Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги помощ за Туксон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Колеги помощ за Туксон

    Първоначално публикуван от borislaw71 Преглед на мнение
    Здравей колега след 2 месеца ходене по мъките отрхих ПРОБЛЕМА датчик колянов вал!!!! Сега вече пеее.
    А що пали на бутане .............
    Тоя филм съм го гледал, не е от датчик КВ!

    Коментар


    • #17
      От: Колеги помощ за Туксон

      Аndro 160, би имало реална полза, да кажете какъв тогава е проблема. Останалите съфорумници няма как да гадаят. Човека е казал след смяна на датчик пали и работи.
      Hyundai SantaFe AWD 2.4 146hp 2002

      Коментар


      • #18
        От: Колеги помощ за Туксон

        Както казах, тоя филм съм го гледал.
        Мой "колега" със същия ДВГ в Санта Фе, със същия проблем, който не обича да слуша съвети на хора разбиращи теорията на работа на ДВГ, се подведе по диагностиката на някакъв корифей в диагностиката с лаптоп и смени датчик КВ - е, същия ден вечерта колата палеше. На сутринта пак палеше, само, че със старт спрей .............
        Така си я пали и до ден днешен, щото не му се занимава ...............
        Иначе, "проблема" може да има поне 10 причини, но нито една не включва датчик КВ.

        Коментар


        • #19
          От: Колеги помощ за Туксон

          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
          Както казах, тоя филм съм го гледал.
          Мой "колега" със същия ДВГ в Санта Фе, със същия проблем, който не обича да слуша съвети на хора разбиращи теорията на работа на ДВГ, се подведе по диагностиката на някакъв корифей в диагностиката с лаптоп и смени датчик КВ - е, същия ден вечерта колата палеше. На сутринта пак палеше, само, че със старт спрей .............
          Така си я пали и до ден днешен, щото не му се занимава ...............
          Иначе, "проблема" може да има поне 10 причини, но нито една не включва датчик КВ.
          Здравей колега,както погоре писах въртеше си супер и лампата на имобилайзера мигаше но като го бутнех даже и без контакт само да превърти коляновия вал и си палеше на стартер,но сега след смяната на датчика вече 5ти ден нямам проблеми дано сам бил полезен на всики и бъдете Здрави.

          Коментар


          • #20
            От: Колеги помощ за Туксон

            Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
            Както казах, тоя филм съм го гледал.
            Мой "колега" със същия ДВГ в Санта Фе, със същия проблем, който не обича да слуша съвети на хора разбиращи теорията на работа на ДВГ, се подведе по диагностиката на някакъв корифей в диагностиката с лаптоп и смени датчик КВ - е, същия ден вечерта колата палеше. На сутринта пак палеше, само, че със старт спрей .............
            Така си я пали и до ден днешен, щото не му се занимава ...............
            Иначе, "проблема" може да има поне 10 причини, но нито една не включва датчик КВ.
            Почти същите симптоми имах и аз, карам си, спирам и няма палене, изчакам 10-15 мин и вземе че запали, докато един ден хептен не отказа. Тогава и аз смених датчик КВ, от тогава мина повече от година и към 12к км и всичко е на ред.
            Не знам каква е логиката в тоя датчик и какви магарии прави, но е факт какво ми се случи и как го оправих. Дано и на колегата колата не му създава повече проблеми.
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • #21
              От: Колеги помощ за Туксон

              Първоначално публикуван от borislaw71 Преглед на мнение
              Здравей колега,както погоре писах въртеше си супер и лампата на имобилайзера мигаше но като го бутнех даже и без контакт само да превърти коляновия вал и си палеше на стартер,но сега след смяната на датчика вече 5ти ден нямам проблеми дано сам бил полезен на всики и бъдете Здрави.
              Не сме се разбрали. Аз разбрах, че го палиш на бутане, а на стартер не ще.
              А то било - бутнеш малко .............. и пали на стартер ................
              Така има някаква логика с тоя датчик КВ.

              Коментар


              • #22
                От: Колеги помощ за Туксон

                Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                Не сме се разбрали. Аз разбрах, че го палиш на бутане, а на стартер не ще.
                А то било - бутнеш малко .............. и пали на стартер ................
                Така има някаква логика с тоя датчик КВ.
                Точно така колега дано да сам бил полезен и да сме здрави и успех от мен.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X