Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Майстор за една простичка задача

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Майстор за една простичка задача

    Търся майстор при който да ида за една простичка задача. Усложнява се поради факта, че е спешна. Трябва да стане утре и да е по възможност в околностите на Студентски град.

    Имам 4 планки които са 20мм х 20мм, дебели 3мм и през тези 3мм минава отвор за болт по средата. Трябва да се намалят до 14мм х 20мм х 3мм и отвора да остане пак по средата - т.е. да се скъси с по 3мм от ляво и от дясно. Някакво желязо е, ама не е много кораво - шублера с лекота драсва черта върху него.

    Нямам нито ъглошлайф, нито шмиргел под ръка. Ако имах щах сам да си ги срежа . Имам пила за метал, дреме и осцилиращ инструмент. Като краен вариант мога и до тях да прибегна, ама не мисля, че ще имам времето. Прецизността не е критична. Всичко между 13мм и 14мм ме устройва, но по принцип колкото по-близко до 14мм е - толкова по-добре.

    Та сещате ли се за някой в околоностите на Студентски град дето да може да я свърши тази работа за половин-един час утре?

  • #2
    От: Майстор за една простичка задача

    Обадете се след 9.30 0899 300 193 Симон.
    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

    Коментар


    • #3
      От: Майстор за една простичка задача

      Утре в 9:31 ще му звънна .

      Коментар


      • #4
        От: Майстор за една простичка задача

        Разходи се до най близката гилотино-абкантаджийница и си направи нови
        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

        Коментар


        • #5
          От: Майстор за една простичка задача

          Не знам да има такава в Студентски град .

          Иначе мислех да гледам за разни подходящи по размери шини в Ташев Галвинг. А после дупчене и нарязване на резби. И пак отиде повече време отколкото да скъся тия дето ги имам.

          Става дума за планки за монтаж на багажник за ски към напречни греди. Години подред багажника се ползваше върху греди с правоъгален профил. От тази година ще е върху алуминиеви греди с овален профил. Та тези планки трябва да влизат в едни канали и да се стяга багажика към тях. Ама каналите са широки по 14 и малко милиметра, а планките по 20мм...

          Коментар


          • #6
            От: Майстор за една простичка задача

            виж колегата Sek1, той е в МЕИ-то и все ще има ъглошлайф
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • #7
              От: Майстор за една простичка задача

              То по-лесно е да се хванат всички пакетно в менгемето на фреза и да се свали по 3 мм от двете противоположни страни.
              "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
              Ат.Буров.

              Коментар


              • #8
                От: Майстор за една простичка задача

                Първоначално публикуван от pgv64 Преглед на мнение
                То по-лесно е да се хванат всички пакетно в менгемето на фреза и да се свали по 3 мм от двете противоположни страни.
                Сигурно... при наличие на фреза и фрезист обаче.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • #9
                  От: Майстор за една простичка задача

                  Свършихте ли работа?
                  Suzuki GSXR
                  VW Touareg
                  Mitsubishi Pajero II

                  Коментар


                  • #10
                    От: Майстор за една простичка задача

                    Ако не намериш днес кой да ти свърши работа и ти се разхожда до Орландовци, заповядай .Ще ти свърша работата и пари не искам. 0898201756
                    "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
                    Ат.Буров.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Майстор за една простичка задача

                      Първоначално публикуван от pgv64 Преглед на мнение
                      То по-лесно е да се хванат всички пакетно в менгемето на фреза и да се свали по 3 мм от двете противоположни страни.
                      Но точковани от двете страни обаче!
                      При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Майстор за една простичка задача

                        Намерих си човек за работата. Познат от Студентски град. С ъглошлайф ще действа. Като приключа работа ще видя какво е сътворил. Ако стане драма утре спешно ще търся някой да ми ги изработи от нулата .

                        С фреза ще е най-прецизно, ама ще трябва едно по едно да се работят.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Майстор за една простичка задача

                          Тъй, работата е свършена. Багажника заспа на мястото си .

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X