Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Може ли да ги подредите според предимството?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Може ли да ги подредите според предимството?

    Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
    С риск да бъда много груб ще кажа само за моят експеримент . Моята голяма дъщеря в момента ходи на шафиорски курсове и все още е само на ниво теория . Показах и схемата и детето от първи път отговори отлично . Запитах защо и се аргументира правилно без да се замисли . Така че тези дето не са съгласни и спорят да го д..ат .
    Малеййй, страшно си убедителен. Дори и да си прав(не знам какво твърдиш).

    Коментар


    • От: Може ли да ги подредите според предимството?

      Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
      Малеййй, страшно си убедителен. Дори и да си прав(не знам какво твърдиш).
      Ако имаш желание може да прочетеш какво съм написъл . Все още стои ............................. Жалко че има такава тема и такива дебати . Нещо елементарно и нещо което се учи още преди да седнеш за първи път зад волана . Мога да приема тази тема само ако е смях или бъзик и тези дето пишат нещо различно от камион , лек автомобил и автобус да ходят да палят свещи да не срещат КАМАЗ .
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • От: Може ли да ги подредите според предимството?

        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
        .... Просто при ПТП, ако нямаш камера и клип, свидетели, трудно се доказва какво се е случило. Много важно е и удара във вратите на коя кола ще бъде. При дума срещу дума, обикновенно единия шари на полицаите, и примерно излиза(може да излезе), че тоя откъм стопа, въобще никакъв го е нямало, и се е появил от нищото, и връхлетял върху другия въобще без да спира.
        Ако ,,спречкването" е станало в момента на твоето навлизане в кръстовището, имайй каквото щеш. И да си минал.на светлозелен семафор, а той на огнено червен.
        Къде пише, че трябва да гледаш, да си видял и се съобразил с всички знаци на ,,противника" в кръстовището? Те трябва ли по закон да са видими за всички?
        Много накичени кръстовища, елхи, държава гледаме отдавна.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Може ли да ги подредите според предимството?

          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          Ако ,,спречкването" е станало в момента на твоето навлизане в кръстовището, имайй каквото щеш. И да си минал.на светлозелен семафор, а той на огнено червен.
          Къде пише, че трябва да гледаш, да си видял и се съобразил с всички знаци на ,,противника" в кръстовището? Те трябва ли по закон да са видими за всички?
          Много накичени кръстовища, елхи, държава гледаме отдавна.
          А ти къде видя, да съм писал, че гледаме знаците на другия?!(гледаме ги чак след ПТП с полицаите).
          На картинката в пост номер едно на тази тема, си в колата срещу знака стоп(примерно). Тръгваш да минаваш, като няма кой да чакаш на пътя с предимство, но от лявата страна(срещу обърнатия триъгълник), изскача някой и те удря. Или по-лошо, понеже е по-бърз и не тръгва от място, ти го удряш отстрани. Не докажеш ли, че си бил спрял на стопа, и няма как да не те е видял (за да ти осигури предимство като дясностоящ на него), може да излезе, че си изцяло виновен, или поне да се пише съвина.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • От: Може ли да ги подредите според предимството?

            Гледат се, гледат се - знаците на "противника". Именно тези с особените форми, те и за това с такива форми!
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Може ли да ги подредите според предимството?

              Затлачи се яко темата, пише се какво ли не. Фантазират се различни ситуации, и изобщо празнословието надделява.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • От: Може ли да ги подредите според предимството?

                Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                С риск да ... Така че тези дето не са съгласни и спорят да го д..ат .
                Не се говори на колегите така.Без значение кой койикъфе!
                То и дума дупка не прави , чешат си клавирите колегите , а вие с щерката за свирки приказвате.
                Никой не се е засилил да блъска опонента , а ти нещо викаш да активират "Балилата".Дръж нервите , па и добрия тон.
                пп Някои го духат и без да са съгласни , ма да си запазим добрия тон , а
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • От: Може ли да ги подредите според предимството?

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Хм, а ти даже си "ОЗ-милиционер" май (все-пак не катаджия де).
                  Чак сега схванах. Нали милиционерите сме си тъпички. Тези пресечки са си равнозначни, нали са второстепенни. Ма такива знаци имали, такива сложили. Нямали еднакви.
                  П.П. А Жеко е прав за свирките.
                  сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                  dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                  Коментар


                  • От: Може ли да ги подредите според предимството?

                    Прав си, но да съм длъжен да виждам и зад кьошето не ми се вярва да е записано. По- вероятно е записано на колко метра преди кьошето се поставя знака.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Може ли да ги подредите според предимството?

                      Тоооо, ясно че тая тема ще завърши с ключ или, в най- добрия случай, ще стане безинтересна и ще си отиде назад, в архива. На мен ми е по- интерсно друго.
                      Ежедневието ни принуждава да решаваме подобни задачи постоянно. Независимо колко си прав или крив, взимаш едно становище и го следваш.
                      Тук сме форум. Голяма част от нас се познават и лично. Можем ли да излезем с едно становище? Представете си, че сме Народното Събрание и трябва да вземем решение.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Може ли да ги подредите според предимството?

                        Какво да е? Да отворим и прочетем правилника или да я раздуваме вместо някоя насъщна?
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Може ли да ги подредите според предимството?

                          Абе не знам, ама катастрофа там може да стане само в комбинация от един знаещ и един незнаещ... Аз, като знаещ, имам по-голям шанс да ме отнесе някой, без да имам вина, отколкото някой незнаещ.
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • От: Може ли да ги подредите според предимството?

                            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                            Чак сега схванах. Нали милиционерите сме си тъпички. Тези пресечки са си равнозначни, нали са второстепенни. Ма такива знаци имали, такива сложили. Нямали еднакви.
                            П.П. А Жеко е прав за свирките.
                            Все още мога да се отстоявам и при следващото такова споменаване...
                            И не се впрегай на квалификации.Нали знаеш , че е начин за избиване на чивия.Ако фане дикиш.

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Тоооо, ясно че тая тема ще завърши с ключ или, в най- добрия случай, ще стане безинтересна и ще си отиде назад, в архива. На мен ми е по- интерсно друго.
                            Ежедневието ни принуждава да решаваме подобни задачи постоянно. Независимо колко си прав или крив, взимаш едно становище и го следваш.
                            Тук сме форум. Голяма част от нас се познават и лично. Можем ли да излезем с едно становище? Представете си, че сме Народното Събрание и трябва да вземем решение.
                            Венци , знаците не можем ги реди от нашия форум.Тия да си гледат правилно работата и сичко е наред.
                            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                            Коментар


                            • От: Може ли да ги подредите според предимството?

                              Ясене...?

                              Коментар


                              • От: Може ли да ги подредите според предимството?

                                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                                Абе не знам, ама катастрофа там може да стане само в комбинация от един знаещ и един незнаещ... Аз, като знаещ, имам по-голям шанс да ме отнесе някой, без да имам вина, отколкото някой незнаещ.
                                Ма ти откъде ще да идваш , а и как го искаш разположен незнаещия?
                                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X