Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Силен шум на задна скорост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Силен шум на задна скорост

    Здравейте,от скоро съм притежател на CR-V 148к.с.2000г.Та забелязах,че издава доста силен шум на задна скорост.Това нормално ли е при този модел?Досега карах Тойота Рав4 и не беше такъв шумът.Също така при потегляне на 1-ва скорост се чува за момент едно чукване някъде в задната част...?Не съм запознат с тази марка и не зная какво да предприема ако е нужно

  • #2
    От: Силен шум на задна скорост

    Провери си маслото в задния диференциал и го смени ако е нужно - само с оригинално от Хонда!
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

    Коментар


    • #3
      От: Силен шум на задна скорост

      Да нормално е и за двете неща...колегата е написал добре да си провериш масалцето в дифа...ако няма си сложи ама да е Хонда ДПФ масло щото лошо иначе за дифа с тези две помпи.

      Коментар


      • #4
        От: Силен шум на задна скорост

        Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
        Провери си маслото в задния диференциал и го смени ако е нужно - само с оригинално от Хонда!
        Ок,благодаря!Утре ще го направя

        Коментар


        • #5
          От: Силен шум на задна скорост

          Днес смених в Хонда-Омбре маслата на двигателя и дифа.Като,че ли има някакво подобрение.Забелязах друго-В разширителният съд за антифриза няма капка течност,според мен не трябва да е така и долях до max.А също така долях и в радиатора.Правилно ли съм направил?

          Коментар


          • #6
            От: Силен шум на задна скорост

            За чукването на първа е нормално при повечето е така.От по хлбаво каре на кардана.Относно антифриза правилно е, така трябва да е.Следи си нивото.Системата е отворена и когато е необходимо си дърпа от казанчето течност и обратното.

            Поздрави за покупката и много безаварийни километри.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X