Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Иж планета 2 проблем със свещите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Иж планета 2 проблем със свещите

    А иначе извинявам се за невежеството, но в коя посока се дава аванс в посока на въртене на двигателя нали.

    Коментар


    • #62
      От: Иж планета 2 проблем със свещите

      Аванса е преди а заплатата след.

      Коментар


      • #63
        От: Иж планета 2 проблем със свещите

        Страшна тема, че и се очертава да е безкрайна!
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • #64
          От: Иж планета 2 проблем със свещите

          Първоначално публикуван от markera09 Преглед на мнение
          А иначе извинявам се за невежеството, но в коя посока се дава аванс в посока на въртене на двигателя нали.
          На ляво ти е "аванс",по посока "закъснение".
          Я се поразпитай и виж някой "чичо" дето е в час да го погледне,кое му е което и защо му е защото...
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • #65
            От: Иж планета 2 проблем със свещите

            Първоначално публикуван от markera09 Преглед на мнение
            А иначе извинявам се за невежеството, но в коя посока се дава аванс в посока на въртене на двигателя нали.
            Първоначално публикуван от EIvanov Преглед на мнение
            Аванса е преди а заплатата след.
            Ако не бях вежлив и културен, щях да кажа нещо за номерата от селските вечеринки, ама вместо това, ще те помоля да отговориш на въпроса на колегата, вместо да се правиш на оригинален, щото не си..........но ще си позволя да му отговоря аз.
            Когато върнеш авансовата плочка обратно на часовниковата стрелка - аванса се увеличава, т.е. запалването на горивната смес става по-рано, а ако преместиш авансовата плочка по посока на часовника - аванса намалява, т.е. запалването закъснява, но пак е преди буталото да стигне ГМТ. За да направиш прецизна центровка ще ти е нужен индикаторен часовник с помоща на който да регулираш предварението / искрата за запалване на горивната смес/ на около 3.5-4.0 мм. преди ГМТ
            Ето и ръководство за ремонт и експлоатация, на руски език е, но мисля, че ще ти е от помощ. http://soviet-moto.ru/%D1%80%D1%83%D...0%D0%BD%D0%B5/
            Последно редактирано от spongi; 12-03-18, 20:58.

            Коментар


            • #66
              От: Иж планета 2 проблем със свещите

              Благодаря за отговорите колеги разбрах ви вече ще си знам тая центровка никога не съм я разбирал , но сега я разбрах вече ще знам. Аванса си е винаги првди заплатата обаче за това не се бях сетил.

              Коментар


              • #67
                От: Иж планета 2 проблем със свещите

                По спомен на ИЖ-то предварението беше 3.5 мм преди ГМТ, а маслото 25:1 което означава 40 мл. на литър.
                Аз му сипвах 30 мл /1:33/ ЛТ-2Т.
                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                Коментар


                • #68
                  От: Иж планета 2 проблем със свещите

                  На 3.7 пред ГМТ мойто Иже вървеше най-добре и не е да не съм експерементирал. Даже още се мъндахерца някъде адаптора за индикаторният часовник.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X