Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Терано 1 автоматик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Терано 1 автоматик

    Здравей те колеги, от скоро съм фен на офроуда и си закупих Нисан кинг каб с мотор vg30 v6 с автоматична скоростна кутия. Пикапа пали и работи добре, но доста от инсталацията е изрязана и до колкото знам тя е от ръчна скоростна кутия, а и таблото с уредите е от ръчна кутия. Ако някой има информация от къде мога да си намеря инсталация за автоматик нека пише. Търся и табло и подлакътника

  • #2
    От: Терано 1 автоматик

    Сподели какъв е проблема.....
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: Терано 1 автоматик

      По-лесно ще ти е да смениш автомата с кутия от Terrano 2 2.7TDI, отколкото да намериш инсталация и табло от терано 1, еле пък автоматик. Още повече че и вероятно дифовете са ти с предавателно число като за ръчка (4.375) вместо за автоматик (4.625).
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Терано 1 автоматик

        Съгласен съм със смяната на кутията, но проблема е че част от инсталацията е изрязана, а компа си е за 3.0 автомат. Не ги разбирам тези електрики. Колата иначе пали и на тихи обороти звучи добре, но от ауспуха пуши и мирише богато на бензин, а мерих компресията на мотора е 15.6 на цилиндрите. Чудя се има ли връзка с тази орязана инсталация

        Коментар


        • #5
          От: Терано 1 автоматик

          Първоначално публикуван от Цеци78 Преглед на мнение
          , но проблема е че част от инсталацията е изрязана,
          ....и като е изрязана - к`во?

          Първоначално публикуван от Цеци78 Преглед на мнение
          компресията на мотора е 15.6
          ....ибааааа
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            От: Терано 1 автоматик

            Въпроса ми е възможно ли е проблема с богата смес да има общо с орязаната инсталация. Незнам къде да търся проблема с това пушене и обогатени мирис на бензин през ауспуха

            Коментар


            • #7
              От: Терано 1 автоматик

              Първоначално публикуван от Цеци78 Преглед на мнение
              Въпроса ми е възможно ли е проблема с богата смес да има общо с орязаната инсталация. Незнам къде да търся проблема с това пушене и обогатени мирис на бензин през ауспуха
              Всичко е възможно когато някой е "творил". Като за начало все пак си виж налягането в рейката, дюзите, ламбда сондата, термодатчика, автоматичния смукач/стъпков мотор, ако има такъв. Това са стандартни процедури за всеки бензинов двигател с проблем в горивната система.

              Ако двигателя е в първия си вариант (VG30I мисля) е с широколентова ламбда сонда с доволно неприятна цена.

              Всичкото горе важи единствено ако компютъра все още си е на мястото и върши това, за което е сложен там.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X