Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Струва ли си Hyundai Tucson 2005 дизел ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Струва ли си Hyundai Tucson 2005 дизел ?

    Здравейте, нов съм във форима и се интересувам дали си струва парите Hyundai Tucson 2.0 дизел 112кс.
    Дали ще му идват малко конските сили и ще има ли проблем при изпреварване?

  • #2
    От: Струва ли си Hyundai Tucson 2005 дизел ?

    Всяка кола/джип/водач понякога има проблеми с изпреварването. Зависи кога, къде, какво, с колко и най-важното кого изпреварва. Ако търсиш "джип" специално за изпреварване, може би този не е от най- подходящите. Карал съм такъв и не е ЧАК толкова зле. Моите 125 к.с. ми са достатъчни като им свикнеш и се съобразявам със спецификата на возилото. Е, не са като 210 на колата, ама то не е и кола........
    Венцислав Петров
    Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
    Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
    0889 62 8четири 6четири

    Коментар


    • #3
      От: Струва ли си Hyundai Tucson 2005 дизел ?

      Аз съм със SantaFe 2.0 CRDI 113ps. 2002, кажи речи същото като това което си харесал, само малко по-голямо и по-евтино. Яка машина, единствен проблем с проходимост имах на 500 метра преди хижа Мечит, където имаше грозни коловози от по-яки машини. Забравяш за бутане, дърпане, непочистени улици и тн. Поддръжката е сравнително евтина, бих го сменил единствено с по-голям джип.
      Изпреварването не е проблем, но винаги ще има някой по-бърз от теб. Просто по-бавно стартират от 0, след това не се усеща мудност.

      Гледай само 113к.с. другите са с двумасов маховик, който е торба с пари.
      Отиди сутрин на студено, преди да са подгрели колата и виж как пали. Онзи ден на -19 градуса моята запали от раз, нама претрисане, няма мъки, няма бутане. Като спираш на светофар и тн. не трябва да губи обороти примерно от 800 на 600.
      Виж дали и колко пуши, да не излизат облаци от ауспуха. Малко сивкав дим не е проблем.
      Вкарай я в най-грозния кал, сняг или треволяк който ти е под ръка, би трябвало да излезне без проблем.
      Останалото е като при всеки автомобил, гледаш окачване, мазноти, шумове, неравномерна работа на мотора и тн.

      Успех с избора!
      Hyundai SantaFe AWD 2.4 146hp 2002

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X