Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на Chevrolet Trailblazer

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Покупка на Chevrolet Trailblazer

    Абе за по филмите не знам, ама на живо Форд Виктория бе заменен от Форд Експлорър. И това са най-разпространените патрулки. Ама какво от това, някой спечелил конкурс с най-важна точка “бюджет”.

    Боголюбе, я кажи тия брадясалите какви са, че нещо не приличат на обикновенни военни. Питам, защото, точно и като Шевролета, имам в касата си няколко пушкала на които би завидял всеки редовен американски войник, ама какво да правиш, бюджет... И тия батковци нямат едно с едно пушкало еднакво, само дето калибъра им е един и същ. Да не се окаже сега, че са наемници или специални части захранвани с пари от скрита банкова сметка. Тия не ги броим.
    Последно редактирано от NIKSD; 26-02-18, 21:03.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #17
      От: Покупка на Chevrolet Trailblazer

      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
      Боголюбе, я кажи тия брадясалите какви са, че нещо не приличат на обикновенни военни.
      Ветерани билЕ...
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #18
        От: Покупка на Chevrolet Trailblazer

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Както казахме, размерът има значение ...

        They're roomy, with space for burly soldiers carrying body armor, rifles, ammo, and the rest of their gear. These vehicles are also reliable and easy to work on, thanks in large part to GM's worldwide parts supplier network. Plus, the SUVs prove quite durable ...
        Тия с оръжие и друг инвентар как ги виждаш в Черок, Либи или Гранд?
        Последно редактирано от Чавдар (V93); 26-02-18, 21:58.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #19
          От: Покупка на Chevrolet Trailblazer

          Чавдар е прав, инвентара си го избират по размер, а не по качество или нещо друго. Тия брадясалите са “пенсионери” специални части. Сега сигурно повечето работят за частни фирми, или полудържавни такива, и им се наливат пари от черни банкови сметки. Купува най-голямото, и го праща за преработки. И ония му оставят само емблемата отпред. И пушкалата са им така- обикновен Колт е $700.00, на тия бугрите са по няколко хиляди.
          Аз гледам в България има полицейско Порше- ето я идеалната според българите полицейска кола?
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #20
            От: Покупка на Chevrolet Trailblazer

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Както казахме, размерът има значение ...
            Тия с оръжие и друг инвентар как ги виждаш в Черок, Либи или Гранд?
            Ми, като в УАЗ
            Верно, че едно време немаше бронежилетки, ама офицер и 6 войника с автомати, сумки, ракетници, манерки + 1 куче се събираха в УАЗ.
            Мноу разглезени тия пиндогейци, много...
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #21
              От: Покупка на Chevrolet Trailblazer

              Мъъъ тва ва снимката с клуба на пенцьонера ветеран и намкво е Тахо .. а не Трейлблейзър.

              Коментар


              • #22
                От: Покупка на Chevrolet Trailblazer

                ... инак азе за тоя сандък на двестахимядиисто мили ... тея пари не давам ..ма това аз де ...

                Коментар


                • #23
                  От: Покупка на Chevrolet Trailblazer

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic;

                  Показателно за мен е, че "Сикрет Сървис" и разни други щатски агенции ползват "Шевролет" за служебни коли, вярно "Събърбани", но не и "Jeep" например.
                  Това е много здрав аргумент че това возило е свясно .... м да...

                  Във Франсето всичко полицеиски коли са френски , в немско всички полицейски коли са немски, в южна корея ясички полицеиски коли са южнокореиски ..... ако случаино някои не знае .

                  Показателното пък за мен е че всички американски гълбарници - и на ново, и на старо са по евтини от японската им конкуренция при едни и същи други парамери - това е даже и след промиването на мозъка със локуми от сорта- купи си американско за да останат парите в америка .

                  Коментар


                  • #24
                    От: Покупка на Chevrolet Trailblazer

                    Първоначално публикуван от brpi Преглед на мнение
                    Това е много здрав аргумент че това возило е свясно .... м да...

                    Във Франсето всичко полицеиски коли са френски ...
                    В случая този аргументи не върви. Защото Гагич сравнява Шеви-то с друга американска марка.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Покупка на Chevrolet Trailblazer

                      Наясно сте, че това е модел, който никога не е внасян официално в Европа. Основни "донори" на тия машини към пазара са американските военни от базите в тази част от света. Имат някакъв особен режим да си докарат лични коли докато са на служба, но не знам каква е точно врътката- чувал съм го от щастки военен, който е бил в базата в Косово-съдействах му да продаде един Форд Аеростар, който си беше докарал от щатите по тая схема.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Покупка на Chevrolet Trailblazer

                        Първоначално публикуван от brpi Преглед на мнение
                        Във Франсето всичко полицеиски коли са френски , в немско всички полицейски коли са немски, в южна корея ясички полицеиски коли са южнокореиски ..... ако случаино някои не знае ..
                        Случайно не знаех, че Форд са станали френски коли.
                        А за "Land Rover" и "Chevy Suburban" и през ум нямаше да ми дойде, че ги правят във Франция.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:488e210105.jpg
Прегледи:1
Размер:73.4 КБ
ID:5782121

