Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на бензинов джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на бензинов джип

    Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
    Защо проблемен ли е автомата на Равката. Понеже се заглеждам по нея , бензин автомат, къса база. Икоя генерация е проблемна.
    Имах предвид, че избора е ограничен. Не ми е известно има ли проблем или не!

    Коментар


    • #17
      От: Избор на бензинов джип

      Не хваля марката просто споделям.Гранд Витара ХЛ7 автомат,верно че е на 15 години,но на газ си върви като на бензин.И с 160 върви по магистралата ама мен тази скорост не ме кефи.Просторна машинка с относително добри офф качества.Със зимни гуми Аваланж Х Трийм 215/75/15 /останали от старата Витарка/ добре си ме вози зимата.Не са и по мярка,ама са само на 1000 км. и не ми су купуват други.
      Нека силата да бъде с нас!
      Suzuki Grand Vitara
      +34 642 91 4154

      Коментар


      • #18
        От: Избор на бензинов джип

        Колеги,какво ви е мнението за рейндж ровър П38 4.6 бензин?
        Срещам в мобиле доста обяви на които в описанието пише,че проблемното въздушно окачване е заменено с пружини и амортисьори.Сполучлива ли е тази замяна?Двигателя не ми е познат?Други особености за този модел?

        Коментар


        • #19
          От: Избор на бензинов джип

          Първоначално публикуван от Bodar_k8 Преглед на мнение
          Колеги,какво ви е мнението за рейндж ровър П38 4.6 бензин?
          Срещам в мобиле доста обяви на които в описанието пише,че проблемното въздушно окачване е заменено с пружини и амортисьори.Сполучлива ли е тази замяна?Двигателя не ми е познат?Други особености за този модел?
          Бягай с 200 от марката и ще ме благославяш....
          По темата.
          Внеси си от УСА Лексъс ГХ470 с 4.7 литра В8 - това е автомобила
          Не знам на колко ще ти стъпи но пак ще ме благославяш
          Има от гречко Койоти ЛК 120 ама те са със слабия 4.0 В6 и там няма толкова да ме благославяш....
          Ако тези по горе не са твоя размер разгледай Секвоите внос от УСА
          Последно редактирано от rosen_offroad; 27-02-18, 16:25.
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #20
            От: Избор на бензинов джип

            Лексус гх470 е идеалната машина,но ме съмнява с моя скромен бюджет да се класирам за такъв клас всъдеход.
            Нямам познат в Щатите който да ми помогне с намирането на кола от там.

            Коментар


            • #21
              От: Избор на бензинов джип

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Киа Соренто 3.5 след 2007-ма.
              А преди как е?

              Коментар


              • #22
                От: Избор на бензинов джип

                Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                Не хваля марката просто споделям.Гранд Витара ХЛ7 автомат,верно че е на 15 години,но на газ си върви като на бензин.И с 160 върви по магистралата ама мен тази скорост не ме кефи.Просторна машинка с относително добри офф качества.Със зимни гуми Аваланж Х Трийм 215/75/15 /останали от старата Витарка/ добре си ме вози зимата.Не са и по мярка,ама са само на 1000 км. и не ми су купуват други.
                Как е ХЛ7 с ръждата и т.к. още не е готов чата по модела:-) - нещо по-тегаво с подръжката и притежанието на Сузукито? Благодаря!

                Коментар


                • #23
                  От: Избор на бензинов джип

                  Първоначално публикуван от Bodar_k8 Преглед на мнение
                  Лексус гх470 е идеалната машина,но ме съмнява с моя скромен бюджет да се класирам за такъв клас всъдеход.
                  Нямам познат в Щатите който да ми помогне с намирането на кола от там.
                  Събери 20000 лв и ще намериш.
                  Толкова струва и Койотата с малкия мотор.
                  Ако ли пък нямаш тези пари забравяш тези автомобили и скачаш на нещо друго.
                  Сега прегледах мобиле де какво излиза по твоите критерии.
                  Най доброто според мен ще е МЛ W163 от последните години на модела 2004-2005 с 3.5 мотора 235 кс
                  Там разните му Х5 и Туарези ще са от най евтините предложения т.е. скрити лимонки.
                  Последно редактирано от rosen_offroad; 27-02-18, 18:36.
                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Избор на бензинов джип

                    Фронтова 3.2 автомат, има и поц.покритие,вози добре,има много информация,ако те интересува потърси

                    Коментар


                    • #25
                      От: Избор на бензинов джип

                      Колега пусни някаква информация за този Лексус РХ470, чичко гугъл е безмълвен
                      [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #26
                        От: Избор на бензинов джип

                        Най-вероятно колегата се е пообъркал малко и става дума за ЛХ 470. При РХ-а по-високо от 450 и аз не видях.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #27
                          От: Избор на бензинов джип

                          Първоначално публикуван от iansto Преглед на мнение
                          Колега пусни някаква информация за този Лексус РХ470, чичко гугъл е безмълвен
                          Модела е GX470, писал съм на български
                          https://en.wikipedia.org/wiki/Lexus_GX
                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • #28
                            От: Избор на бензинов джип

                            Първоначално публикуван от Bodar_k8 Преглед на мнение
                            Рав 4,кашкай и останалите малки джпчета не ми допадат
                            RAV 4 - 4-та генерация (от 2013-та) - малък?

                            P.S. Ако само един от останалите изброени в темата, дава по-малко дефекти, и ако е, по сигурен и по надежден, с по ниски (и предвидими) разходи от него- вземи го... Или да, може би Лексъс
                            Последно редактирано от ivied; 01-03-18, 10:05.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Избор на бензинов джип

                              Давам моя глас за Витара XL. Приятен, здрав и непретенциозен автомобил. Малко ми е грозен само . Гледам, че колегите ти напредлагаха чудесни автомобили, но не забравяйте ценовия клас и приготвения бюджет. При такъв бюджет да се вземе Лексус (мечтая за такъв ) или МЛ от фейс-лифтовите си е голяма бомба със закъснител. Цените за части, труд, застраховки и кражби са няколко пъти по-скъпи от подобните в бюджетните марки и модели.

                              Относно Кия: след 2005-та започват да монтират автоматика на Jatco (Infinity, Nissan). А както Коко е посочил, около 2007-ма се повява 3.3 двигателят. Основното му предимство е около 42 коня отгоре. Има и някои дребни капризи.

                              Поздрави,
                              Камен

                              Коментар


                              • #30
                                От: Избор на бензинов джип

                                Колеги,имаме решение на дилемата (може и да е временно,ако не ми допадне)
                                Взех едно БМВ х5 с 4.4 литров двигател.Не съм много запознат с този модел,тепърва ме очакват главоболията.
                                Дано съм имал късмет с въпросния екземпляр.Ще ви държа с течение.
                                Благодаря на всички отзовали се.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X