Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee WJ крушки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Grand Cherokee WJ крушки

    Здравейте,може ли някой да ми каже какви са крушките вътре в купето(над главата,доло в краката,багажник,задни седалки,рег.номер и на вратите) и какви са точно крушките на габаритите и халогенните,че гледам трябва да се сваля бронята та да не правя двойна работа.Искам да ги подменя с лед
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD 2002

  • #2
    От: Jeep Grand Cherokee WJ крушки

    http://wjjeeps.com/lamps/lamps.htm


    Няма нужда да се сваля бронята.

    http://wjjeeps.com/lamps/lampsrem.htm
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      От: Jeep Grand Cherokee WJ крушки

      Гледам,но с тия числа нищо не вдявам.Из сайтовете няма такива числа
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD 2002

      Коментар


      • #4
        От: Jeep Grand Cherokee WJ крушки

        Ако може да ми кажете точно моделите.
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD 2002

        Коментар


        • #5
          От: Jeep Grand Cherokee WJ крушки

          Всички крушки ги има по магазините, няма нищо екзотично. Свалят се лесно. Вади от всички по една и с тях в магазина. Едва ли някой ги помни точно.
          Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
          Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

          Коментар


          • #6
            От: Jeep Grand Cherokee WJ крушки

            Халогените са цокъл Н 11.
            Поздрави!
            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

            Коментар


            • #7
              От: Jeep Grand Cherokee WJ крушки

              Здравей , колега . Крушките на габаритите отпред , плафоните при сенниците , в краката на шофьора и падажера до него , в предните врати , и регистрационния номер и жабката , са едни и същи - безцокълни „Т10 W5W” . Има ги абсолютно във всеки магазин за авто джунджукийки . Крушките при задните врати , както и в багажното отделение , са тип сулфидни , с дължина 39 до 41 милиметра . Всички лампи се сменят изключително лесно , с изключение на тези в предните врати . За да успееш да свалиш крушките , трябва много внимателно да разкачиш куплунга . Имай предвид , че крушките там са запоени . Другата , която е гадна за подмяна , е тази в жабката . Там ти трябва зъболекар , или гинеколог . Аз нея такс и не я смених . В таблото на километража , крушките са „Т5” , като също ги има навсякъде . Имай предвид , че ако ги смениш тях , таблото ти ще светне в много хубав арктически син цвят . Това , което мога да ти препоръчам , и да не се скъпиш в цената на крушките . Тези от по 5-6 лева комплекта , просто не стават . Успех в начинанието , и дано съм бил полезен .
              Jeep Grand Cherokee WJ - 2001g.- 3.1TD - Quadra-Drive
              Kawasaki ZZR 1200 - 2002 g.

              Коментар


              • #8
                От: Jeep Grand Cherokee WJ крушки

                ама пък тези на мигачите си спомням че бяха доста клецани
                Yamaha XV1900-личен
                Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
                JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
                Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

                Коментар


                • #9
                  От: Jeep Grand Cherokee WJ крушки

                  Таблото светва в синьо ако се сложат бели ЛЕД крушки. Само тогава. Ако крушките са обикновенни с жичка си свети зелено. Също така и ако са жълти или зелени ЛЕД.
                  А пък на мигачите отпред са обикновен цокъл като на Лада ,само дето стъкълцето на крушката е боядисано в жълто!
                  Поздрави!
                  Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                  А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                  Коментар


                  • #10
                    От: Jeep Grand Cherokee WJ крушки

                    Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                    Таблото светва в синьо ако се сложат бели ЛЕД крушки. Само тогава. Ако крушките са обикновенни с жичка си свети зелено. Също така и ако са жълти или зелени ЛЕД.
                    А пък на мигачите отпред са обикновен цокъл като на Лада ,само дето стъкълцето на крушката е боядисано в жълто!
                    Поздрави!
                    Да , прав си , че трябва да са бели LED . То момчето принципно и за LED-ове си пита . Това , което мога да допълня , е че ако искаш да запазиш зеления цвят на таблото , слагаш жълти LED , обаче жълтия диод излъчва много слаба светлина , и все едно няма подсветка на таблото . Казвам го от личен опит , защото си бях сложил жълти CAMBUS , и се оказа , че хич не светят . Другия тип СОВ , не знам как ще се представят в жълто , но определено белите , започват да мигат много скоро , което си е дразнещо . Затова препоръчам употребата на CAMBUS .
                    Jeep Grand Cherokee WJ - 2001g.- 3.1TD - Quadra-Drive
                    Kawasaki ZZR 1200 - 2002 g.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Jeep Grand Cherokee WJ крушки

                      CAMBUS какво е? CANBUS ли имаш в предвид? Т'ва дали една крушка има в името CANBUS няма нищо общо със светенето...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Jeep Grand Cherokee WJ крушки

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171214_143349.jpg
Прегледи:1
Размер:108.1 КБ
ID:5782232Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171214_143405.jpg
Прегледи:1
Размер:86.6 КБ
ID:5782233
                        Аз използвах ето тези ламби-струват 2.50лв двата броя!
                        На втората снимка в кутийката се виждат старите диоди които ползвах -да не се объркате! Крушките са с нажежаема жичка. Резултатът е оригинален дисплей!
                        Поздрави!
                        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                        Коментар


                        • #13
                          От: Jeep Grand Cherokee WJ крушки

                          Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                          CAMBUS какво е? CANBUS ли имаш в предвид? Т'ва дали една крушка има в името CANBUS няма нищо общо със светенето...
                          Да , моя е грешката , изписва се CANBUS , а не , както аз съм го написал . До колкото съм и разбрал , тук става въпрос за два различни типа крушки , с различна контактна зона , и различен тип диод , а не за светлина . Ако съм в грешка , приемам критики .
                          Jeep Grand Cherokee WJ - 2001g.- 3.1TD - Quadra-Drive
                          Kawasaki ZZR 1200 - 2002 g.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Jeep Grand Cherokee WJ крушки

                            Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                            [ATTACH=CONFIG]949662[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]949663[/ATTACH]
                            Аз използвах ето тези ламби-струват 2.50лв двата броя!
                            На втората снимка в кутийката се виждат старите диоди които ползвах -да не се объркате! Крушките са с нажежаема жичка. Резултатът е оригинален дисплей!
                            Поздрави!
                            Osram , си е един много добър избор . Аз си сложих LED диоди в таблото , защото ме дразнеше , че много слабо е осветено , дори и усилено до край . Най-много ме е яд , че Osram не правят халогенна крушка от тип НВ4А - NIGHT BREAKER , че с тия 51 ватови свещи , е много кьорав WJ-a , колкото и да се мъчи човек да го настрои .
                            Jeep Grand Cherokee WJ - 2001g.- 3.1TD - Quadra-Drive
                            Kawasaki ZZR 1200 - 2002 g.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Jeep Grand Cherokee WJ крушки

                              Първоначално публикуван от Cvetomir_nikolov81 Преглед на мнение
                              Osram , си е един много добър избор . Аз си сложих LED диоди в таблото , защото ме дразнеше , че много слабо е осветено , дори и усилено до край . Най-много ме е яд , че Osram не правят халогенна крушка от тип НВ4А - NIGHT BREAKER , че с тия 51 ватови свещи , е много кьорав WJ-a , колкото и да се мъчи човек да го настрои .
                              Така е , аз за това сега се чудя какво да правя един комплект Найт Брейкър НВ4 които купих и установих че не стават за късите.
                              А иначе въпросът със светенето на фаровете го реших много лесно със диодни крушки. Сега светят идеално.
                              Поздрави!
                              Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                              А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X