Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предна броня за Land Rover Discovery

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предна броня за Land Rover Discovery

    Това е изпитана броня
    Прикачени файлове
    Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
    тел. 0898327627
    Радослав

  • #2
    До: Ето и предна броня за Дискавъри

    Ух! Предната броня хубаво но страничното отръбяване е още по-интересно. Колега, дай още снимки, да видим как изглежда отстрани.

    Коментар


    • #3
      До: Ето и предна броня за Дискавъри

      Много хубава тая защита. Всъбота гледах като се обърна Самурая с такава защита. Ми НИЩО му няма. Голям кеф, БРАВО.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        Предна броня Диско 1

        И ако случайно видите някъде броня от ГАЗ или ЗИЛ, моля звъннете.

        Коментар


        • #5
          До: Търся от автоморга преден булбар за Рейндж

          Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
          И ако случайно видите някъде броня от ГАЗ или ЗИЛ, моля звъннете.
          Лазре, недей. Върти ми се една броня в главата - черен рифел с вътрешно оребряване, отворена отзад и с място за лебедка. Като ми се изчисти концептуално ще ги пуснем "серийно".
          ПС Трябват ли ти книжата, че много време мина?
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • #6
            До: Търся от автоморга преден булбар за Рейндж

            Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
            Лазре, недей. Върти ми се една броня в главата - черен рифел с вътрешно оребряване, отворена отзад и с място за лебедка. Като ми се изчисти концептуално ще ги пуснем "серийно".
            Явно не само мен ме терзаят такива мисли.
            Да не пускаме нова тема (ако Яро, Лазар,Злати преценят да местят или трият)
            Цецо,на мен ми се върти нещо такова в главата.Ако наистина можем да я разработим и направим като серийно ще е добре.Моята първо ще я направя от мукава и тогава метал.
            Прикачени файлове
            Land Rover Discovery:
            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

            Коментар


            • #7
              До: Търся от автоморга преден булбар за Рейндж

              Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
              Явно не само мен ме терзаят такива мисли.
              Да не пускаме нова тема (ако Яро, Лазар,Злати преценят да местят или трият)
              Цецо,на мен ми се върти нещо такова в главата.Ако наистина можем да я разработим и направим като серийно ще е добре.Моята първо ще я направя от мукава и тогава метал.
              ГолЕмо въртене в главите пада / особено след 20ч./. Концепцията е - нещо като моделите, нещо средно, от всичко по малко - абе "ни пуха ни пера". Ще ми трябва доста време-хубавите рабити стават бавно. Говоря за избистрянето. И после ГАЗ.
              Относно модераторите и уместно ли е вмешателство в темата на Злати, смятам че великодушно ще оставят да доразвиваме същата. И без това Злати смятам получи информацията, която търсеше. Бяхме заедно в работилницата на Княжево и постовете му след това говорят за задоволство.

              ПС А новата броня може да е с марка НРБ /не АРБ/
              Последно редактирано от c_gul; 26-06-08, 20:53.
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • #8
                Предна броня Диско 1

                Здравейте,

                Нещо не си харесвам предната броня . Тя е с тази пластмасовата престилка .

                Ровя се тук в форума и срещам доста такива снимки с така "осакатени" брони:


                моята изглежда така:


                след като си махна престилката, отстрани декоративният пластмасов ъгъл на бронята става един много дълъг , това на 1вата снимка с флекса ли се получава /скъсява ?
                Също така съм виждал че изобщо ги махат и тези пластмаси отстрани и карат само по "желязото" .


                п.п. извинявам се на колегите за снимките.


                Поздрави,
                Ангел

                Коментар


                • #9
                  До: Предна броня Диско 1

                  Пластмасовата престилка на предната броня се държи на 4 болта(захванати/заварени са на бронята). "Декоративния" пластмасов ъгъл го оформих с ъглошлайфа и се получи много добър резултат. Рязах с диск за неръждавейка(по-тънък е), но предполагам, че става с какъвто имаш под ръка. Съжалявам, но не мога да кача снимки. Резултата ме изненада приятно даже мен.
                  Дискавъри 300 тди ръчка
                  Витара тди автомат
                  XT660R

                  Коментар


                  • #10
                    До: Предна броня Диско 1

                    Горе долу това ще са резултатите ...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:120.2 КБ
ID:5063870

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:128.4 КБ
ID:5063871

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:113.7 КБ
ID:5063872

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:3
Размер:121.9 КБ
ID:5063873

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:3
Размер:172.3 КБ
ID:5063874


                    п.п синьото DISCO е на колегата Chico снимките са от ТУК
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 07-02-14, 18:29.
                    Land Rover Discovery:
                    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Предна броня Диско 1

                      +1. Резултата е точно като на бялото Диско.
                      Дискавъри 300 тди ръчка
                      Витара тди автомат
                      XT660R

                      Коментар


                      • #12
                        До: Предна броня Диско 1

                        Махайте го тоя кашкавал. От т'ва броня не става изобщо. Относно прилежащите й пластмаси, трябва да ви кажа, че освен да събират и задържат кал и гняс, за нищо друго не стават.
                        При първа възможност сменяйте с нещо по-здраво. Нека да е грозно.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Предна броня Диско 1

                          Радо, аз я кръцнах моята на Рейнджа и съм страшно доволен. В темата "Еволюцията на един Рейндж Ровър Класик" има снимки с и без престилката и ъглите.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #14
                            До: Предна броня Диско 1

                            А за това какво ще кажете
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Lazar; 22-07-08, 21:22. Причина: снимката
                            Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
                            тел. 0898327627
                            Радослав

                            Коментар


                            • #15
                              До: Предна броня Диско 1

                              Мерси колеги ,така и предположих че флекса е основната действаща единица Виждал съм и на Chico джипа как го е направил като е премахна изцяло тези пластмаси отстрани но това което ме притеснява така направено е че нищо не пази мигача отстрани защото тази пластмаса все пак е леко издадена навън и евентуално леко задиране ще отърве мигача / предполагам/ .
                              Май ще го изрежа като на бялото Диско от снимките,поне докато не сменя бронята с някаква "къстъм"

                              Поздрави,
                              Ангел

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X