Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hazet 9012 mt или KStools Mini Monster

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Hazet 9012 mt или KStools Mini Monster

    Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
    Чист късмет си е ,хазетчето да отвие гайка на главина. Като не се справеше ,взимах вюрт 560 нютона и свършвах работа. Сега имам и по-як ,но нямам хазет вече (остана при един подемник ,пак мой...)
    Днес даже не можа да развие един болт от джантата на Голф.
    Даже и на ръка счупих чашката 17 със преход 1/2 към 3/4 .
    Накрая го развихме със чашка 3/4.Със един метър рамо.
    Не знам защо е стегнат само един болт.
    Човека се зарадва че това се случва при мен а не на път.
    КАзвам го за да се знае че няма смисъл от абдалски работи.

    Коментар


    • #47
      От: Hazet 9012 mt или KStools Mini Monster

      Като стана въпрос за идиотски стегнати болтове на ВАГ групата,кажете откъде намирате вложки 3/4 на 17,нямам претенции ударна или обикновена.Досега всички магазини в Бургас,които съм обиколил вдигат рамене.А и ударните преходници 3/4 на 1/2 много често дават фира.

      Коментар


      • #48
        От: Hazet 9012 mt или KStools Mini Monster

        Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
        Като стана въпрос за идиотски стегнати болтове на ВАГ групата,кажете откъде намирате вложки 3/4 на 17,нямам претенции ударна или обикновена.Досега всички магазини в Бургас,които съм обиколил вдигат рамене.А и ударните преходници 3/4 на 1/2 много често дават фира.
        Ще мина днес през магазина и ще погледна за какво става въпрос.
        Ако добре разбрах трябва 17мм на 3/4 ?

        Коментар


        • #49
          От: Hazet 9012 mt или KStools Mini Monster

          Благодаря ти колега.Точно 17мм ми трябва 19 е най-малкия който имам на 3/4 квадрат и макар че не е ударен ми върши прекрасна работа за идиотски натегнати болтове.Пистолета на 3/4 не ги усеща.А понякога се е случвало болт 17мм с пистолет 1/2 да не мога да го отвия,с тръба да счупи твърдо рамо 1/2 и накрая ги развивам с кован глух ключ,щанга и 1.50 тръба.

          Коментар


          • #50
            От: Hazet 9012 mt или KStools Mini Monster

            Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
            Благодаря ти колега.Точно 17мм ми трябва 19 е най-малкия който имам на 3/4 квадрат и макар че не е ударен ми върши прекрасна работа за идиотски натегнати болтове.Пистолета на 3/4 не ги усеща.А понякога се е случвало болт 17мм с пистолет 1/2 да не мога да го отвия,с тръба да счупи твърдо рамо 1/2 и накрая ги развивам с кован глух ключ,щанга и 1.50 тръба.
            Ако колегата няма възможност се наемам да купя и пратя самоче моя е дълбок и черен трябва да питам колко струваше

            Коментар


            • #51
              От: Hazet 9012 mt или KStools Mini Monster

              Първоначално публикуван от Николай Шишков Преглед на мнение
              Ако колегата няма възможност се наемам да купя и пратя самоче моя е дълбок и черен трябва да питам колко струваше
              Ако можеш му вземи защото тея при нас нямаха в момента и са поръчали.Не знам марката ама цената е около 6-7лева.
              Предполагам че ще е нещо Китайско но то вече кое не е ?

              Коментар


              • #52
                От: Hazet 9012 mt или KStools Mini Monster

                Незнам да има вече нещо не китайско .
                Колегата ако иска да казва

                Коментар


                • #53
                  От: Hazet 9012 mt или KStools Mini Monster

                  Искам искам,просто не бях видял темата,за да не става спам ако искаш пиши на лично цена,сложи си и пътните и ще ти дам данни за еконт.Благодаря предварително

                  Коментар


                  • #54
                    От: Hazet 9012 mt или KStools Mini Monster

                    Понеже заговорихте за камъни с големи размери на 1/2 Hitachi имат комплект от 10 до 24 мм, каталожния номер е 751879. Струват 58 лв за комплект с размери 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 24 мм. Не се трошат, поне не съм виждал до сега строшени, то винаги може.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Hazet 9012 mt или KStools Mini Monster

                      Според мен колегата има проблем с въртенето на камък на 1/2 и за това иска 17 на 3/4

                      Коментар


                      • #56
                        От: Hazet 9012 mt или KStools Mini Monster

                        Със самото въртене ядове нямам,но вече загубих броя на преходниците 1/2 мъжко към 3/4 женско които чупя,последния беше на цена от 60лв,строши се на болт от джанта,без поражения по болта.Камъните на 1/2 издържат очудващо много,досега имам само един единствен счупен 17 и счупването по-скоро е от износване и изтъняване на шестограма,а не от единичен удар.Материала е нещо уникално,реших да пробвам да го заваря,опитах почти всичко което ми дойде на акъла като електрод и като техника,но след заварката се чупи като солета.Води се хром-молибденова стомана.За справка обикновените камъни си ги заварявам без проблем с каквито и да е електроди и държат прекрасно.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Hazet 9012 mt или KStools Mini Monster

                          Здравейте,

                          имам такъв Facom NS 1600 , но ми се струва надценен откъм нютон/метри. На 7 атм му е трудно , не разви сравнително стегнати М10 .
                          А що се отнася до 860-те нютона са абсолютно са недостижими според мен.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Hazet 9012 mt или KStools Mini Monster

                            Хм, значи остава новия модел на Хазет от 1400нм. Някой да го е тествал?

                            Коментар


                            • #59
                              От: Hazet 9012 mt или KStools Mini Monster

                              Вчера един приятел ме пита точно за някакъв такъв гайковер който работи прилично и си отговаря на написаното . Е и да не струва един бъбрек
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #60
                                От: Hazet 9012 mt или KStools Mini Monster

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                Вчера един приятел ме пита точно за някакъв такъв гайковер който работи прилично и си отговаря на написаното . Е и да не струва един бъбрек
                                360 лева + куриера

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X