Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Реле за газов инжекцион

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Реле за газов инжекцион

    Здравейте!
    Първо искам да кажа, че не пиша във форума, но редовно го чета.
    Случайно докато си правих нещо по колата попаднах на едно реле и два бушона вързани на един сноп който почти съм сигурен, че идват от газовата уредба "ГИ БРЦ"
    Релето беше пробило и не работещо интересното е, че колата си работи съвсем нормално и без него и на бензин и на газ, аз нямаше да узная за него ако не се бях ровичкал!
    Сложих ново реле и нищо не се промени по работата на колата?




  • #2
    От: Реле за газов инжекцион

    Много е възможно без релето всичко да работи нормално но да не минава на газ а да продължава да гори бензин.

    Още по-възможно е да не се използва - примерно да е за изключване на бензиновата помпа ама газаджията да е решил да не се занимава.

    Абееее, газаджии.

    Коментар


    • #3
      От: Реле за газов инжекцион

      Замерих изводите към релето както и към бушоните и ток минава през тях, няма начин да не работи на газ,
      след като пълня бутилката редовно

      Коментар


      • #4
        От: Реле за газов инжекцион

        На пръв поглед монтажа не е български. Силовият + минава през релето след като обърне на газ. Запали и го допри с пръст в момента на обръщане на гз трябва да усетиш щракване. Случи ли се всичко е ок. Другият вариянт е газ. Клапан да не затваря и колата да си е работила на газ,понеже клапанът остава отворен.
        Terrano 1 CRV ski doo formula 500
        И ЛУАЗ за един ден.О898678333

        Коментар


        • #5
          От: Реле за газов инжекцион

          Клапана и дюзите не трябва ли да са свързани на едно реле?
          Иначе към клапана си има отделен бушон!

          Коментар


          • #6
            От: Реле за газов инжекцион

            Днес пробвах дали цъка релето при преминаване на газ и обратно, не се чува да сработва, но интересното е, че релето е леко топло!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X