Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маверик 2 ,екстрейл т30 или црв 2 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Маверик 2 ,екстрейл т30 или црв 2 ?

    Здравейте, имах тази дилема преди четири месеца и се бях насочил към Маверик, но тук във форума колега побликува обява за Хюндай туксон. Прочетох за него мнения и отидохме да го видим със жената и ни хареса и сега си го карам. При мен изискването беше да е под 2000 кубика и 160к.с. това напълно съвпадна . Погледнете този вариант, като модел

    Коментар


    • #17
      От: Маверик 2 ,екстрейл т30 или црв 2 ?

      Бюджета ми е макс 10 със всички салтанати,гуми обслужване и т.н. ,ще се тегли кредит,за това колкото по-малко,толкова по-добре.Нямам претенции да е 2008,9,10.Пежото ми е 2000г. и ми се ще да е поне от 2003 нагоре.Разхода на газ ми е от основните критерии,защото е ежедневен разход,бих жертвал резервната гума за сметка на бутилка,но не и разхода.Пример ако маверика е идеален,но гори 16,17 не бих го взел.Ще разгледам хюндая,как е от към багажник?

      Коментар


      • #18
        От: Маверик 2 ,екстрейл т30 или црв 2 ?

        Някаква информация за форестър II 2.0 125 ?Попада в ценовия диапазон,а в аутодата пише че багажника е голям.Как е от към цена на части,обслужване и разход на газ?

        Коментар


        • #19
          От: Маверик 2 ,екстрейл т30 или црв 2 ?

          Нисан хтрейл дизел с нисанският мотор и си ти.Имаме го у нас и бащата е супер доволен от разхода, а за багажника да не говорим.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • #20
            От: Маверик 2 ,екстрейл т30 или црв 2 ?

            Кой е нисанския мотор 136 или 114?Имам колега със 136 мотора и под 9-10 градско не го е свалял,извънградско не го е карал още,но с градския ме отказа.

            Коментар


            • #21
              От: Маверик 2 ,екстрейл т30 или црв 2 ?

              Ами след като изискването е да има и газ, ЦР-Вто печели по функционалност, запазваш си багажника, резервната гума ти е на вратата и под масичката в багажника има легенче за лед, та там се намества бутилката за газта и всичко е 6
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • #22
                От: Маверик 2 ,екстрейл т30 или црв 2 ?

                Здравейте, имах терано маверик с три врати и сравнен с туксона има си голям багажник отделно, че падат седалките. Разхода на дизел е 7 /9 нафта при хюндая и сравнен с форестера си е добре. Дори при газ е трудно да се докарат фабричния разход на бензин дори със ги. Разбира се е добре дадения екземпляр да е в добро състояние, че иначе влизаш във филм със различен сюжет- тук марката не е отсъщвстввно значение

                Коментар


                • #23
                  От: Маверик 2 ,екстрейл т30 или црв 2 ?

                  Явно няма да има идеален вариант,ще е според ситуацията на момента.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Маверик 2 ,екстрейл т30 или црв 2 ?

                    Първоначално публикуван от pi6ligara Преглед на мнение
                    Явно няма да има идеален вариант,ще е според ситуацията на момента.
                    Ами, "джип" и "икономичен" трудно се събират в едно изречение.
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • #25
                      От: Маверик 2 ,екстрейл т30 или црв 2 ?

                      Хондата е относително икономична,но пък е най малко джип,туксон,спортидж и мицубиши аутлендър малък багажник,маверик и форестър голям багажник 17,18 газ,екстрейла гори малко повече от хондата,но алуминиеви носачи,демпферен маховик!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Маверик 2 ,екстрейл т30 или црв 2 ?

                        Колега, прочети това:

                        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                        Ами, "джип" и "икономичен" трудно се събират в едно изречение.

                        Няма как да буташ поне два тона желязо, без товара, през два или три диференциала и гуми по-големи отколкото на лек автомобил, и да очакваш същият разход.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #27
                          От: Маверик 2 ,екстрейл т30 или црв 2 ?

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Колега, прочети това:




                          Няма как да буташ поне два тона желязо, без товара, през два или три диференциала и гуми по-големи отколкото на лек автомобил, и да очакваш същият разход.
                          Колега аз не очаквам същия разход,моя комшия има лагуна 115 коня и сега в студа и снега гори 10,лятото и по малко,за това съм написал че 13,14 о смятам за нормално,но чак пък 18.Все пак аз не разбирам от джипове и моите очаквания са едно,а действителноста съвсем друго,какво да се прави.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Маверик 2 ,екстрейл т30 или црв 2 ?

                            За джип всичко под 10 нафта и 13-15 газ/бензин е доста оптимистично, без значение дали става въпрос за градско или извънградско.
                            Трите предложения от заглавието ти са доста различни като концепция, та е добре да си изясниш кое точно ти трябва, или просто търсиш най-изгодното предложение като цена.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #29
                              От: Маверик 2 ,екстрейл т30 или црв 2 ?

                              Трябва ми голям багажник,не повече от 13,14 газ,нормално като цени обслужване и 4 × 4 като за днешната обстановка да мога да се движа безпрепятсвено по иначе толкова добре изринатите улици,не че и с пежото не се движих де,но на 2,3 завоя искаще да върви с вратите напред.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Маверик 2 ,екстрейл т30 или црв 2 ?

                                И трите ще ти свършат работа за целта, но както вече казах, ЦРВ-то печели по функционалност, също така е доста проста и безпроблемна системата му за 4х4. Аз имам HR-V от 6 години а от края на миналата съм и с CR-V. Ей на преди малко ходих да поогазая снега и преспите, че не ми се рие, за тези цели е повече от добре. За сериозен офроуд - не, но те и останалите не са особено.

                                И ей така да вметна, че аз лично не бих теглил заем за кола втора/трета/... употреба, ми ако излезе някой бездънен кошник ?!? к'во прайм ?
                                Ти си знаеш де, само казвам
                                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X