Обява

Свий
Няма добавени обяви.

симбир-покупка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • симбир-покупка

    Здравейте на всички,нов съм в този форум.
    Ако темата не на място ме извинете.
    Баща ми има лада нива,която вече си заминава,та въпроса ми е:
    предлагат му уаз симбир 2005год.за 14хил. с ддс-то което,ще го изтегли,интересува ме цената спрямо долните показатели.
    При огледа на симбира,добър външен вид,гуми кумхо+летни гуми,вътре интериора запазен,дори на места има все още найлон по седалките,аларма-имобилайзер,всичко платено+каско,двигател 128 к.с. 2.6 ако несе лъжа,добра возия и ускорение.
    При условие,че имаме уаз фургон и газ 66-виетнамка,долу горе се разбираме с руските машини,но нямам информация за новите модели на уаз.
    Ако може повече инфо за този модел,окачване,двигател,+ и - ,на този модел.
    п.с. търсих с търсачката,но има всякакви мнения,ако не ви се занимава ме препратете,към тема за симбир
    Благодаря предварително.
    Забравих да спомена,че е на 17хил.км.
    Последно редактирано от krasi markov; 04-12-07, 18:56.

  • #2
    До: симбир-покупка

    Симбира е рядка машина (до колкото съм запознат) и е дълга база и широки мостове на Хънтъра, мотора е 2.7л и е около 147к.с. (дават му 128 ама на колелата), ако сте на ти с Руската техника и е в добро състояние, машината е добра

    Коментар


    • #3
      До: симбир-покупка

      на 17 хил.км. е,не е каран по пресечени местности,и около година се мести от единия тротоар на другия

      Коментар


      • #4
        До: симбир-покупка

        я не ми демострираите знания , а даити някакви пояснения, или нагледен материал

        Даите да видим тази машина
        sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

        Коментар


        • #5
          До: симбир-покупка

          По Симбир няма да намериш нищо. Търси на 3160 и 3162. 62 е дългият. Смята се за по-читав, щото вече не се обръща.
          469 с опаркечено купе и идиотски пластмасови брони. Най-вероятно. Преходният модел между нормалния УАЗ и Патриота. Все още нещо може да се направи от него. От Патрето няма и смисъл.

          Коментар


          • #6
            До: симбир-покупка

            Части няма и най-отвратителното пътно поведение което съм усещал при автомобил. Този автомобил е опасен за останалите участници в движението и за водача и пътниците. Не налитайте сега срещу мен, но една класическа УАЗ-ка е в пъти по-читава от тоя урод. За какво го спряха само след 2-3 години производство мислиш. Неудачен модел.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              До: симбир-покупка

              Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
              я не ми демострираите знания , а даити някакви пояснения, или нагледен материал

              Даите да видим тази машина
              Има един в махалата, светло сив, но не седи на тротоара а хората си го карат.

              Коментар


              • #8
                До: симбир-покупка

                Симибира - братовчед или най малко брат на Патриота.

                В началото се произвежда с тесните мостове на Хънтъра - 1440 мм.
                В последствие широки - 1600 мм.
                По годината на производство мисля,че е с широки мостове.

                Някои слабости но това на първо четене.

                - скоростна кутия 5 степенна Арзамас. - кутия проблематична, особенно ако автомобила се кара от различни хора.
                Възможна подмяна на Dymos,Korea - Справка Веско Горанов
                Мисля,че е единствения човек от форума извършил подмяна и може да даде резултат.

                - кранче за парно.
                - кардан с пром опора - ако се разбие опората и не на време се отстрани проблема води до други проблеми.
                - сервоуправление на волана - производство Беларус
                Писано във форума не малко.
                Подмяна на ZF или друго.

                От мен толкова.
                only 4 x 4,sim AWD

                Коментар


                • #9
                  До: симбир-покупка

                  Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                  Части няма и най-отвратителното пътно поведение което съм усещал при автомобил. Този автомобил е опасен за останалите участници в движението и за водача и пътниците. Не налитайте сега срещу мен, но една класическа УАЗ-ка е в пъти по-читава от тоя урод. За какво го спряха само след 2-3 години производство мислиш. Неудачен модел.
                  Части си има. Колкото искаш.

                  Не нападам
                  only 4 x 4,sim AWD

                  Коментар


                  • #10
                    До: симбир-покупка

                    Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
                    Има един в махалата, светло сив, но не седи на тротоара а хората си го карат.
                    стига де око да види , каква ли е тази техника , рятка
                    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                    Коментар


                    • #11
                      До: симбир-покупка

                      Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
                      стига де око да види , каква ли е тази техника , рятка
                      Отиваш на ул. "Гео Милев" точно след автомивката до офиса на банка Прокредит и ще го видиш "на живо". Даже може и да го пипнеш.

                      Коментар


                      • #12
                        До: симбир-покупка

                        Несъм искал,да се карате,просто попитах за информация относно жипа,а за части със сигурност има,само че трябва със заявка.
                        И никой неми отговори дали си заслужава цена от 14хил.лв

                        Коментар


                        • #13
                          До: симбир-покупка

                          Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
                          Отиваш на ул. "Гео Милев" точно след автомивката до офиса на банка Прокредит и ще го видиш "на живо". Даже може и да го пипнеш.
                          щом е до банката , да си взема и чорапа за главата а
                          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                          Коментар


                          • #14
                            До: симбир-покупка

                            Ето това джипа,снимките са от руски сайт
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #15
                              До: симбир-покупка

                              Първоначално публикуван от krasi markov Преглед на мнение
                              Несъм искал,да се карате,
                              няма проблем , просто маитап , тук почти се познаваме и сме доста весели хора , колата изглежда добра успех
                              sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X