Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно 4L при TOD система

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Въпрос относно 4L при TOD система

    Коко, не приемай всичко което четеш по руските (а и в английския) форуми за чиста монета, щото доста от нещата са проба-грешка, като в Русия ползват части от Ужазки, а в Англия от Ровер, и повечето инфо там се набавя с питане, а не с четене. Това на база почти четири годишен опит с подробно четене от първият до последният пост на всички теми които са ме интересували. И там, както и тук, има хора които четат само заглавието на темата и питат в нея, нищо че преди страница-две някой е задал същият въпрос и са му отговорили.
    Във всички форуми има едни и същи десетина души които са грамотни и отговарят аргументирано с цитати от техническата литература, където е необходимо.

    Относно TOD-а, ако няма виско муфа, кое спича ?
    В момента нямам физическата възможност да разкостя роверският Borg Warner, иначе щях да съм го направил, та да видя какво точно има вътре.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #32
      От: Въпрос относно 4L при TOD система

      Ами в линка, който съм пуснал има други линкове, спомням си, че там беше даден един борг-уорнър с цветни картинки.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #33
        От: Въпрос относно 4L при TOD система

        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        Ами в линка, който съм пуснал има други линкове, спомням си, че там беше даден един борг-уорнър с цветни картинки.
        Нещо не можах да ги намеря, ама що не ги качиш тук ?

        ... и да уточня, че в руската тема си говорят и за AWD, което го има при Рекстън 2, та да не се бърка с TOD.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #34
          От: Въпрос относно 4L при TOD система

          И в схемите от 1400-страничното ръководство на руски за Рекстън няма виско. Има само пакет дискове, които евентуално са в маслена баня.

          https://yadi.sk/public/?hash=qkCP8h3bWoVTuwUS0z47zlEd3Do9QemFQu0peK9mAyU%3D


          Последно редактирано от коко келеша; 02-03-18, 14:13.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X