Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лагери за предни главини?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Лагери за предни главини?

    Грубо тръгва от 20 евра, и после нещо като 8-10 за всеки килограм.

    Обикновено в самия сайт, дето поръчваш, има начин да се види преди да поръчаш колко ще е. Като на всеки средностатистически сайт - отново нищо различно спрямо американски или китайски сайт например.

    Конкретно за EMS - в pochta.ru има калкулатор, който ще е близко до това, което ще ти кажат от сайта, освен ако не са някакви мангали.

    За последната ми поръчка от килограм и малко, доставката ми е нещо като 28 евра.

    ...и не забравяй че после имаш ДДС върху всичко + мито върху частите. Грубо слагаш си 25% върху цялата цена+транспорта и ще си достатъчно близо до истината.

    Това за EMS. Някои пращат и с обикновена поща, която е по-евтина (примерно до 2 пъти), обаче лично не препоръчвам, особено за скъпи неща.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #62
      От: Лагери за предни главини?

      Искам два хъба на РИФ, но ако ще дойдат на цената на златото, не ме устройва.
      Благодаря за инфото от първа ръка.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #63
        От: Лагери за предни главини?

        Как се сменя греста без да се разглобява целия шенкел? Предполагам че се издърпва само главината.

        Коментар


        • #64
          От: Лагери за предни главини?

          Първоначално публикуван от paiko Преглед на мнение
          Как се сменя греста без да се разглобява целия шенкел? Предполагам че се издърпва само главината.
          Първи начин:
          1.Спирачен апарат долу.
          2. Главина с диск долу.
          3. С шприц, спринцовка грес колкото може.

          Втори вариант:
          1.Долен шарнир.
          2.Каре вън.
          3. плюс първият начин.

          После нова гайка и внимателна настройка. Ако лагерите са разбити или главината, няма да помогне!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X