. Ако някой иска да се включи в отпечатването приемаме съдействие от всякакъв характер, включително бихме сложили надпис или лого на компания, която осигури печата или средствата за него.
                      Приемам идеи и съвети всякакви. Благодаря.
                      Последно редактирано от icerunner; 24-05-18, 13:43.
                      Technical Rescue Direct - life lies in courage
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                      Коментар


                      • От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                        Аз ще очаквам брошура, хартиена и в пдф формат, да пробвам нещо за това което си говорихме, когато се видяхме.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                          Аз мога да дам един автомобилен в Пловдив или Калояново. За Пловдив има ли организация?
                          -Чем занимаетесь по жизни?
                          -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                          -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                          Коментар


                          • От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                            София, Околовръстен път 255, поне 15броя от UPS 12V/7Ah
                            0887508478
                            Jeep WJ 4.7
                            Ex WJ 4.7, Ex ZJ 5.9

                            Коментар


                            • От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                              Първоначално публикуван от kickata Преглед на мнение
                              Имам един автомобилен в мазето. Дружба 1.
                              0887655444
                              Да попитам какво става с извозването, че още никой не ме е потърсил?
                              Suzuki Samurai SJ413 1.3i 2000
                              Toyota Corolla E12 1.4 VVT-i 2006

                              Коментар


                              • От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                                Колко още акумулатора не стигат за да попълним беойката?
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X