Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с предницата на У60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с предницата на У60

    Привет на всички. Имам проблем с джипката. Значи дигна ли над 40-50км/ч. волана ще ми скъса ръцете особено след разходка. Почнах първо от гумите (35х12.5х15) с баланс. След това проверих лагерите на главините да не са се разхлабили. Проверих и шарнирите по кормилните щанги както и смених демфера с нов. Всичко е наред но нещата си останаха така. Все си мислих,че се лепи кал по вътрешната част на джантите и от там е този брутален дис баланс но и след щателно завиране с водоструйката резултатът е същият. Забравих да допъля, че съм сменил и лагерите на сферите.

  • #2
    От: Проблем с предницата на У60

    Шими имаш,виж си тампоните на панхарда.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с предницата на У60

      Забравих да напиша че и тях съм сменил заедно с демфера. Даже усилен някакъв комлект ми дадоха уж.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с предницата на У60

        Виж тампоните на пушките , тези отпред откъм моста и другите на шпилката към рамата . Провери и луфта на секторната кутия
        Първоначално публикуван от dorian Преглед на мнение
        Забравих да напиша че и тях съм сменил заедно с демфера. Даже усилен някакъв комлект ми дадоха уж.
        Няма такива усилени , има от полиуретан с твърдост по Шор 90 за панхард щангата
        Последно редактирано от Бакалов; 11-02-18, 20:55.
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с предницата на У60

          Ами това имах в превид полиуретанови тампони сложих навсякъде и на дългите пушки. Но сектора не съм го гледал. Ще прегледам и ще пиша. Благодаря за съветите. Дано да открия проблема.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с предницата на У60

            Ако си с гуми агресивна шарка смени ги с някой АТ
            Suzuki Samurai 420i

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с предницата на У60

              Какво е окачването? Стандартно ли е или с лифт? Ако колата е вдигната и няма корекция на ъгъла на предния мост, пак може да има шими. Дори и да смениш всичко и да се оправи скоро пак ще започне!
              0878 706 714

              WWW.OFFROADMASHINI.COM

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с предницата на У60

                Първоначално публикуван от jordansto Преглед на мнение
                ... Ако колата е вдигната и няма корекция на ъгъла на предния мост, пак може да има шими....
                Да, определено. Въпреки, че трябва да се има предвид, че докато вдигането на окачването без корекция на кастора обикновено води до влошаване на управлението, то предобрянето на кастора (примерно по високи drop box от реалния лифт) най-често води до head shake effect, демек шими...
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с предницата на У60

                  Ами вдигнат е но не е нещо фрапиращо. А относно гумите те са БФГ алтерен. но от известно време се получи това а не откакто съм сложил гумите.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с предницата на У60

                    С насоките на Белата проблема е решен.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблем с предницата на У60

                      И проблема беше в ?
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проблем с предницата на У60

                        Широкият тампон на панхарда е бил монтиран без металната втулка. Като го разглобих и видях сложих втулка и нещата се оправиха. Благодаря за съветите

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X