Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

    Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
    ............... Ако все пак предпочетете да се включите в сегашната инициатива, аз ще бъда в Бургас в събота (имаме обучение по първа помощ).
    С удоволствие ще се включа номера ми е 0882264810 - Атанас обадете ми се в петък за да ви кажа колко акомулаторчета имам и да се уговорим къде да се видим да ви ги дам.

    Коментар


    • #62
      От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

      По темата - разбра се , че с благородно даряване на сума , със правилни намерения не можем да помогнем.
      Обръщам се към колегите от Добрич , знам че има такива , и знам че имат много излишни акумулатори .
      Не съм говорил със Дидо , но познавайки човека съм на 100% сигурен , че ще направи нужното да буферира това което можем да съберем.
      Има и къде, има и защо.
      Дайте да направим нужното - знаем , че ще е правилното .
      После ще измислим и начин за транспортиране .
      (Утре ще се срещна с Диян Давидов).

      Коментар


      • #63
        От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
        Още един се намери, стават два. Мога да ги закарам тази седмица при Дядо Владо, така и така са близо до Костинброд.
        Стига това да не затруднява допълнително. Предполагам събирането ще отнеме поне месец, затова не е спешно. Аз също бих могъл да мина през Банкя, разбира се, опитвам се да "оптимизирам" маршрутите защото обикновено остава време вечер след работа. Благодаря!
        Последно редактирано от icerunner; 06-03-18, 22:56.
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • #64
          От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

          Първоначално публикуван от bascho Преглед на мнение
          С удоволствие ще се включа номера ми е 0882264810 - Атанас обадете ми се в петък за да ви кажа колко акомулаторчета имам и да се уговорим къде да се видим да ви ги дам.
          Ще се обадя!
          Technical Rescue Direct - life lies in courage
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

          Коментар


          • #65
            От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

            Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
            По темата - разбра се , че с благородно даряване на сума , със правилни намерения не можем да помогнем.
            Обръщам се към колегите от Добрич , знам че има такива , и знам че имат много излишни акумулатори .
            Не съм говорил със Дидо , но познавайки човека съм на 100% сигурен , че ще направи нужното да буферира това което можем да съберем.
            Има и къде, има и защо.
            Дайте да направим нужното - знаем , че ще е правилното .
            После ще измислим и начин за транспортиране .
            (Утре ще се срещна с Диян Давидов).
            ОК, нека го изясня, така както аз го виждам. Бих приел всяко друго мнение разбира се. Возенето на акумулатори напред-назад из България мисля, че е енергийно неефективно, освен, ако не съвпада с вече наличен по друга причина транспорт и теглото на акумулаторите не е пренебрежимо спрямо основната цел на транспорта Това беше дълго за писане, надявам се да може да се чете Но съм трогнат от ентусиазма Ви и бих приел всеки предложен от Вас начин за реализиране на помощта! Благодаря!
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #66
              От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

              Първоначално публикуван от bascho Преглед на мнение
              С удоволствие ще се включа номера ми е 0882264810 - Атанас обадете ми се в петък за да ви кажа колко акомулаторчета имам и да се уговорим къде да се видим да ви ги дам.
              Специални благодарности на колегата от Бургас, който дойде лично до залата в Морската, градина където провеждаме обучение и ми предаде 5 автомобилни акумулатора!
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар


              • #67
                От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                Да подсетя колегите от Самоков - утре мога да прекарам един багажник акумулатори до Сашо. Телефонът ми е малко по-нагоре.

                Коментар


                • #68
                  От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                  При дядо има 4 и 1/2
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #69
                    От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    При дядо има 4 и 1/2
                    Супер! Нали има място за още
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • #70
                      От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                      Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                      Супер! Нали има място за още
                      Колкото искаш....
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #71
                        От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                        Деди,
                        като каза "и 1/2", значи ли, че и гръмналите акумулатори стават за предаване?
                        Имам един наистина взривил се. Корпусът е спукан, липсват парчета, но оловото си е почти цялото вътре. Даже е измит.

                        Аз участвам с 5 1/2 автомобилни по около 50Ач и още UPS-овски, колкото насмета. Трябва ми малко време да ги "консолидирам" в един багажник и ще завънкам да видим къде да ги разтоваря.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                          Първоначално публикуван от avalanche Преглед на мнение
                          значи ли, че и гръмналите акумулатори стават за предаване?
                          Разбира се.

                          Добре би било да не капе от тях електролит - Патрула с който ще ги возят и без това не е еталон за корозионна устойчивост

                          Коментар


                          • #73
                            От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                            Сега прочитам. Тече ли още кампанията? Ако да пращам на лично на организатора телефон и от къде може да се вземе през седмицата. Идеята страшно ми харесва. Акумулатора, който ще предоставя е малък, но като знам че ще участвам в постигането на големия синегирчен ефект и съм доволен.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • #74
                              От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                              Акумулатори нямам , Но схванах идеят - Адмирации Сашо. Един човек да се спаси - заслужавал си е зора, а ако идеята проработи може да потръгне разпространението и на други места...
                              Един въпрос, смяташ ли, че дори да е на място този дефибрилатор неподготвените хора наоколо въобще ще се сетят за него пък камо ли да знаят как да го използват? Планирате ли някаква
                              "образователна" кампания?
                              Успех

                              Коментар


                              • #75
                                От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                                Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                                Акумулатори нямам , Но схванах идеят - Адмирации Сашо. Един човек да се спаси - заслужавал си е зора, а ако идеята проработи може да потръгне разпространението и на други места...
                                Един въпрос, смяташ ли, че дори да е на място този дефибрилатор неподготвените хора наоколо въобще ще се сетят за него пък камо ли да знаят как да го използват? Планирате ли някаква
                                "образователна" кампания?
                                Успех
                                Най-горе пише кой ще го стопанисва, те са подготвени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X