Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep grand cherokee 2.7 crd

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep grand cherokee 2.7 crd

    Здравейте,нов съм във форума.Карам jeep 2.7 crd/ 2002 г/раздатка 247/ Бургас/. 10000км съм минал/ много и се радвам на джипката НО- минах вече през обичайните болежки.Ремонти- парно/ дунапрен,дюзи/ компенсация на втора Д.+5- сменена Дарс ауто Бургас ( не ходете там ако нямате познат),ел.инсталация в двигателния отсек.Нямам грешки / диагностика имам без живи данни/ но при палене на ДВГ оборотите след 5 секунди почват да играят 800-900 със страшна миризма на не изгоряла нафта/ и така докато не загрее,после всичко е ок.Дали да си направя теста с колбите за компенсация на излишното гориво/ съмнява ме пак да е дюзи/ почистих си maf сензора/ egr клапана/ появява ми се през два месеца p0340 p0702

  • #2
    От: Jeep grand cherokee 2.7 crd

    Здрасти , добре дошъл във форума и още много безаварийни километри , занеси всички дюзи на проверка
    Еди Рангелов : 0885 088 444
    Няма незаменими има незабравими хора !!!

    Коментар


    • #3
      От: Jeep grand cherokee 2.7 crd

      Първоначално публикуван от Lюбо Преглед на мнение
      Здравейте,нов съм във форума.Карам jeep 2.7 crd/ 2002 г/раздатка 247/ Бургас/. 10000км съм минал/ много и се радвам на джипката НО- минах вече през обичайните болежки.Ремонти- парно/ дунапрен,дюзи/ компенсация на втора Д.+5- сменена Дарс ауто Бургас ( не ходете там ако нямате познат),ел.инсталация в двигателния отсек.Нямам грешки / диагностика имам без живи данни/ но при палене на ДВГ оборотите след 5 секунди почват да играят 800-900 със страшна миризма на не изгоряла нафта/ и така докато не загрее,после всичко е ок.Дали да си направя теста с колбите за компенсация на излишното гориво/ съмнява ме пак да е дюзи/ почистих си maf сензора/ egr клапана/ появява ми се през два месеца p0340 p0702
      Балкан Стар-Бургас са много зле, по добре не ходи там.

      Коментар


      • #4
        От: Jeep grand cherokee 2.7 crd - 2004 - проблем със запалването

        Имам Geep Grand Cheroki 2.7 crd - вчера по грешка докоснах + на акумулатора с корпуса на електронния модул, който се намира до казанчета за спирачките и централното табло с бушони и релета. Не мога да запаля, нямам стартер, индикатора за подгряване на свещите не свети и при опит да извикам грешките те не се показват. Километража си стои. Проверих бушоните в купето и при двигателя- всички са здрави. Като дам контакт релето ASD постоянно включва и изключва, и трака като шевна машина. Това нормалното състояние на работа ли е? Каква може да е повредата?

        Коментар


        • #5
          От: Jeep grand cherokee 2.7 crd

          Добре,ще ги сваля дюзите и къде да ги занеса в Бургас!? Ще търся нови!

          Коментар


          • #6
            От: Jeep grand cherokee 2.7 crd

            Препоръчайте в Бургас къде да закарам джипката!

            Коментар


            • #7
              От: Jeep grand cherokee 2.7 crd - 2004 - проблем със запалването

              Първоначално публикуван от Jony Motor Преглед на мнение
              Имам Geep Grand Cheroki 2.7 crd - вчера по грешка докоснах + на акумулатора с корпуса на електронния модул, който се намира до казанчета за спирачките и централното табло с бушони и релета. Не мога да запаля, нямам стартер, индикатора за подгряване на свещите не свети и при опит да извикам грешките те не се показват. Километража си стои. Проверих бушоните в купето и при двигателя- всички са здрави. Като дам контакт релето ASD постоянно включва и изключва, и трака като шевна машина. Това нормалното състояние на работа ли е? Каква може да е повредата?
              За съжаление си ликвидирал EDC-то .
              Ремонт или подмяна , горят масите вътре и няколко чипа
              Еди Рангелов : 0885 088 444
              Няма незаменими има незабравими хора !!!

              Коментар


              • #8
                От: Jeep grand cherokee 2.7 crd

                аз ходя при офроуд хънтърс на 5ти км, бая джипки имат там. За дюзи пробвай в дясно от разклона на долно езерово

                Коментар


                • #9
                  От: Jeep grand cherokee 2.7 crd

                  http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=225140

                  В тая тема се говори за добър майстор за дюзи в Несебър.
                  Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                  ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Jeep grand cherokee 2.7 crd

                    Благодаря на всички, Краси -Несебър ще е човека.За резултата ще пиша.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Jeep grand cherokee 2.7 crd

                      Малко раздвижване,срязаха купето за достъп на 4та и 5та дюза,свалиха всички за проверка без 2та която бях сменил.Резултата ,една е за пълно рециклиране ( ще я сменя с нова) и две са за разпръсквачи.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Jeep grand cherokee 2.7 crd

                        Първоначално публикуван от Lюбо Преглед на мнение
                        срязаха купето
                        Това в Боша при Краси ли се случи.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Jeep grand cherokee 2.7 crd

                          Не,Румен-Твърдица.Той ми смени преди това една дюза,занимава се основно с Мерцедеси.Много съм доволен от него(имах w168 и w203)
                          Последно редактирано от Lюбо; 15-03-18, 20:52.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Jeep grand cherokee 2.7 crd

                            Купето го рязах сам.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Jeep grand cherokee 2.7 crd

                              След профилактиката на дюзите ефект почти няма.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X