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SuburbFR-5c5059ea9c.jpg
Прегледи:1
Размер:202.6 КБ
ID:5782122
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #27
                          Да повдигна темата ,има ли Trailblazer-и и впечатления от собствениците им ?
                          Заглеждам ги дори подкарах 1-2 от обявите и съм доста впечатлен като цяло от Шевито .Разглеждах и Jeep KJ 3.7 бензин и Blaizar(който е по стара концепция де).Но Trailblazer-а много ме грабна ,като любов от пръв поглед .
                          Та машината ще я ползвам като втори автомобил за разходки по планинините и лов .Всяко мнение ще ми е полезно ,знаете дърварите по горите какви коловози оставят и ако го взема ще го понадигна да вкарам 33ки (ако се държи добре и с 35 може да го пробвам но това ще максимума)мотор и въртящ момент има да ги върти .
                          След два Патрола,Терано ,Паджеро и сега Навара д22 ,всичките вдигани и с гуми над щатните през годините ,ми се ще да пробвам с по силен бензинов мотор,и много важно Много масивно и негниещо шаси.Гледах едни Паджера 3.5 ами читаво от 15к нагоре ,У61 от 20к а мотор мъртвец .С две думи няма угодия.
                          А Шевито шестак почти 300кс,отзад цял мост с пет щанги (нищо различно от японците),отпред окачване като на ТЛК 90 примерно но много по масивно и верятно не му изпадат шарнирите ,като изключим че почти ги няма по моргите за бюджетни тенеки брони и тн.с две думи нищо извънземно.

                          Цена за около 10000к много добри екземпляри.
                          Въпроса ми е каква в раздатката има ли междуосев диференциал или?Прочетах за Тахоето ,че нямало а с фрикциони дискове ставало зацепването към мостовете .Та какво е вашето мнение ще ми върши ли работа за целите който посочих по горе.
                          "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                          Кольо.

                          Коментар


                          • Bogoljub Gagic
                            Bogoljub Gagic коментира
                            Редактиране на коментар
                            ОбръкАл си форумЪт. В този форум - само немско ил`японску, друго не вървой. Освен УАЗ-ГАЗ-МАЗ-КрАЗ-иПрАЗ. И "за Лада Нива само две думи: "неам думи"!".

                          • BENZBOSS
                            BENZBOSS коментира
                            Редактиране на коментар
                            За 10 бона става и още как еле като сам си сметнал,че за 10 бона взимаш или умрЕлник или се чудиш тоя 4 цилиндров мотор кога ще се окоти.

                            Много от тия са само задни,има версия с ЛСД заден както и версия с Локър на задния.

                            АЗ ако съм обаче ще взема Вранглер

                          • hunter vl
                            hunter vl коментира
                            Редактиране на коментар
                            BENZBOSS 4x4 са повечето с лсд отзад ,четриврат Вранглер съм ок но е по четри цената

                        • #28
                          Да допълня 4.2 мотора версията е за Европа затова скоростния лост е свален долу на централната конзола а не на волана .Има ги в Италия и Швейцария и в дтуги държави вероятно
                          "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                          Кольо.

                          Коментар


                          • #29
                            4.3 Vortec е V6 мотор. Щом го правят над 30 г. ще да е успешен. Скоро, ама много скоро такива коли ще ги забранят да се внасят в Европа. Така, че взимай смело от ПОСЛЕДНИТЕ. Освен това, ако ножът много опре до г@за, конверсията на водород била елементарна.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • hunter vl
                              hunter vl коментира
                              Редактиране на коментар
                              Да Vortek 4.3 е но е редови ,а като цяло много ми допадна и като габарити,малко по къс е от дългата У61ца и не по широк.

                            • cecoa1
                              cecoa1 коментира
                              Редактиране на коментар
                              Има и Vortec 4300 V6, но не в тоя SUV, а в случая е 4200 редови. Т.е. съвсем друг мотор.

                            • hunter vl
                              hunter vl коментира
                              Редактиране на коментар
                              Да прав си 4.2 е ,4.3 е v6 и май е по стария около 190 кс слагат го на Blazer

                          • #30


                            Имам въпрос - що реши че това нещо не гние ? Няма такъв филм.
                            Аз живях в околията на Детроит и там наи много има американски коли и шевитата си гният съвсем нормално.
                            А причината да са ефтинджос -щото са си боклуци - несъм чул някои да каже добра дума за шеви- всеки си знае че са дъргели.

                            Тука дето съм в момента има бая лимузинчици - карат черни лимузини -една от разрешените им коли е Тахо -едни голями гълабарници - е без да ги вкарват в гората ,само по улиците и то в Аризона дето няма зима и на 100к мили са почва с дебелите ремонти.
                            Инфото е от сервиза на един бг дето им ги прави ,познавам го лично и даже чат -пат ходя там да си омажа ръцете с някое друго ремонтче.


                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X