Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Grand Cherokee 2.7crd/163к.с./ vs Hyundai Terracan 2.9crdi/150кс.с/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Grand Cherokee 2.7crd/163к.с./ vs Hyundai Terracan 2.9crdi/150кс.с/

    Добро утро,

    Гледам за някой обемен дърт висок автомобил с приличен комфорт.

    Бях се метнал на първите Санта Фе-та, но след като се повозих и в Тераканчето, последното повече ми пасна /може би защото преди това съм имал три дискавърита, та съм развил слабост към камиони /.

    Двигателите - в заглавието /естествено, ако падне 4.7/5.2 Черок за около приготвените 5-6х.л. за покупка и 2х.л. за начално подкарване - добре, но едва ли /.
    И двете държа да са автомат/кожа. Така съм си навил на пръста

    Та от тая гледна точка, при сходни цени за покупка, със сходни характеристики /и двете автомати, с кожа и пълни с глезоии/, ги има и двете в момента на пазара по няколко екземпляра - и джип, и хюндай.

    Знам, че и аз бих отговорил "Гледай състояние и което по-запазено намериш на тия години за тая цена - мятай се и се кръсти...", но пък някой с преки впечателния върху двете, или върху поне едно от двете, който може да ги сравни и посъветва ще ми бъде доста полезен /разхода на гориво не ме интересува, по-скоро надеждност, проблеми с автомата, ламарините, обща поддръжка/.

    Съвет кой да помоля от нашите форумни майстори срещу заплащане да огледа черупката /която и да избера от двете/ преди да купя?

    Благодаря!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X