Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прескочил зъб на ангренажна верига SUZUKI GRAND VITARA 2.0I 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Прескочил зъб на ангренажна верига SUZUKI GRAND VITARA 2.0I 2006

    Здравейте колеги искам да ви попитам възможно ли е ангренажната верига да ми прескача зъб заради голям шлаиф на главата. Случва ми се за втори път за 2000км. От сузуки сервиз ми казаха че главата ми е доста шлайфана и веригата не може да се изпъне докрай във всички обороти.Трябва ли да търся причината някъде другаде като първия път съм сменил всички обтегачи и зъбни колела оригинални в сузуки

  • #2
    От: Прескочил зъб на ангренажна верига SUZUKI GRAND VITARA 2.0I 2006

    Е тя треа да е рязана ,а не шлайфана главата за да прескача зъб и то на верига!Не ,не може!Верига е трудно,почти невъзможно да прескочи,по- скоро може да се скъса или да счупи зъб на някое от колелата.На много мотори веригата е двуредова,при твоя не знам дали е такава.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #3
      От: Прескочил зъб на ангренажна верига SUZUKI GRAND VITARA 2.0I 2006

      При мен беше от хидравличния обтегач уж чисто нов. После един втора употреба и готово . Отдавам го на лошо качество.
      0877 877 297

      Коментар


      • #4
        От: Прескочил зъб на ангренажна верига SUZUKI GRAND VITARA 2.0I 2006

        Първоначално публикуван от Кърнаре - 75 Преглед на мнение
        При мен беше от хидравличния обтегач уж чисто нов. После един втора употреба и готово . Отдавам го на лошо качество.
        +1, за обтегача. Аз случих на чистонов за една тойтоа ярис и брах саклет докато разбера кой се гъбарка с мен...

        Коментар


        • #5
          От: Прескочил зъб на ангренажна верига SUZUKI GRAND VITARA 2.0I 2006

          Първоначално публикуван от Кърнаре - 75 Преглед на мнение
          При мен беше от хидравличния обтегач уж чисто нов. После един втора употреба и готово . Отдавам го на лошо качество.
          Най-вероятно, но трябва да се провери........

          Коментар


          • #6
            От: Прескочил зъб на ангренажна верига SUZUKI GRAND VITARA 2.0I 2006

            Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
            Най-вероятно, но трябва да се провери........
            Интересно е как се разбра ,че има прескочил зъб. В кой участък е прескачането,че веригите са две. Освен това при монтажа ,ако има разминаване от износени зъбчатки или височината на главата - вижда се разминаването в белезите ,защото са дублирани при разпределителните валове.
            Най добре разкажете по подробно ситуацията за да не се подвеждаме.

            Коментар


            • #7
              От: Прескочил зъб на ангренажна верига SUZUKI GRAND VITARA 2.0I 2006

              И тази " тема" е влязла в "трафик"...................?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X