Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на бензинов джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Избор на бензинов джип

    Вземи си още нещо за зимата. - некоя койотка или сузуки примерно .
    Може и нива - колко ша я караш, един два месеца - докато има сняг.

    Коментар


    • #32
      От: Избор на бензинов джип

      Първоначално публикуван от Bodar_k8 Преглед на мнение
      Колеги,имаме решение на дилемата (може и да е временно,ако не ми допадне)
      Взех едно БМВ х5 с 4.4 литров двигател.Не съм много запознат с този модел,тепърва ме очакват главоболията.
      Дано съм имал късмет с въпросния екземпляр.Ще ви държа с течение.
      Благодаря на всички отзовали се.
      Кво сме ти направили да ни държиш "с течение",че е 8-ми март е,но и истанбулската конвенция изтеглиха от парламента!И! честито със здраве да го караш и да пишеш за ремонтите,че от БМВ клуб форума имат една поговорка,от там я видях и се смях"За да караш мерцедес,трябва да си богат,за да караш БМВ обаче трябва да си много богат".Та така!
      имах и Toyota Rav 4 2006g.
      Mitsubishi Lancer 2008g.
      Honda CR-V 1998г.
      Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

      Коментар


      • #33
        От: Избор на бензинов джип

        Първоначално публикуван от Bodar_k8 Преглед на мнение
        Колеги,имаме решение на дилемата (може и да е временно,ако не ми допадне)
        Взех едно БМВ х5 с 4.4 литров двигател.Не съм много запознат с този модел,тепърва ме очакват главоболията.
        Дано съм имал късмет с въпросния екземпляр.Ще ви държа с течение.
        Благодаря на всички отзовали се.
        Дано да ти е на късмет. Мой познат има такъв и скоро си говорихме за колата - сметна някъде /да не те плаша/ към 15к. лева за поддръжка за около 3 години от както я има.
        Той прави някакъв бартер - не я е взимал чисто нова. В тези пари май е и каското, което май му ляга някъде към 3к лева на година.
        Сменя задна полуоска /полувал/, някакви тръби на охладителната система, на климатика се прееба някакво управление - към 1500 лева и го чака 2-3 месеца уж доставка от USA. Сложи му газ, но нещо не беше много доволен - компа разбира, че нещо не е както трябва и спъваше колата. Може да е било от газаджийте. Доста ядове и пари.
        Имаше и други неща, но не се сещам и притежанието на такъв автомобил не е никак евтино.

        P.S. Зимата е зле - той ми го е казвал. Лично съм му разчиствал място за паркиране с Pajero-то, когато преди 3-4 години имаше около 40-50 см сняг . Всеки опит да направи нещо, колата просто се плъзгаше по коловозите.
        P.P.S. Нов акумулатор - само от дилъра - към 700-800 лева по спомен. Сложи хубав акумулатор, след като оригиналния се скапа, но новият акумулатор падаше за 3-4 дни ако не се кара колата. Ходи, разправя се за гаранцията на акумулатора. Там го зарждат, замерват, замерват и алтернатора на колата - всичко О.К. Е не и не. Накрая нов от BMW и всичко се оправи.
        Последно редактирано от DimitarNikolov; 08-03-18, 14:09.
        Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
        Бахти, как се изказах...

        Коментар


        • #34
          От: Избор на бензинов джип

          Първоначално публикуван от DimitarNikolov Преглед на мнение
          Дано да ти е на късмет. Мой познат има такъв и скоро си говорихме за колата - сметна някъде /да не те плаша/ към 15к. лева за поддръжка за около 3 години от както я има.
          Той прави някакъв бартер - не я е взимал чисто нова. В тези пари май е и каското, което май му ляга някъде към 3к лева на година.
          Сменя задна полуоска /полувал/, някакви тръби на охладителната система, на климатика се прееба някакво управление - към 1500 лева и го чака 2-3 месеца уж доставка от USA. Сложи му газ, но нещо не беше много доволен - компа разбира, че нещо не е както трябва и спъваше колата. Може да е било от газаджийте. Доста ядове и пари.
          Имаше и други неща, но не се сещам и притежанието на такъв автомобил не е никак евтино.

          P.S. Зимата е зле - той ми го е казвал. Лично съм му разчиствал място за паркиране с Pajero-то, когато преди 3-4 години имаше около 40-50 см сняг . Всеки опит да направи нещо, колата просто се плъзгаше по коловозите.
          P.P.S. Нов акумулатор - само от дилъра - към 700-800 лева по спомен. Сложи хубав акумулатор, след като оригиналния се скапа, но новият акумулатор падаше за 3-4 дни ако не се кара колата. Ходи, разправя се за гаранцията на акумулатора. Там го зарждат, замерват, замерват и алтернатора на колата - всичко О.К. Е не и не. Накрая нов от BMW и всичко се оправи.
          И аз бях така в началото, като имах БМВ, но смених сервиза и всичко се оправи. Ако не го бях сменил и аз и този след мен щеше да има все по-завързани проблеми и все по-трудни за решаване.
          Тези коли са смазани от каране в масовия случай, оттам и проблемите с тях!

          Коментар


          • #35
            От: Избор на бензинов джип

            Не е лошо в такъв случай да ми препоръчаш доверения сервиз за БМВ,да го имам като опция.За километрите на колата,тъй като е страшна ЛАМЯ,харчи си спокойно 20 литра бензин(а може и на горе) и е пристигнала внос без газ се надявам,че предишния собственик (колкото и да е бил заможен) не я е спукал от каране,за разлика от 2.0 ТДИ и т.н.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X